Dragon Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar Medová hvězda

Goto down 
+6
Denny
Alessander
Lee Adams
Jacián
Ambrosine
Poutník
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeTue Oct 21, 2014 1:37 pm

Z náměstí se dá spatřit na první pohled menší domek s tmavě modrými stěnami. Neonový nápis hlásá Medová hvězda, což je název tohoto baru. Pustí sem každého - možná až na ty nejmladší. Ale jak máte občanku, máte vstup jistý. Uvnitř je kupodivu čisto a kouření je zakázané. Na tanečním parketu je několik železných tyčí pro odvážnější dámy, ale také je vzadu ještě i menší pódium. U něj je několik pohovek a stolků pro návštěvníky. V noci se tu občas konají akce pro dospělé a tohle je právě k tomu. Obvykle sem ale přístup lidé nemají.
Barový pult je dost dlouhý a u něj jsou vysoké barové židle. Barman nalévá všem bez rozdílu, jen u tvrdšího alkoholu si dá lepší pozor, kdo ho o něj žádá. Vyhazovač je stále v pohotovosti, kdyby náhodou chtěl někdo dělat nějaké nepřístojnosti.

NPC Carl Sullivan
Majitel baru a zároveň tam pracuje jako barman. Má blonďaté vlasy na ježka, modré oči a svalnatou postavu. Na zátylku má tetování jin a jang a na rameni tetování draka. Je to jeden z těch, kteří věří, že draci a jejich jezdci opravdu existovali a ještě by mohli existovat. Je veselý, občas mívá ke krásným dívkám lehce nemravné poznámky, ale myslí to dobře a jen žertem.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Ambrosine
Alchymista
Ambrosine


Posts : 72
Join date : 21. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 9:34 pm

Dnes měla noční, což jí ale nijak nevadilo. Celý den myslela na Jaciána s Ocelkou. Jak to asi zvládají... Jestli si malá dračice už vybrala jméno. Jak si to doma zařídili. A podobně. Sama se musela Perle velmi přizpůsobit. Ale šlo o partnerku její duše, tak co by pro ni neudělala, že. Navíc ji Nëf pronásledovala na každém kroku. Nešlo na ni jen tak zapomenout. A Carl z ní byl úplně na větvi. Za poslední týden do baru chodilo mnohem víc lidí a to jen proto, aby se podívali na ten "zázrak". Mnozí ohrnuli nos s tvrzením, že je to jistě jen nějaká reklama nebo něco na ten způsob a už se tu neukázali. Nékteří však neměli daleko k tomu, aby se Perle doslova klaněli a klekali před ní na kolena. Což Ambru docela bavilo. Avšak po pár dnech to začalo být otravné. Naštěstí jejich zájem zase vyprchal. Tedy povětšinou. Obvykle stačilo, aby Perla otravy probodla pohledem a oni se hned ztratili.
"Hele, zlato, obsluž prosím tu ženskou, musím něco vyřídit," ozval se Carl docela tiše a vrhl na Ambru provokativní úšklebek. Když kolem ní procházel, nezapomněl ji lehounce plácnout po zadku. Ledovláska na něj jen zavrčela, ale na tváři se jí mihl pobavený úsměv. Nemyslel to zle. Nikdy to nemyslel zle. A měl ji rád a stejně tak Nëfernay, která si ho také docela oblíbila. Ambra tedy obsloužila tu ženskou. A to už se Carl vrátil a střelil pohledem po parketu, který zoufale zel prázdnotou. "Co kdybys nám tu zatancovala? U tyče, hmm? Tak, jak to ty umíš," zaprosil s neodolatelným úsměvem. Ambra protočila oči. Perla ji propálila nesouhlasím pohledem i pocitem. "Ale no tak, bude sranda, malinká," chlácholila ji ledovláska s úsměvem, až nakonec ucítila jen lhostejné pocity. Spokojeně kývla a ušklíbla se na Carla. Kdysi, kdysi dávno tancovala jen pro něho. Ale to bylo velmi dávno. No, dobře, ještě před pár měsíci, ale nemohlo to vydržet. Párkrát spolu spali a že se to Ambře dost líbilo, ale byl koneckonců její šéf. Přesto s tancem souhlasila. Už byl večer a bylo třeba to tu trochu rozproudit. Proto se Ambra připravila a po spuštění správné hudby se přivlnila k tyči na parketu. Hned si tím získala plnou pozornost všech, kteří byli mužského pohlaví. A také většiny dívek a žen. Chlapi ji povzbuzovali pokřiky a hvízdáním. Chytila se tyče a ucítila ten důvěrně známý kov. Kolikrát už tu tohle dělala... A začala tancovat. Nestyděla se, uměla to dobře, neměla proto proč.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 10:36 pm

Ocelce se zachtělo po noční procházce i když se spíše nechala opět nést na mých ramenou. Ona si tak mohla s klidem ušetřit bolest v nohou a já sám si tak zlepšil svou kondičku jelikož, i když byla malá pomalu ale jistě nabírala na váze. Cestou přes město brzy dojdu až k baru. Medová hvězda. Nepracuje tady Ambra? Paměť jsem měl ještě dobrou a vzpomínal jsme si jak mi to v rokli Ambra říkala. Spíše jen tak ze zvědavosti zamířím ke dveřím a vejdu dovnitř. Ocelka okamžitě zvednu hlavu kterou měla položenou přes své tlapky a začne se živě rozhlížet po novém prostředí. Už ale jen to že se pohnula přilákalo velkou pozornost. Snažil jsem si toho ale nevšímat a dojdu si sednout k baru. Ocelka si hned sleze z mých ramen a uvelebí se na na barovém pultu v leže vedle mě. Já se rozhlédnu kolem sebe a všimnu si Ambry u tyče. Nevím jestli mě překvapilo víc to že je u tyče nebo že umí tak dobře tančit.
Návrat nahoru Goto down
Ambrosine
Alchymista
Ambrosine


Posts : 72
Join date : 21. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 10:53 pm

Perla narozdíl od Ambry Jaciána s Ocelkou okamžitě zpozorovala. Kníkla na Ocelku na pozdrav a vyslala k nim oběma zdravící pocity. A pak vrhla nesouhlasný pohled na tančící Ambru. Tu mezitím upozornila pomocí myšlenek, že přišel Jacián s Ocelkou. Ledovláska se na moment zarazila, ale naštěstí pouze psychicky. Jinak tancovala pořád dál. Tedy jen chvíli, pak dala Carlovi signál, aby písničku nechal vyznít doztracena, aby mohla skončit. Oddychla si, prohlábla vlasy a vykročila k Jacovi. "Ahoj. To je náhoda, že jsi tu, anebo sis pamatoval, kde pracuji?" zeptala se ho s mírným úšklebkem. "Byla jsi úžasná jako vždy, Ambro," pochválil ji Carl s vědoucným úšklebkem. Na pár vteřin to bylo jako dřív, kdy spolu chodili. Ale teď už to bylo pryč. "Díky," odvětila proto perlová jezdkyně a soustředila se na Jace. "Asi tě to trochu překvapilo, co?" zeptala se s lehkým posměšným podtónem.
Návrat nahoru Goto down
Lee Adams

Lee Adams


Posts : 13
Join date : 21. 10. 14
Age : 25

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 11:07 pm

Lee, jakožto domácí sluha zadarmo, byl vyslán, aby koupil svému papá cigarety. Neprotestoval... Upřímně, jeho nálada už dávno byla na bodu 'užbrzyněkomurozkopuobličej', tak mu přišlo zbytečné si stěžovat, protože by tím vyprchalo i to poslední procento štěstí, co v něm dneska zbylo.
Vešel tedy do baru, jelikož to měl od domu nejblíž. Hned jak vkročil, zasáhl ho zápach kouře, snažil se ho ignorovat, ale byl až příliš silný.
V brýlích se mu zalesklo cosi světle modrého, nevěnoval tomu moc pozornosti, jeho cíl byl jiný.

>>Quest No. 12568 >Cigarety
>Nancy tě poprosila, jestli bys nekoupil svému otci balíček cigaret.
>OBJECTIVES: Koupit cigarety v blízkém baru, rychle vypadnout.<


Přišel k pokladně a požádal barmana, jestli by mu neprodal rovnou celé balení L&M, pro jeho otce. Zatímco barman hrabal za barem, Lee se rozhodl, že se aspoň porozhlédne kolem. Chvíli mu trvalo, než si vzpomněl na její jméno...
Očima skenoval všechny opilé zákazníky a nakonec dojel na místo jejich zájmu. Zaskočilo ho, když uviděl holku, které dal na náměstí kousek své svačiny, tancovat u tyče. Když si všiml, že přestala a teď se přibližuje k barovému pultu, sebral karton cigaret, zaplatil a snažil se vytratit.
Návrat nahoru Goto down
http://someone-really-weird-trust-me.tumblr.com/
Ambrosine
Alchymista
Ambrosine


Posts : 72
Join date : 21. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 11:21 pm

//Lee: Těžko může Lee cítit kouř, když je zde kouření zakázané Very Happy Ale cigarety se tu paradoxně prodávají Wink
Návrat nahoru Goto down
Alessander

Alessander


Posts : 12
Join date : 14. 11. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 11:26 pm

Pre Alexa nastali konečne prázdniny a musel si nájsť nejakú brigádu. Musel si čosi privyrobiť na ďalší školský rok a tak sa vybral do baru s názvom Medová hviezda. Uškrnul sa pred vchodom a vstúpil dnu. Pri bare vyhľadal šéfa a spýtal sa o prácu. Ten si ho vzal do kancelárie a našťastie sa to pre neho skončilo celkom dobre. Až po odchode z kancelárie si všimol modro vlasé dievča, ktoré odchádzalo od pódia. Zajtra nastupujem, pomyslel si s radosťou a sadlo si za voľný stôl pre dvoch. Myslel však na úplne iné veci. Spomínal. Spomínal na to dievča s ktorým po prvý krát chodil a hádal ako na tom teraz je. Má snáď nejakého priateľa? spýtal sa sám seba a objednal si colu, ktorú hneď aj vypil.
Návrat nahoru Goto down
Lee Adams

Lee Adams


Posts : 13
Join date : 21. 10. 14
Age : 25

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 11:27 pm

//oh :I *poker face* ...
Návrat nahoru Goto down
http://someone-really-weird-trust-me.tumblr.com/
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 1:27 pm

Ocelka se přátelsky zazubí na Perlu když k nám dojde a já si počkám až Ambra přestane tančit a přidá se k nám. "Pravda je že jsem byl na procházce s Lyöu a když jsem procházel kolem baru vzpomněl jsem si že tady pracuješ. Dovnitř jsme pak šel spíše ze zvědavosti." Odpovím jí po pravdě a objednám si kafe abych tady neseděl jen tak na suchu. "Ano celkem mě překvapilo že tvá práce tady je tančení u tyče ale pokud tě to baví nehodlám ti to nijak vymlouvat." Ujistím jí a upiju ze svého šálku. Ocelka se zatím se zívnutím protáhla jako kočka a lehce mávla křídly aby si je taktéž protáhla. Krátce jsme zauvažoval co by se stalo kdybych jí dal napít svého kafe aby nebyla tak ospalá ale hned jsem to hodně rychle zavrhnul. Nehodlal jsem dělat na Ocelce žádné pokusy, i když to byla zajímavá myšlenka.
Návrat nahoru Goto down
Ambrosine
Alchymista
Ambrosine


Posts : 72
Join date : 21. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 1:49 pm

S mírně pobaveným úsměvem poslouchala Jaciánovu odpověď. "Jo tak. No, šéf je za kohokoliv rád. Ačkoliv poslední dobou se tu vyrojilo až příliš zvědavců na draky. První vlna byla minulý týden a teď je to trochu klidnější, ale i tak..." zarazila se a sjela pohledem nějakého chlápka, který se k nim blížil s foťákem. "Ne, nedovolím vám si ji vyfotit a ještě chvíli budete otravovat a zavolám na vás ochranku," zasyčela a vzdychla. Očividně to nezkoušel poprvé. Chlápek se raději stáhl. Chlast pro něj byl přeci jen o trochu přednější než fotka dráčete, u kterého ani neměl ponětí, zda je pravé. "...otravné," doplnila k Jacovi. Na jeho potvrzení se krátce tiše zasmála. "Ale není, to jen Carl mě překecal, abych to zase jednou zkusila. Carl je barman a můj šéf," vysvětlila s úšklebkem. "Občas se prostě nechám vyhecovat a jdu do toho. Ale neříkej, že se ti to nelíbilo," škádlila ho. "Počkej, počkej, takže Ocelka si už vybrala jméno? Předtím jsi říkal 's Lyöu'," uvědomila si najednou a zpozorovala Leeho, jak se snaží vytratit. "Omluv mě," utrousila k Jacovi a doběhla tmavovláska. "Ále, kohopak to tu máme? Lee! Co tu děláš?" oslovila ho docela přátelsky. Ačkoliv měla plno práce s posloucháním Jaciána, táhnutím Leeho k barovému pultu a Nëfinými pocitovými poznámkami, všimla si také jakéhosi kluka, který právě odcházel od jejího šéfa. Že by nový kolega...? pomyslela si ne zrovna nadšeně. Bude se muset zeptat Carla. Ačkoliv třeba bude fajn. Možná by to na něho mohla zkusit. Ale byl o dva roky mladší... Cítila, že Perla ji nenápadně pobízí k takovému přemýšlení. Asi bude v tomhle ohledu jako Ambra.
Návrat nahoru Goto down
Lee Adams

Lee Adams


Posts : 13
Join date : 21. 10. 14
Age : 25

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 3:29 pm

Zachvěl se, když uslyšel své jméno. "Heh~ nazdárek..." Pomalu se otočil na Ambru. Zasmál se a nervózně se podrbal za krkem. "Nenapadlo by mě, že budeš pracovat zrovna..." Znovu očima přejel celý bar, "Tady..." Nechtěl působit nějak nepříjemně, tak  jí k pultu následoval dobrovolně. "Jak se máš?" Snažil se navázat konverzaci, aby předešel trapnému tichu. "D-dobrý den..." Slušně pozdravil muže, se kterým si Ambra doteď povídala. Prohlédl si ho. Oblečení měl moderní a stylové, byl hezky upravený. Lee vedle něj vypadal trochu přihlouple, protože se dnes neuráčil převléct z tepláků a vytahaného trička. Původně totiž  neměl v plánu nějaké dlouhé výlety "Jmenuji se Lee..." Usmál se na něj a natáhl se, aby mu podal ruku...
Návrat nahoru Goto down
http://someone-really-weird-trust-me.tumblr.com/
Alessander

Alessander


Posts : 12
Join date : 14. 11. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 4:15 pm

Alessander ďalej premýšľal až kým si nevšimol to modro vlasé dievča, ako sa blíži k... Ehm, nejakému panáčikovi. Možno je zasnúbená... túto myšlienku o svojej bývalej priateľke hneď zavrhol, pretože bola len o rok mladšia než on. Potom si znova obzrel tanečníčku. Nesedela mu na nej farba vlasov. Nie žeby to nebolo pekné, ale bolo to dosť neprirodzené. Potom sa postavil a u Carla si dal ešte jednu kolu a zanôtil si pesničku Best day of my life, ktorá mu v poslednej dobe dosť liezla na nervy.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 4:24 pm

Smích který se mi dral ze rtů nad slovy Ambry a tím chlápkem s fotoaparátem jsem se snažil zamaskovat kašlem, i když jsem byl poněkud průhledný s tím co jsem udělal a Ocelka to dávala svým pohledem jasně najevo, i když se sama zdála trochu pobavená. "Chápu že je to otravné ale tak pořád je lepší aby byli pouze zvědavý nebo nevěřícní než aby se je snažili sprovodit ze světa jako něco co sem nepatří." Poznamenám a odstrčím stranou Ocelku, která mi nakukovala do šálku s kafem. Tohle vážně nebylo nic pro ní. "Carl je asi zajímavý chlap a neříkám že to bylo špatné ale nějaké soukromé představení by bylo určitě lepší." Sotva jsem to dořekl tak jsem v pravém zápěstí ucítil palčivou bolest. Bolestně se za ruku chytnu, a když se podívám všimnu si otisků zubů. "Lyö! Ty jsi mě kousla." Řeknu naštvaně a podívám se do dračinčiných pronikavých očí které mě sledovaly se směsí zadostiučinění a žárlivosti. "Můj!" Řekne jasně majetnicky a věnuje Ambře vražedný pohled. "Ano tahle malá majetnická žárlivka se rozhodla že bude Lyässa." Odpovím Ambře a promnu si zápěstí a přikývnu nad tím že jí mám na chvilku omluvit. Jakmile se ale vrátila s nějakým klukem prohlédnu si ho a kývnu mu na pozdrav. "Zdravím." Oplatím mu i slovní pozdrav a upiju z šálku, ve kterém už skoro nic nezbývalo. Pak příjmu nabízenou ruku toho kluka. "Já jsem Jacián." Představím se mu přátelsky ale přece jen se ve mě probudila ostražitost stejně jako vždy, když jsem mluvil s jiným mužem.
Návrat nahoru Goto down
Ambrosine
Alchymista
Ambrosine


Posts : 72
Join date : 21. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 5:12 pm

Musela s Jaciánem souhlasit. Pořád bylo lepší tohle, než aby se lidé pokoušeli draky zabíjet. Už jen ta představa Ambru pohoršovala a navozovala pocit vražednosti. Kdyby se někdo pokusil něco Perle udělat, klidně by toho dotyčného zabila, to věděla. "Pravda," souhlasila i nahlas a nejen ve svých myšlenkách. Pobaveně se uchechtla, když Jac odstrčil Ocelku od kávy. "Ano, je velmi zajímavý," přisvědčila mnohoznačně. "Ale soukromé představení... To by šlo, pokud ti to tahle otrokářka dovolí," zasmála se. "No ták, Ocelko, v klidu, nic by to nebylo, tak by si Jac trochu užil, no," chlácholila dračinku. Kývla na Ocelčino jméno.
"Heh, nejsi dnes první, kdo se tomu divil. Ale neboj, obvykle u tyče netancuju, není to můj způsob práce. Jsem barmanka a příležitostně i tatérkou," odvětila Leemu s úšklebkem. "Nedáš si něco?" nabídla mu a sama si nalila panáka vodky. "Hele, ale to soukromé představení není špatný nápad. Je už pozdě, Carlovi určitě nebude vadit zavřít o hoďku dřív," nadhodila a mrkla na svého šéfa, který zaujatě poslouchal. Pokrčil rameny a jal se "vyhazovat" lidi ven. Nechal tam ale toho kluka, který měl podle všeho v baru začít pracovat. Ambra k němu došla a přejela ho pohledem. "Copak? Máš taky zájem o soukromé představení?" zeptala se ho vyzývavě a s úšklebkem na něho mrkla. Když jí odpověděl, vzdálila se k Jaciánovi a Leemu. "Prosím, pánové, posaďte se," nabídla jim sezení v křesílcích u pódia.
Návrat nahoru Goto down
Lee Adams

Lee Adams


Posts : 13
Join date : 21. 10. 14
Age : 25

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 6:23 pm

Zatřásl mu rukou a pořád se usmíval. "Dal bych si džus...." odpověděl Ambře a přisedl si k Jaciánovi. Karton cigaret zastrčil do "modní" igelitové tašky, kterou mu vrazila Nancy, když odcházel. Sedl si do pohodlně vypadajícího křesílka , podepřel si rukou bradu a zíral na Ambru. Ve chvíli, kdy mu došlo, co má Ambra v plánu udělat, vyděsil se, ale už bylo pozdě a neměl šanci utéct. "Opravdu je to nutné...?" Zeptal se zděšeně Lee. Podíval se na hodinky, aby to vypadalo, že spěchá. "No páni, to už tolik hodin?" Nervózně se zasmál a poškrábal se na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
http://someone-really-weird-trust-me.tumblr.com/
Alessander

Alessander


Posts : 12
Join date : 14. 11. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 7:31 pm

Alex sa konečne prebral z premýšľania až vtedy keď ho oslovila modrovláska. "Ehm, myslím, že to nebude potrebné. Práve som sa chystal na odchod," zaklamal, no klamstvo sa mu nepodarilo a nahnevane vzdychol. Jemu sa nikdy nedarí klamať a tak už neskúšal ani povedať, že má priateľku. Asi by ho len vysmiala. Zdvihol plechovku s Coca Colou a to čo tam ostalo do seba vlial na jeden nádych. Nikam sa však v skutočnosti nechystal.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 9:05 pm

Ocelka se nezdála ani trochu uchlácholená Amřinými slovy, spíše své oči ještě víc přimhouřila a lehce vycenila zuby s tím že se na pultu přesunula blíž ke mě. "Ale no tak Lyö. Buď hodná. Pak půjdeme domů a ty si mě můžeš dál uzurpovat." Poznamenám ale dračice to naprosto ignorovala. I přes její protesty jí proto jednoduše zvednu do náruče a na slova Ambry se přesunu do křesílka u pódia a Ocelku si položím na klín, i když jsem jí musel držet na místě jelikož mi chtěla utéct aby mě donutila odsud odejít. Nejen že byla žárlivá a majetnická ale taky byla příšerně tvrdohlavá. Možná to byla dračice ale taky to byla holka tak co jiného od ní čekat.
Návrat nahoru Goto down
Ambrosine
Alchymista
Ambrosine


Posts : 72
Join date : 21. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSun Nov 16, 2014 8:43 am

Nalila Leemu do sklenice džus a podala mu ho. Očividně mu stále nedošlo, co se chystá. Došlo mu to až ve chvíli, kdy si šel sednout. "Nemusíš tu být, pokud nechceš nebo pokud někam spěcháš," ujistila ho s pobaveným úšklebkem. Poté se koukla na jejího pravděpodobně budoucího kolegu v práci. "Nekecej, nikam ses nechystal," odvětila s vědoucným úsměvem a pokynula mu ke křesílkům. Počkala, zda se Lee rozhodne pro odchod a pak vyšla schody na pódium. Nebylo moc vysoké, ale stačilo to, aby se jim mohla dívat do očí shora. Chytila se tyče a vyzývavě se na ty dva/tři podívala. "Sranda musí být, ne?" prohlásila, ale patřilo to spíš Jacovi než ostatním. Pobaveně se jí zatřpytilo v očích. Carl ztlumil světla, aby navodil správnou atmosféru. A pustil Beautiful liar od Shakiry a Beyonce.
"Ani nevíš, jaké máš štěstí, že takhle ochotně souhlasila - mně to vždy stálo hrozného přemlouvání," pronesl tiše Carl a jen pro Jaciánovy uši. Donesl jim totiž pití - alkohol. A pak se zase vzdálil do přítmí u baru.
Návrat nahoru Goto down
Lee Adams

Lee Adams


Posts : 13
Join date : 21. 10. 14
Age : 25

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSun Nov 16, 2014 10:02 am

Popadl sklenici džusu a vypil ji na ex. "Díky." Řekl a položil prázdnou nádobu na pult.
Není to tak, že by se nechtěl podívat na krásnou tancující ledovovlásku, ale jelikož měl být doma už před půl hodinou, Nancy už pravděpodobně do koberce vyšlapala kolečko, zavolala 112 a možná dokonce najala pár desítek soukromých detektivů, včetně Sherlocka Holmese.
Rozloučil se s barmanem a Jaciánem, zamával Ambře, zvedl svou stylovou igelitovou tašku s kartonem cigaret a vydal se na strastiplnou cestu přes ulici.
Návrat nahoru Goto down
http://someone-really-weird-trust-me.tumblr.com/
Alessander

Alessander


Posts : 12
Join date : 14. 11. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSun Nov 16, 2014 4:49 pm

"To si uhádla," povedal barmanke s úškrnom a prijal jej pozvánku do kresla, kde sa pohodlne usadil. Ponúkaný alkohol od Carla neprijal. Čo si o ňom pomyslia rodičia, keď príde domov opitý? Keď začne, prestane až keď ho od toho niekto odhovorí. Potom vzhliadol hore na pódium a prezrel si ho. Čakal, kedy modrovláska začne.
Návrat nahoru Goto down
Denny
Historik
Denny


Posts : 105
Join date : 21. 10. 14
Age : 22
Location : Niekde v okrese MI, ale je to v MI :D

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSun Nov 16, 2014 8:12 pm

Denny stlačila kľučku na dverách do baru. Bolo však zamknuté, no po chvíli prišiel akýsi pán a otvoril a chystal sa vychrliť pár nadávok. Aspoň to tak vyzeralo, ale keď si všimol Jažura, usmiala sa vpustil dvojicu dnu. Vnútri vládla pokojná atmosféra s miešaná s napätím. Všimla si dvoch mužov v kreslách pri pódiu a na pódiu stála modrovláska, pre ktorú sa vyliahla Perluška. Čože? pomyslela si keď zbadala aj Jaciána s Ocelkou. Jantár vyskočil z jej náruče a dopadol na mäkkú pohovku. "Ako...?" nestihla dopovedať a Ježura ju ťahal za nohavice k sebe. Denny sa posadila do kresla a objednala si kafé. Pri čakaní si prezrela prítomných. Jacián a Ocelka, modrovlasá a Perluška, ten pán čo jej otvoril, a akýsi blonďáčik. Niekoho jej pripomínal, alebo ho poznala... Niekedy v minulosti. Prezrela si tvár, dlhé prsty na rukách. Určite klavirista. Jantár sa usadil na Denniných nohách a chvost si ako zvyčajne obtočil okolo seba. "A...A...Alex," šepla dráčaťu na kolenách hneď keď si spomenula odkiaľ toho muža pozná. Keď sa prinieslo kafé, vypila ho celé do dna naraz, ale až keď vychladlo.
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-rock.slovakforum.cz
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSun Nov 16, 2014 9:01 pm

Ocelka se mě nakonec rozhodla ignorovat a s klidem si mi usnula na kolenou schoulená do klubíčka. Trochu nepřítomně jsem jí proto hladil po šupinách na krku podél černých malých ostnů. Těšil jsem se na dobu kdy tahle kráska vyroste a přitom jsem se tomu i bál jelikož už teď byla hodně majetnická. Bez řečí si od Carla vezmu alkohol a napiju se ale div že to hned zase nevyprsknu nad tím že jsem tu Carlovu poznámku nečekal. První co mě napadlo bylo On s ní něco měl? a to druhé bylo Asi se mi snaží vlichotit. Obojí ale byli bláznivé myšlenky a tak jsem si je hodně rychle vyhnal z hlavy a místo toho Ambru pozoroval a čekal kdy začne.
Návrat nahoru Goto down
Ambrosine
Alchymista
Ambrosine


Posts : 72
Join date : 21. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeSun Nov 16, 2014 9:10 pm

Rozloučila se s Leem a zamračila se na Carla, který měl očividně nějaké nemravné poznámky k Jaciánovi. Bylo jí jasné, že mluví o ní. Blonďák však jen pokrčil rameny a zakřenil se. Perla se na Ambru nesouhlasně dívala, ale pak zavřela oči a usnula na jednom z křesílek. Ledovláska se však už začala soustředit jen na tanec. Vlnila se do rytmu a pomalu si svlékla koženou bundu. Odhalila holá ramena pouze s proužkem ramínka černého tílka. Shodila z ramene i jedno z ramínek a podívala se každému z přítomných zpříma do očí. Docela ji překvapila nově přilchozí. A měla draka. Tedy spíš dráče. Ale nenechala se vyvést z míry a tancovala dál. Až si svlékla i tílko. Cítila na sobě Carlův pohled, ale ignorovala ho. Nechtěla si s ním nic začínat.
Návrat nahoru Goto down
Coralina

Coralina


Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeMon Nov 17, 2014 11:09 am

Už ju to v tej prekliatej jaskyni nebavilo. Jasné, zima jej rozhodne nebola - Koláčik bol ako radiátor. Ale aj tak, nebol najlepším spoločníkom. Väčšinou spal alebo skúmal menšiu jaskynku, v ktorej sa Coralina usadila. Tak sa raz zobrala a s Koláčikom pod riflovou bundou sa vybrala do mesta. Bol taký macatý, že ona s ním vyzerala ako tehula, ale čo už. Aj ona poznala seriál Tehotné v šestnástich. Určite by sa takto doňho hodila. Prišla k baru, otvorila dvere a vošla dnu. Nikoho naokolo si nevšímala a sadla si k rohovému stolu. Koláčik jej placho vykúkol z bundy, a potom na ňu spýtavo pozrel. "No čo, trocha spoločnosti nás nezabije." Povedala Coralina Koláčikovi, aj keď to znelo, akoby chcela presvedčiť aj samu seba.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitimeMon Nov 17, 2014 3:25 pm

Pohledem jsem se zdržoval čistě na Ambrosine, nevšímajíc si ani jednoho z příchozích děvčat. Možná kdyby Ocelka nevyspávala tak by si všimla že tady jsou noví dva draci a možná by se s nimi šla spřátelit ale takhle jsem byl poněkud nevšímavý. Neměl jsem taky ale žádný důvod proč se kolem sebe rozhlížet. Místo toho jsme dál pozoroval Ambru na pódiu, i když myšlenkami jsem byl opět někde naprosto jinde. Bůh ví proč jsem si vzpomněl zrovna teď na své sourozence a to co asi teď o prázdninách dělají.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar Medová hvězda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Bar Medová hvězda I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar Medová hvězda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Hra :: Heritage-
Přejdi na: