Dragon Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jezdecký výcvik I.

Goto down 
+4
Jacián
James_Stanson
Denny
Poutník
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ambrosine
Alchymista
Ambrosine


Posts : 72
Join date : 21. 10. 14

Jezdecký výcvik I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezdecký výcvik I.   Jezdecký výcvik I. - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 18, 2015 2:34 pm

Dívala se po ostatních, ale vlastně doopravdy nevnímala. Soustředila se na svitek, který se před ní objevil. Začetla se do podrobností o svém oboru, až málem odignorovala Zahrëlisovy pokyny. "Dávej přece pozor!" napomenula ji Perla tiše, tak, aby to nikdo jiný kromé její jezdkyně neslyšel. Ambra sebou cukla, cosi zabručela a schovala svitek. Později si ho pročte pozorněji. Teď to nebylo moc možné kvůli tomu, jak pořád něco žvatlali. Ale najednou bylo ticho a Ledovlásce bylo jasné, že se něco má dít. Těžko říct co, ale jedno bylo jisté - neposlouchala.
"Medituj, vyčisti si hlavu a nevnímej okolí," sykla k ní Nëf káravě, když viděla, že si její jezdkyně opravdu neví rady. Nechápavě nad ní zakroutila hlavou a zadívala se na nově příchozího, zatímco Ambra si sedla do tureckého sedu a zavřela oči. Nedělala to sice poprvé, ale i tak měla problém všechno vytěsnit ven.
"Ale vůbec ne!" ujistila Perla ptačího dráčka a zaujatě se na něho zahleděla. "Jak to, že máš zobák? A peří?" vyptávala se a ani v nejmenším ji netrápilo, že to může být lehce netaktní. "Ale to peří je překrásné! Přesně jako kovové... A ten zobák! A ocas!" chválila. Dle jejího názoru stejně byla ta nejkrásnější dračice, ale to neznamenalo, že nemůže chválit i ostatni. "Jak se jmenuješ?" pokračovala další otázkou.
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jezdecký výcvik I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezdecký výcvik I.   Jezdecký výcvik I. - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 21, 2015 1:59 pm

Zahrëlis samozřejmě zaslechl Nayarino mumlání, takže po ní hodil další káravý pohled. Tak se zdálo, že ta dívka má velmi podřezaný jazyk. Tak trochu mu v tomto připomínala Theresu a on v té chvíli odrazu nevěděl pořádně určit, zda je to dobře nebo špatně. Proto to raději nechal tak a tyto myšlenky vypustil z hlavy.
Mlčky sledoval Jezdce, jak si počínají. Každému šlo odreagování se jinak těžce i lehce, ale po čase to zvládli všichni. Když usoudil, že už by měli být všichni ve stavu hlubšího "nemyslení" a měly by vnímat jen okolní zvuky, rozhodl se pokračovat. "Teď si představte, jak všude kolem vás - ve vzduchu, zemi, trávě, květinách - proudí energie. Energie, která pohání různé jiné síly, či procesy," přikázal jim. Toto tvořilo další část základů magie. Čeká je však ještě dlouhá cesta, zejména těch, kteří se magii budou věnovat alespoň jako mimo obor. Nemluvě pak o těch, který si jej zvolí jako hlavní. Tímto si však musí projít každý, ať už takto skupinově, nebo pak individuálně.
Následně se přesunul k těm dvěma nejazdcům, kteří se právě věnovali svitkům. Jeden koutek mírně zvedl, když viděl, jak si ta mladá naskládala papíry před sebe, každý vedle sebe, popořade. Zřejmě ji to opravdu zajímalo, vypadala do toho dost zahloubána. "Tak co, máte nějaké otázky?" poptat se jejich a posadil se naproti nim.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
James_Stanson

James_Stanson


Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

Jezdecký výcvik I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezdecký výcvik I.   Jezdecký výcvik I. - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 11:39 am

Prohlížel jsem si podklady a po vzoru té dívky jsem si rozložil pár popsaných listů a anatomií a vlastnostmi draků před sebe.
Peří? A srst?
Přišlo mi to zvláštní, ale proč ne? Však když jsem se rozhlédl tak tu byl vidět drak, který částečně připomínal i Hypogrifa. Je to sice zvláštní, ale proč ne? Příroda si umí poradit.
"Já jsem se chtěl jen zeptat, to draci létají čistě za zásluhu svých křídel? Totiž mi příjde, že někteří opravu velcí váží určitě pár set kilo. NEbo mají odlehčené kosti jako třeba ptáci?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezdecký výcvik I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezdecký výcvik I.   Jezdecký výcvik I. - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezdecký výcvik I.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Paralelní herní akce :: Výcviky, tréninky-
Přejdi na: