Dragon Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Erin Fleming

Goto down 
AutorZpráva
Erin Fleming

Erin Fleming

Posts : 1
Join date : 06. 09. 15

Erin Fleming Empty
PříspěvekPředmět: Erin Fleming   Erin Fleming I_icon_minitimeFri Sep 11, 2015 7:57 pm

Jméno: Erin Fleming

Věk: 18 let


Pohlaví: Žena

Povolání: Studentka + různé brigády

Dráha:

Vzhled: Jedna z věcí, která vás na Erin na první pohled upoutá, je její hubená sportovní postava menšího vzrůstu. Svoji výšku zdědila po matce, která si na svoji výšku pravidelně ztěžuje. Ať už proto, že nedosáhne na věci na skříni či v poličkách, tak i z důvodu, že její manžel je o dost vyšší než ona, možná až o příliš velký kus. Erin je sice přece jen o něco vyšší než její matka, ale přesto patří k těm menším lidičkám, na svoji výšku si však neztěžuje. Díky výšce a svému celkovému vzhledu už si získala titul Roztomilá, ale i tak je občas malý vzrůst nemalý nedostatek, který ji už tak moc netěší. Naopak je velmi hrdá na své vlnité vlasy zrzavě-blonďaté, až téměř oranžové barvy. A také na své krásné, oříškově zabarvené oči, jejichž barva se občas ztmaví až do čokoládově hnědé. Její pleť často lidé vystihují slovy velmi světlá, nebo sněhově bílá. Není tomu však doslova tak, jak se může zdát. Záleží především na světle.

Povaha:  Erin byla odjakživa velmi sebevědomá a temperamentní žena. Miluje zábavu, společnost a adrenalin, nenechá se jen tak rozhodit a před ničím a nikým se nezastaví. Nestydí se, nebojí se. Rodiče i známí o ní vždy říkali, že se ve světě neztratí. Vskutku tomu tak je. Má vlastní hlavu a také se jí řídí. Jestli myslíte, že si od vás nechá něco naporoučet, mýlíte se. Na první pohled je Erin velmi vlídná, občas lehce šílená, optimistická a usměvavá. Když jí poznáte blíž, chová se velmi oddaně, přátelsky a spolehlivě. Vyhýbá se lhaní, ale jako každému se jí to občas vymkne kontrole, většinou však jen mírně. Lepší bude znovu podotknout to slovo většinou.  Obvyklý problém, který se u Erin vyskytuje, je její touha a nutkání hrnout se do všeho po hlavě. Už si za to vysloužila pár nepěkných komplikací. Podíváme se-li na její zájmy, nalezneme tam určitě sport, skateboarding, tanec, surfování a hru na kytaru. Pod celkovým popisem Erin si nakonec většina lidí představí vždy milou a hodnou dívku, ale věřte nebo ne, i ona má své nehezké stránky. Dokáže se chovat lehce povýšeně a pokud jí rozzlobíte, jde z ní vážně strach. Když pak na vás někdo výšky 154 cm křičí, může to působit legračně. Až schytáte pár pohlavků, do smíchu už vám nebude.

Historie:
Jednoho slunného rána se do rodiny Fleming narodil nový přírůstek, veselý a roztomilý uzlíček radosti. Dívenka byla pojmenována Erin, ať už k tomu jménu rodiče přišli jakkoliv, sama nositelka tohoto jména je s ním spokojená. Tato nová holčička plná štěstí a energie přinesla do rodiny nový život potom, co manželský pár přišel o svého prvorozeného potomka při vážné operaci. Rodiče byli dlouho smutní, truchlili. Spolu s Erin přišla i nová naděje, že bude zase lépe. Holčička rostla jako z vody a mezitím již uplynuly 4 roky od jejího narození. To se naše doposud osamocená Erin dočkala mladšího sourozence, sestřičky Beth. Člověk by čekal, že bude alespoň částečně podobná sestře, ale jak vzhledem, tak chováním, se Beth od Erin naprosto lišila. Beth se narodila jako blondýnka s modrýma očima a to jí zůstalo doposud. Výšku přejala po otci, takže je pravým opakem své sestry a matky. A chováním, světe div se, je spíš tichá, bojácná a pesimistická.
Říká se, že jsou sourozenci občas pravým opakem, ale u těchto dvou se to vážně nečekalo, zvlášť když si přitom tak skvěle rozumí. Nebo spíš rozuměli, dokud Beth nedosáhla puberty a začala trávit čas spíš s klukama, než s rodinou. I když je Erin zase na začátku, osamocená, nyní už jí to nevadí. Je ráda, že má od své sestřičky klid, někdy možná až moc.
A kromě toho má klid i od rodičů. Jakmile dosáhla dospělosti, rozhodla se přestěhovat.
Se svým rozhodnutím je i přesto, že jí rodina chybí, plně spokojená.


Rodina:  Matka Hedwika – Velmi malá, pohodová žena. Má ráda soukromí a neustále si na něco ztěžuje, především na svoji výšku. I když často křičí, když něco není po jejím, je velmi starostlivá matka a milující manželka. Jejím povoláním a zároveň zálibou je malířství.

Otec Reese – Klidný, optimistický chlápek, který snad ještě nikdy nebyl ve stresu. Své rodiny si neskutečně váží. Měří zhruba 202 cm, takže když stojí vedle své manželky, která má asi 148 cm, vyhlíží to dost komicky. Když byl mladší, hrál basket, ale časem od toho upustil. Penízky vydělává díky své vlastní obchodní firmě.

Sestra Beth – Hubená dívka vyššího vzrůstu plná pesimismu. Chová se spíš tiše, klidně, ale občas lehce nepatřičně. Nesnáší, když na ní někdo křičí a téměř okamžitě propadne v pláč.

Bratr Benny – Prvorozený potomek Hedwiky a Reese. Narodil se s těžkou poruchou mozku. Nějakou dobu bojoval o život na přístrojích, ve 3 letech podlehl při složité, neúspěšné operaci.
I kdyby operace uspěla, neměl by naději na normální život, ale aspoň by měl nějaký život. I když žil jen 3 roky a nelze posoudit jeho povahu, s jistotou by se dal popsat jako silný a odhodlaný bojovník.

Zajímavosti: Erin ovládá lukostřelbu, jenž jí kdysi naučil její otec a má jizvu na koleni, když jí omylem zasáhl její vlastní šíp, který se záhadně odrazil od terče.


Dovednosti:

Síla: 1
Rychlost: 2
Obratnost/mrštnost: 2
Návrat nahoru Goto down
 
Erin Fleming
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Registrace :: Registrace-
Přejdi na: