Dragon Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Náměstí a hlavní ulice

Goto down 
+2
Ambrosine
Poutník
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Jacián
Léčitel
Jacián


Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a hlavní ulice   Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 09, 2014 5:55 pm

Ocelce se ani trochu nelíbilo jak zamítavá byla Perla k tomu co udělala takže zase hezky seskočila z kašny a došla ke mě s tím že se mi předními nohami opřela o lýtko dožadujíc se abych jí zvedl jako vždy do náručí, což jsme taky udělal, a ona mi pak mohla přelézt za krk. Nad návrhem Ambry přikývnu. "Souhlasím. To se zdá jako hodně dobrý nápad." Souhlasím s ní a zavrtím zamítavě hlavou nad její otázkou. "Ne nevybrala. Přinejmenším jsme se jí ještě neptal." Poznamenám a podívám se na modrou dračinku. "Tak co Ocelko. Máš už vybrané jméno?" Optám se jí a Ocelka zamítavě zavrtí hlavou ve znaku že mi to řekne později asi. Pokud jsem to správně pochopil. Pak se vydám za Ambrou jelikož já byl rád že jsme tady zatím nikde nezabloudil jak jsem netušil kde co je.
//Rokle
Návrat nahoru Goto down
Bianca

Bianca


Posts : 11
Join date : 25. 10. 14

Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a hlavní ulice   Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 20, 2014 9:48 pm

Potřebovala se projít a pročistit si hlavu, více méně.Rodiče nebyli doma jak jinak a bratři byli bůh ví kde.Město nikdo moc nezkoumala a tak co vyšla z domu, se lehce dostane na náměstí.Byla jako vždy oblečena děsně elegantně a ve vlasech měla bílou stuhu s mašlí.Celkově byla laděná do bílo-šedé barvy.Dojde k fontánce a posadí se na její kraj.
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a hlavní ulice   Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 4:35 pm

Něco ji volalo. Neodkladně. Před očima na chvíli zahlédla obraz jeskyně. A nějakéo muže. Opět zmizel a touha jít někam do lesa ji celou pohlcovala.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Bianca

Bianca


Posts : 11
Join date : 25. 10. 14

Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a hlavní ulice   Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 6:24 pm

Zase se rozpršelo, proto si musela přes vlasy dát kapuci svého vytepleného bílého kabátku. Nedokázala vymyslet jak to vlastně bude s tím, že jí rodiče nechtějí pořídit zvířátko. Zničehonic měla nutkání jít někam do lesa.Objevil se před ní na krátkou dobu obraz nějaké jeskyně a muže. Měla z něj divný pocit, ale nutkání jít do lesa jí nepomáhalo.Možná je to ten co zabíjí děti nebo tak nějak.Bez rozmyšlení se, ale vydá tam kam musí.

>>> Jeskyně
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a hlavní ulice   Náměstí a hlavní ulice - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí a hlavní ulice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Hra :: Heritage-
Přejdi na: