Dragon Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Honba za Elementy

Goto down 
+5
Evelyn
Mark
Alessander
Jacián
Poutník
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeFri Nov 21, 2014 12:43 pm

Honba za Elementy


Počet volných míst: 6-7 (Theodor, Sarah, Alessander, Naya, Jacián, Evelyn, Mark + Coralina)
Obtížnost: Všichni (jezdci si mohou přibalit i draky)
Vypravěč: Osud
Úvodní děj:
Kdysi dávno, velmi dávno, kdy ještě ani jezdci neexistovali, byl svět jiný. Žilo zde plno různých tvorů, kteří byli nebezpeční, roztomilí, jedovatí, přátelští, dobří, špatní, anebo jsou mix všeho. V té správné minulosti šlo všechno hladce, z těchto tvorů se vyvinuli tvoři dnešní a mohla nastat současnost. Jenže se něco pokazilo. Do minulosti se dostala jistá Hrizioni, pavoučice, jež chce získat Elementy, aby mohla ovládnout dnešní svět. A vás šest/sedm si Zahrëlis vybral, abyste putovali za ní a vyřešili to. Nejlépe tím, že ji zabijete.
Vaším úkolem v minulosti je najít všech šest Elementů a vrátit je na jejich místo v Chrámu vědění, který spravují Sfingy. Což nebude tak snadné, jelikož musíte nejdřív Elementy najít, zjistit, kde Chrám vůbec je, dostat se tam nejlépe vcelku a uložit je tam. Jenže Hrizionini přisluhovači vám budou stát v cestě. Poté musíte najít samotnou Hrizioni a zabít ji.

Poznámky: Tohle bude trošičku drsnější minihra. Žádné zdržování - kdo bude zdržovat, toho nějaká příšerka prostě slupne jako malinu. Můžete získat hodnotné odměny a dovednosti. Všechno, úplně všechno, co se stane, se přenese do volné hry - kromě smrti vaší postavy nebo draka, pokud taková situace nastane.

Obrázkový materiál:
Hrizioni:
Sfinga:
Údolí:

Inventáře:
Evelyn:
Jacián:
Mark:
Theodor:
Naya:


Naposledy upravil Osud dne Sat Nov 29, 2014 1:08 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 4:47 pm

Předchozí den jste se sešli se Zahrëlisem. Pomocí magie si vás přivolal k sobě, aby vám mohl vyložit svůj požadavek. A to, abyste putovali do minulosti a zastavili jistou pavoučici, která ukradla Elementy, aby ovládla svět.
Dnes jste nachystaní v lese na mýtině spolu s duchem, který vám nabídl, abyste si řekli, oč chcete. O zásoby, náhradní oblečení, zbraně... Všechno, o čem si myslíte, že by mohlo být užitečné pro vaše hledání.


MH: Takže panstvo, začínáme. Sepište si inventář a hlavně jasně řekněte, jestli si berete draka, pokud jste jezdec. A hrajeme jakoby během posunu. Máte sedm dní, než se pavoučici podaří svůj plán uskutečnit. V reálném čase je to ovšem 49 dní, tudíž něco přes měsíc. Ty, co budou zdržovat, bez milosti nechávám napospas nestvůrám. Další příspěvek napíšu za dva dny, tudíž v pondělí večer. Kdo nenapíše, má smůlu.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 6:10 pm

Spolu s ostatními, které si Zahrëlis zavolal jsem byl na mýtině a přemýšlel nad jeho nabídkou co bych potřeboval. Nebylo to lehké přemýšlení jelikož bylo hodně věcí co by se mohlo hodit ale musel jsem to nějak zfiltrovat jen na to nejpotřebnější. Když si to v myšlenkách nějak uspořádám převedu svou myšlenku i do řečeného slova. "Myslím že přinejmenším já osobně bych potřeboval zásobu jídla a vody a pro sebe a syrové maso pro Lyü, kterou si určitě vezmu sebou. Tady jí nenechám. Dále by se hodilo nějaké náhradní oblečení, je hodně způsobů jak by se mohlo zničit a nechci po minulosti chodit nahý. Hodil by se i nějaký kapesní nůž nebo dýka pro případy nouze a malá lékárnička pokud by se někdo z nás zranil. Mě by se hodily i sirky nebo zapalovač a baterka na svícení. Deka by se navíc určitě hodila na noc a batoh do kterého bych to vše mohl dát." Dořeknu a zamyslím se jestli je to vše co bych mohl potřebovat. Zdálo se že ano takže jen pohladím Lyü po hlavě, kterou jsem držel v náručí.


MH: Celkově si tedy požádal o Zásoby jídla, vody pro sebe a syrového masa pro Lyü, náhradní oblečení, kapesní nůž nebo dýku, malou lékárničku, sirky nebo zapalovač, baterka, deku


Naposledy upravil Jacián dne Sat Nov 22, 2014 6:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Alessander

Alessander


Posts : 12
Join date : 14. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 6:35 pm

Alexander stál na mieste, kde ho zavolal Zahrëlis. Opatrne sledoval ostatných a keď bol vyzvaný k tomu, aby si vybral niečo do minulosti, spravil krok dopredu. "Nó... Mne by sa hodila deka, jedlo a voda, náhradné oblečenie, revolver," pri zbrani sa zasmial. "Nie, postačí mi dýka a ďalej, lano, sviečka a niečo do čoho sa to vmestí, teda asi batoh. A taktiež lampášik, aby sme si posvietila na cestu. Ako veľmi nebezpečné to bude?" spýtal sa nakoniec ducha a pozorne sa obzrel okolo seba.
Návrat nahoru Goto down
Mark

Mark


Posts : 6
Join date : 19. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 6:39 pm

Stál jsem na mýtině a kolem mě pár dalších lidí, které jsem viděl už včera, když jsme se tu takhle sešli poprvé. Zprvu jsem byl překvapený, než jsem pochopil, o co jde a co se po nás chce. Ppřekvapení však ani nyní neopadlo. Bedlivě jsem pozoroval ostatní kolem sebe a rovnal si myšlenky v hlavě. V městečku jsem byl už nějakou chvíli, ale tohle pro mě byla novinka. A proč zrovna já? Běželo mi hlavou stále dokola a dokola.
Nakonec jsme dostali nabídku říct si o cokoliv, co bychom chtěli s sebou. Hned jako první se ozval muž kousek opodál, co držel nějaké podivné zvíře v náručí. S tím, co řekl, by se dalo souhlasit, z většiny bych asi požádal o to samý. Poté požádal o věci jeden hoch, co stál hned vedle.
Nastalo ticho, a tak jsem si odkašlal a pronesl svoji žádost také. "Z většiny bych bral to samé, co tady..." Zamyslela jsem se, jak oba dva nazvat, "..co tady kolegové." Na chvilku jsem se odmlčel a pak nejistě pokračoval dál. " Takže bych prosil o nůž a nějaké pouzdro pro něj, pití a láhev, jídlo, co se nekazí, batoh, karimatku, rezervní oblečení, zápalky, baterku," Zamyslel jsem se, jestli mě nenapadne ještě něco. "Možná taky věci na ošetření zranění, provaz.. a to je snad vše," Nejistě jsem pokýval hlavou a nechal mluvit ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Evelyn

Evelyn


Posts : 9
Join date : 19. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 6:39 pm

Stála som na mýtine a premýšľala, čo si zoberiem so sebou. V niektorých veciach mala jasno, no niečo si musela ešte rozmyslieť. Keď si bola úplne istá čo chce, odpovedala. "Bolo by dobré, ak by som mala jedlo, pitie, pár kúskov oblečenia hlavne niečo v čom mi nebude zima a..." na chvíľu sa zamyslela. Potrebovala vlastne ešte niečo? "Ah áno, nôž na obranu a nejaký batoh. To je všetko." Dodala a usmiala sa.
Úprimne dúfala, že na nič nezabudla. Vlastne, veľmi veľa neje ani nepije a dúfa, že sa jej oblečenie, ktoré má práve na sebe nerostrhne. Takže by jej to malo stačiť. Na spánok by jej malo stačiť to teplé oblečenie a vlastne, je celkom otužilá. No oblečenie bolo asi tak posledné čo jej behalo po mysli. Bola zvedavá, aké dobrodružstvo ju to čaká.


Naposledy upravil Evelyn dne Sat Nov 22, 2014 8:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Coralina

Coralina


Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 7:24 pm

Bola prekvapená, keď ju Zahrëlis zavolal. A ešte prekvapenejšia, keď tam našla ďalších ľudí, dokonca viac ako päť. Vypočula si, čo im hovoril, a nechcelo sa jej veriť vlastným ušiam. Na výpravu? S ďalšími ľuďmi? To je zlý sen. Ešteže si smela vziať Alassëona, ktorý aj teraz bol v jej rukách a bojazlivo sa obzeral po ľuďoch naokolo. Keď na ňu prišiel rad s požiadavkami, tak mykla plecami. "Bude mi stačiť zásoba jedla a pitia, ale žiadne mäso prosím, my ho nejeme... Ďalej asi náhradné oblečenie, ale veľa nie, kto by to chcel so sebou ťahať... A asi ešte nejaký batoh na uskladnenie, zápisník s perom, a nejaká lekárnička. Potom ešte asi nejaká baterka a zapaľovač, a nejaký spacák." Prerušila svoj monológ, aby si rozmyslela čo ešte by mohla potrebovať. Teplo mala v Alassëonovi, ten bol ako radiátor. Pršiplášť a gumáky mala na sebe, a v tých sa cítila najlepšie. Takže zrejme nič viac. Coralina nebola náročná.
Návrat nahoru Goto down
Coralina

Coralina


Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 7:26 pm

Dodatok (akoby to bolo pokračovanie predchádzajúcej reple)
"A keď všetci hovoria o zbraniach... Mali by ste tam dvojo záhradných nožníc?" Povedala celkom vážne.

Návrat nahoru Goto down
Theodor

Theodor


Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 7:58 pm

Teddy nevěděl proč si Zahrëlis vybral zrovna jeho, ale nakonec se rozhodl udělat to co po něm duch chce. Raději. Netušil jak vypadá naštvaný duch, a takového ho rozhodně nechtěl zažít. I když pavoučnice nezněla zrovna dvakrát nejlépe a Elementy? Dobře. Theodor se uklidnil, byl zvědavý kdo všechno se tady asi tak sejde. Před odchodem si na sebe hodil pevné boty, nepromokavou(a teplou) bundu a také čepici. Pouzdru s pistolí si připnul na pásek u kalhot. Do svého domu se ještě musel dvakrát vracet, protože pokaždé zapomněl Chlupa, který byl pěkně naštvaný.
Na mýtinu dorazil mezi posledními. Už jen z toho důvodu, že na to málem zapomněl. V práci se proto narychlo omlouval, že je nemocný a doufal, že tahle výprava nezabere moc dlouho. Mobil si nebral, už jen z principu, že pochyboval o tom, že tam.. V minulosti bude signál. A taky by ho ještě někde vytratil, na to sám sebe znal až moc dobře. Všem věnoval trochu.. podivný pohled, kterým se zastavil na Alessandrovi. "Revoler je dobrý nápad," prohodí s menším úsměvem. Sám svou pistoli měl. Přesněji Glock 21 a k tomu několik zásobníků, kdyby náhodou.
"Já bych prosil o lékárničku, jídlo a pití a nějaké maso tady pro Chlupáče, náhradní oblečení, batoh a zápalky. Také by se hodila deka, baterka a asi i nůž a.." na chvíli se sám musí zamyslet co by ještě tak mohl či ostatní potřebovat. "A také provaz," dodá ještě rychle. Zápisník i propisky(2) má své, to je ostatně vidět, protože je drží v rukou. S menším úsměvem následně mrkne na Coralinu, která o ně poprosí.
Mezitím Chlup, který dorazil společně s tím chytrým pakem,všem věnuje povýšený pohled a následně si kecne na zadek. Jediné ocelové dračici věnuje menší dračí úsměv.

MH:
Inventář: Glock 21 + 5 zásobníků, lékárnička se vším všudy, jídlo a pití(+ maso pro Chlupa), náhradní oblečení, batoh, zápalky, deka, baterka, nůž, provaz, zápisník a propisky.
Návrat nahoru Goto down
Sarah
Duchovník
Sarah


Posts : 54
Join date : 25. 10. 14
Age : 22

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 12:02 pm

Na mýtinu dorazila ako posledná, a to sa ešte ponáhľala. Dorazila tam dosť zadychčaná, preto dala prednosť všetkým, ktorý prišli pred ňou, keď sa pýtali na zásoby. Teda pýtal. Hoci sa jej nikam nechcelo, musela to prijať a radšej si udržať dobré vzťahy. Možno spoznať nových ľudí, napadlo jej, keď si všimla, koľko ľudí tu už je. Keď prišiel rad na ňu, uvedomila si, že aspoň batoh si vzala, ale čo ďalej?
„No,“ vzpriamila sa. „Myslím, že budem potrebovať najmä jedlo a zásoby vody, potom nejakú deku, baterku, zápalky a zišla by sa mi tiež nejaká dýka. A moment, ešte náhradné oblečenie.“ ľahko sa uškrnula. Teraz bolo všetko vyjadrené, stačilo počkať na veci.

MH:
Inventár: Jedlo a voda, deka, baterka, zápalky, dýka, náhradné oblečenie a batoh, v ktorom to všetko je.
Návrat nahoru Goto down
http://santiago.slovakforum.net
Naya Black

Naya Black


Posts : 5
Join date : 04. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 12:53 pm

Meh?

Byl to zvláštní den. Po probuzení jsem myslela, že spím, ale ne. Byla to skutečnost. Vážně nerada jsem opouštěla pohodlí svého domova, ale co nadělám.
Na mýtinu jsem bohužel přišla poslední, protože jsem vstala pozdě. To jsem celá já. Usmála jsem se na lidi a začala si prohlížet ducha. Je to zvláštní, tolik magie. Už si na to začínám zvykat. Vážně si máme vybrat, co si vzít? Hurá. Mohla bych myslet dobudoucna a chtít i auto, nový barák a cenu EMI. Ale tak zlá nebudu.
"Já asi nebudu originální. Prosila bych lovecké nože, baterku, batoh, lékárničku, náhradní oblečení, samozřejmě jídlo a pití, mapu toho kam jdeme, kompas, deku a luk a šípy?" To spíš typuju. S kuší neumím a luk je tichá zbraň. Navíc je bezva ho mít.

MH:/ Vše výše uvedené
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 1:58 pm

Zahrëlis přikyvoval a všem dodal, co potřebovali. Pomocí magie, samozřejmě. "Čekal jsem ale, že budete chtít víc zbraní. A měli byste - nechcete si to ještě rozmyslet? Tehdejší svět je jiný a plný nestvůr, které vám půjdou po krku. A také tam bude mít Hrizioni své přisluhovače. A Nayo, bohužel, mapu nemám. Žádná neexistuje," prohlásil a každému pohlédl zpříma do očí.

//Sepište mi prosím své inventáře pod následující příspěvek, ať to nemusím přepisovat, děkuji ^^
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Evelyn

Evelyn


Posts : 9
Join date : 19. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 2:16 pm

"V tom prípade ešte pištoľ s nábojmi." Dodala a jemne sa na neho usmiala. Rozmýšľala čo bude ešte potrebovať. No nič ju nenapadlo. "A pre istotu ešte deku a lekárničku..." Povedala keď si spomenula na jednu požiadavku. Úprimne dúfala, že na nič nezabudla.

MH:
Inventár: Batoh, deka, náhradné - teplé oblečenie, pištoľ s nábojmi, nôž, jedlo, pitie a lekárnička. To je všetko...
Návrat nahoru Goto down
Sarah
Duchovník
Sarah


Posts : 54
Join date : 25. 10. 14
Age : 22

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 2:47 pm

Keď všetko dostala, uložila si to do batoha - ktorý bol teraz poriadne plný - a pokývala hlavou, keď si spomenula. „Rada by som ešte dostala luk a šípy, ak by to bolo možné,“ zadívala sa na batoh položený pri nohách.
Požadovala síce strelnú zbraň, lenže ona mala od pištolí ďaleko a z luku už strieľala. Navyše dostala informáciu, že je nesmierne presná. Tak budiž, teraz to využije.
Návrat nahoru Goto down
http://santiago.slovakforum.net
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 5:46 pm

Jakmile jsem dostal vše o co jsem si požádal začal jsem si vše skládat do batohu. Lyä se mi mezi tím procházela mezi věcmi a trochu se mi tu tak pletla a málem jsem si do batohu kvůli tomu zabalil i jí, kdyby mě výstražně nekousla do ruky a já jí nepustil. Některé maličkosti jsem si ale místo do batohu dal do kapes. Batoh si pak hodím na jedno rameno a zamyslím se nad těmi zbraněmi. Nenapadala mě žádná, která by se mohla hodit. Nebo spíše s kterou bych uměl zacházet. Nakonec se rozhodnu pro nějakou, která by se mohla hodit i jinými způsoby. "Mohl bych si požádat ještě o bojovou sekeru? A deodorant ve spreji." Požádám a podívám se na Zahrëlise zda nemá nějaké námitky proti mému výběru. Ta druhá věc byla vskutku trochu podivná pro výběr na výpravu ale já jí prostě u sebe chtěl. Ocelka si mezitím všimla lvího dráčka, ke kterému se hned vydala za účelem se s ním spřátelit, i když se co chvilku otáčela na svého Jaciánka. Nakonec si ale sedla vedle dráčka a usmála se na něj dračím úsměvem. "Ahoj." Pozdraví ho a prohlédne si jeho hřívu, která jí zaujala.


MH: Celkově si tedy požádal o Zásoby jídla, vody pro sebe a syrového masa pro Lyü, náhradní oblečení, kapesní nůž a dýku, malou lékárničku, sirky a zapalovač, baterka, deku, deodorant ve spreji a Bojovou sekeru


Naposledy upravil Jacián dne Thu Nov 27, 2014 4:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mark

Mark


Posts : 6
Join date : 19. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 7:18 pm

Duch nás vybídl, abychom si řekli ještě o víc zbraní a varoval nás, že tam, kam jdeme, je rozhodně potřebovat budeme.
Zamyslel jsem se proto a nakonec si tedy řekl ještě o pár věcí, přesněji zbraní, navíc. Na mysli mi totiž vytanuly všechny zbraně, o kterých jsem kdy četl ve vikingské mytologii. Oboustranné sekery mi vždycky připadaly super, ale nějak jsem si nedokázal sám sebe představit máchat kolem sebe právě s takovou zbraní.
"Prosil bych tedy ještě o obouruční meč a dýku navíc." Řekl jsem nakonec a zamyslel se, o co všechno jsem vlastně požádal.

nůž, dýka, pití, jídlo, batoh, karimatka, oblečení, zápalky, baterka, lékárnička, provaz, obouruč. meč
Návrat nahoru Goto down
Theodor

Theodor


Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeMon Nov 24, 2014 7:36 am

Teddyho zajímalo jestli s těmi zbraněmi, které si brali uměli zacházet. Pochyboval o tom. Taky proto nechtěl žádat o něco co bylo těžké, překáželo by to a nakonec by to bylo na nic. "Myslím, že zůstanu u toho o co jsem si poprosil," prohlásí nakonec po chvíli s lehkým pokrčením ramen. Jenže Chlup to takto neviděl. "Shurikeny," vypadne z něj zničeho nic směrem k duchovi, škodolibě se zašklebí na svého Jezdce. "Že si mi zas vlezl do knihovny," zamumlá tiše a pozvedne tázavě obočí. Ale místo odpovědi se dočkal jen otočených zádíček, protože Chloupek se začal zajímat o jediného dalšího draka tady, o Ocelku. "Ahoj," vycení zuby do dračího úsměvu. "Canyöro," představí se jednoduše. "Hezká barva," a čumákem strčí do jejího boku, aby dal jasně najevo, kterou barvu myslí.
Mezitím si Theo nakonec rozhodl, že si ty shurikeny vezme. Byla to házecí zbraň a zas tak těžké(snad) to nemůže být jí házet, ne? Doufám. "Uhm.. Možná ještě skalpel?" Sice přesně nevěděl na co se bude tahle malá "zbraň" hodit, ale.. Byla to jedna z mála věcí, se kterými uměl zacházet.

MH:
Inventář: Glock 21 + 5 zásobníků, lékárnička se vším všudy(+skalpel), jídlo a pití(+ maso pro Chlupa), náhradní oblečení, batoh, zápalky, deka, baterka, nůž, provaz, zápisník a propisky, shurikeny
Návrat nahoru Goto down
Naya Black

Naya Black


Posts : 5
Join date : 04. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeThu Nov 27, 2014 10:31 am

Povytáhnu jedno obočí, když mě osloví jménem. Upřímně jsem to vůbec nečekala. Mě osobně tenhle inventář stačí, ale nechci vypadat jako ženská verze Chucka Norrise, která všechno zabije holýma rukama. Marně pátrám po něčem, co by se mi mohlo hodit a s čím umím. Pak si konečně vzpomenu na tři roky v Norsku.
"V tom případě bych nepohrdla obouručním krátkým mečem." Pistole a podobné stále striktně odmítám, dělají moc veliký randál.
Můj meč jsem si pojmenovala Taion, podle hrdiny jedné mojí knížky. Bohužel jsem ho tenkrát v Norsku nechala. Dotedˇtoho lituji. Podívám se na draka toho muže a musím se usmát. Je roztomilý, vážně.

MH//: Celkově má lovecké nože, baterku, batoh, lékárničku, náhradní oblečení, samozřejmě jídlo a pití, mapu toho kam jdeme, kompas, deku a luk a šípy, krátký obouruční meč.
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 29, 2014 1:15 pm

Zahrëlis jen přikývl na vaše přání a za chvilku se před vámi objevily všechny věci, o které jste si řekli. Načež zavřel oči a soustředil se. Před vámi ze země vyrostlo několik kořenů, které se nahoře propojily a propletly, takže vytvořily něco jako průchod. Mezi kořenovými sloupy jakoby nic nebylo, ale zároveň bylo. Když jste se podívali skrz, mohli jste si všimnout, že je to téměř průhledné, jen se to mírně vlní a rozostřuje. "Projděte a splňte váš úkol," vyzval vás a ustoupil do lesa. Vám v podstatě nezbývá nic jiného než projít, ale stále to mohou někteří vzdát.

Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Evelyn

Evelyn


Posts : 9
Join date : 19. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 29, 2014 1:54 pm

Zbalila si svoje veci a batoh si prehodila cez pravé plece. Prezrela si portál a chvíľu zaváhala. Naozaj má ísť? Ako sledovala muža ktorý práve odchádzal, bolo jej jasné čo chce urobiť. Pomaly sa postavila pred portál, takže bola asi desať centimetrov od neho. Nadýchla sa a prešla cez portál, pričom sa celá stratila.
Návrat nahoru Goto down
Coralina

Coralina


Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 29, 2014 2:25 pm

Bolo jej zvláštne že si všetci pýtali zbrane, akoby to všetci vedeli dokonale s mečom, lukmi a podobne. No ale tak čo už. Ak si ublížia, ich vec. "Fajn, tak vás poprosím ešte nôž a jednu skrátenú motyku...teda kopiju." Povedala a zasmiala sa. Potom si vzala veci a nastrkala ich do batoha, teda to čo sa tam zmestilo. Alasëona si obtočila okolo krku a prikryla ho vlasmi. Batoh si hodila na chrbát a do jednej ruky vzala jedenaštvrť metrovú kopiju. Potom sa aj ona vydala priechodom, aby tak naznačila, že necúvne ani omylom.

MH:
Inventár:
V batohu: Zásoba jedla a pitia (žiadne mäso, veľa cukru), náhradné oblečenie (tričko, nohavice), zápisník s perom, lekárnička, baterka a zapaľovač, spacák, dvojo záhradných nožníc a nôž.
Na sebe a v rukách: Pršiplášť, gumáky, tričko, hrubá mikina, džínsy, drak, jedenaštvrť metrová kopija.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 29, 2014 2:42 pm

Ocelka byla potěšená že jí Canyöro pochválil barvu ale i tak ho lehce tlapou plácla přes nos aby do ní nestrkal. "Děkuji." Poděkuje na jeho lichotku a lehce si protáhne křídla. "Jsem Lyässa." Představí se mu na oplátku a podívá se na mě. Do batohu už jsem si přidal obojí co jsem si dodatečně požádal, i když sekera byla spíše na batohu než v něm na poutku. Batoh si pak hodím na záda a kývnu na Lyü aby už šla. Ocelka se podívala na Canyöra jestli jde taky a pak ke mě doběhla aby spolu se mnou došla k portálu, kterým spolu projdeme.
Návrat nahoru Goto down
Sarah
Duchovník
Sarah


Posts : 54
Join date : 25. 10. 14
Age : 22

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSat Nov 29, 2014 5:32 pm

//Inventár: jedlo a zásoby vody, deka, baterka, zápalky, dýka, náhradné oblečenie, luk a šípy, ruksak

Keď mala nakoniec všetko čo potrebovala, ešte raz si skontrolovala, či si zbalila všetko a ponaťahovala si krk. No a keď sa obzrela k Zahrëlisovi, už tam nebol. Ale za to pár metrov od miesta kde stál, bol portál. Slova, ktorá stihol povedať pred odchodom, prepočula, takže musela počkať, čo urobia ostatný.
Keď traja prešli žiarivým portálom, nepostávala tam a nakoniec sa ním predrala i ona.

Návrat nahoru Goto down
http://santiago.slovakforum.net
Mark

Mark


Posts : 6
Join date : 19. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 9:37 am

Když jsem si naskládal všechny věci do batohu co možná nejúsporněji to šlo, připnul meč k pasu a oprášil si oblečení, vzhlédl jsem. Před námi byl jakýsi zvláštní.. portál? Tím také postupně jeden po druhém začali procházet. Mezi prvními šel jeden muž a dívka, co s sebou měli nějaké zvláštní zvíře, moc jsem si jich doposud nevšímal, avšak nyní mě přepadla zvědavost. Dokonce mi připadalo, jako by mluvila, avšak nepřikládal jsem tomu moc velkou pravděpodobnost, jelikož jsem byl stále unešený z toho, co nás čeká.
Nakonec tu už moc lidí nezbylo, a tak jsem si nadhodil batoh na zádech, aby se mi lépe nesl, naposledy a ohlédl a vešel průchodem za ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Theodor

Theodor


Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 10:06 am

Can vycenil zuby do dračího úsměvu. "Líbí.. Se.. mi tvé jméno," dostane ze sebe trochu trhaně, jako by mu to dělalo problém takhle mluvit. Což dělalo, protože ještě moc dlouho nemluvil. Ale jméno měla vážně hezké, i když se ho vyslovit neodvážil. Ještě by ho nějak zkomolil a to rozhodně nechtěl.
Mezitím Teddy si všechny své věci začne skládat do batohu. Sem tam zkontroluje Chlupa, aby zjistil co to dělá, protože věděl že Lvíčka zajímá spoustu věcí, a že je strašně zvědavý. Před nimi se objevil průchod a Theo vzal raději svého mramorového dráčka do ruky, protože ten byl schopný průchodem prolétnout. "Připravený?" Broukne tiše k Chlupovi a chvíli se zdá, jako by si to chtěl vlastně rozmyslet, ale nakonec projdou za ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Honba za Elementy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za Elementy   Honba za Elementy I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Honba za Elementy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Paralelní herní akce :: Mise-
Přejdi na: