Dragon Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Park

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Park    Park    I_icon_minitimeTue Oct 21, 2014 5:53 pm

Park je docela rozsáhlý a velmi rozmanitý. Na jaře se tam všechno zelená a na podzim je tam opravdu krásně. V létě pod stromy najdete chladivý stín a v zimě závěje vybízí ke koulování a zimním radovánkám. Mezi stromy se nachází plno míst, kde máte absolutní soukromí a kde vás nikdo nemůže špehovat. Pokud tedy nepřijde až k vám.
Střední částí parku vás provázejí úzké cestičky, na jejichž okrajích jsou rozestavěny lavičky. U všech jsou koše, díky nimž je v parku čisto. Nemusíte se bát sednout si na trávu, jelikož zanechávání exkrementů po svých psech je tu přísně zakázáno a trestáno.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Coralina

Coralina

Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 5:20 pm

Parkom, alebo aspoň časťou kde prechádzala, sa ozýval jej spev. Nepáčilo sa jej totiž to ticho. "Ó moja dcérka čiperka, niečo tu pre teba mám. Kopec jedla od tatinka a k tomu zmrzlinku ti dám!" Spravila pauzu, privoňala si k trsu chryzantém, čo rástli v záhone, a potom pokračovala. "Pobozkám ti tvoje líce, by zaspala si hneď. Vedz však že ti okolo pusy nebudem mazať med!" Boalro hlúpa pesnička, ale jej sa páčila. Spieval jej ju otec, veľakrát a stále. Strčila ruky do vreciek žltého pršiplášťa, čo mala na sebe, a pokračovala po cestičke ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Taraneh
Bojovník
Taraneh

Posts : 17
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 5:33 pm

Naštvaná po další hádce s macechou se vydám do parku. Chodila jsem zde poněkud vždy, když jsem si chtěla zklidnit myšlenky jelikož mě příroda uklidňovala. Samozřejmě že možnost jít si někam zasportovat by mi pomohla víc ale tím bych si v aktuálním rozpoložení nejspíš jen ublížila jelikož bych nedávala pozor. Nezbývalo mi proto nic jiného než v parku dojít k jednomu rozložitějšímu stromu poblíž cestičky, dát si na zem svou koženou bundu a sednout si na ní tak abych se zády opírala o strom. Co že byla hned kousek ode mě lavička. Tohle bylo pohodnější. Na sobě jsem měla černé džínové ustřižené kraťasy a bílé tričko s lesklým černým nápisem "Follow me" na prsou. Vysoké černé kozačky se stříbrnými řetízky a se stříbrnými řetízkovými náramky i na rukou. Upravené nehty jsem měla jako vždy nalakované na růžovou a vlasy rozpuštěné. Někdo by řekl bárbínka ale za to bych mu vrazila pořádných pár facek. Teď jsem ale ignorovala všechny ostatní co se v parku nacházeli. Z kapsy bundy si vytáhnu mobil a připojím k němu sluchátka, které si strčím do uší a pustím si jednu z mých oblíbených písniček "Trinity" od Amaranthe a zavřu oči. Brzy mi tenhle klid ale narušil otravný zpěv, který mi přehlušil i sluchátka. Hned se zamračím a otevřu oči abych se rozhlédla kdo dělá ten rámus. Byla to očividně nějaká holka. Vytáhnu si z ucha jedno sluchátko a bez toho abych se vůbec uráčila zvednout se jí okřiknu. "Nechtěla by sis to zpívat jinde a nerušit lidi co se snaží v klidu odpočívat?" Optám se jí a je jasný že se mi její přítomnost zrovna nezamlouvá ale nebyla jsem vyloženě nepřátelská. To ani náhodou. Jen jsem neměla dobrou náladu. Tu jsem se právě snažila získat zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Coralina

Coralina

Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 5:47 pm

Z príjemnej nálady ju okamžite vytrhne nepríjemný hlas. Pozrela na tú babu a okamžite sa zatvári nahnevane - prižmúri oči a ohrnie hornú peru nad dolnú, pričom ich trocha našpúli. "Si zapni tú hudbu hlasnejšie, ak ťa to tak vyrušuje!" Povedala nahnevane a potom pokračuje: "To ty tu kazíš náladu ľuďom naokolo... Bola to pravda, tá veta od tej baby jej vcelku kvalitne deň pokazila. Ešte k tomu dupne nohou v žltej gumovej čižme, na čo to pekne dupne, a potom sa otočí na odchod.
Návrat nahoru Goto down
Taraneh
Bojovník
Taraneh

Posts : 17
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 6:08 pm

Zlostně přimhouřím oči nad drzostí s jakou se mnou mluvila ta holka. Jestli mě chtěla parádně naštvat právě se jí to dokonale podařilo. Vytáhnu si z ucha i druhé sluchátko a odložím si telefon se sluchátky na bundu načež se zvednu a dojdu k té dívčině. Lehce ale důrazně jí položím ruku na rameno. "Já na lidi hned naštvaně neřvu jako ty. Já se tady pouze snažila si náladu naopak zlepšit." Zasyčím na ní zlostně a o krok od ní couvnu. Né že bych se bála že něco provede ale prostě jsem nechtěla aby mi byla tak zatraceně blízko a narušovala můj osobní prostor. To spíše bych se nedivila kdyby ona se bála mě s tím jak nenávistný pohled jsem v tu chvíli měla. Z jejích slov předtím jsem totiž měla pocit že mi snad poroučí a to já k smrti nesnášela u nikoho a to o méně u kluků. Bylo její jediné štěstí že to byla holka.
Návrat nahoru Goto down
Coralina

Coralina

Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 6:32 pm

Keď ju tá baba zastaví, tak sa takmer vyplašene mykne. Takmer. Začula jej slová a naježili sa jej chĺpky na šiji, no nie od strachu, ale skôr hnevu. Otočila sa na tú babu a zbadala jej nenávistný pohľad. Očividne je rovnako tvrdohlavá ako ja... Pomyslela si, no bola to dosť nepodstatná myšlienka. "Ty si s tým začala. Ak by si na mňa neštekala, ja by som prešla okolo a moja pesnička by ťa už nemusela trápiť." Zavrčala rovnako zlostne, ale nad zlosťou prevláda tvrdohlavosť.
Návrat nahoru Goto down
Taraneh
Bojovník
Taraneh

Posts : 17
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 6:47 pm

Zlostně přimhouřím oči ale musela jsem uznat že má zatracenou pravdu. Tahle nesmyslná hádka je tady kvůli mě. Pro zklidnění si pročísnu hlasy a přehodím si je přes rameno na záda. "Fajn. Spor vyřešen. Pravda a spravedlnost je na tvé straně. A já se ti omlouvám. Mám prostě špatnou náladu a nejspíš jsem hledala někoho na kom si to vylít a ty jsi byla první na ráně." Řeknu na ukončení téhle nesmyslné hádky jako omluvu. Spravedlnost a právo. To co mi otec vtloukal do hlavy už od malička a taky to co jsem se teď hodně učila ve škole. Navíc jak se říká "Moudřejší ustoupí" a já nebyla žádný hlupák abych se hádala dál, když vím že má pravdu ona. Naprosto nic bych z toho neměla. Maximálně nepřítele. "Jsem Taraneh Matsimela a ty?" Představím se jí a na znamení smíru jí nabídnu ruku. Dokonce jí věnuju náznak úsměvu.
Návrat nahoru Goto down
Coralina

Coralina

Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 6:56 pm

Pozoruje ju stále so svojím naštvaným výrazom (prižmúrené oči a našpúlené pery), no potom jej dôjde, že to mala byť ponuka prímeria. Coralina by sa rada hádala ďalej, ale bolo by to tak trocha zbytočné. Predsalen, dosiahla svoje - baba uznala, že ona, Coralina, mala pravdu. Tak sa zatvári zasa normálne a prijme ponúkanú ruku. "Coralina Chase." Povie možno trochu neochotne, a zároveň dosť váhavo. Nemala veľa príležitostí na to, aby sa s niekým len tak zoznámila.
Návrat nahoru Goto down
Taraneh
Bojovník
Taraneh

Posts : 17
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 8:41 pm

Trpělivě jsem čekala až tomu děvčeti docvaknou moje pravé úmysly a skutečně se pousměju, když se mi na oplátku představí. "Ráda tě poznávám Cory." Poznamenám a automaticky si její jméno zkrátím na přijatelnější podobu. Její jméno bylo totiž příliš dlouhé a moc se mi nelíbilo. Znělo to jako nějaký korál rostoucí v moři. Pokud tedy korály rostou. "Studuješ, pracuješ nebo se jen tak flákáš?" Optám se jí a vytáhnu z kapsy kraťasů bílou gumičku kterou si stáhnu vlasy do culíku aby mě nelechtaly na zádech. Štvalo mě to a měla jsem pocit jako by mi po zádech něco lezlo. K mé smůle ale ten pocit nemizel takže se podívám přes rameno a zjístím že mi po zádech leze malý pavouček. "Sakra, do háje!" Zakleju a hned pavouka setřepu. Né že bych se ho bála ale neměla jsem tyhle potvory ráda, o to méně když mi lezly po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Coralina

Coralina

Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 9:09 pm

Taraneh hneď v prvej vete použila prezývku, čo sa Coraline nepáčilo. Nemala rada, ak ľudia skracovali jej meno. "Ehm, som Coralina." Povie potichu, a akoby mimochodom, akoby jej to len chcela pripomenúť, a tým naznačiť, že prezývky neobľubuje. Zľahka sa pousmeje. "Stredná. Takže študujem." Povie ako odpoveď a spýtavo nakloní hlavu doľava, možno až priveľmi, až to vyzeralo, že ju chytila v krku kŕč. V spojení s jej spýtavým pohľadom to malo znamenať neverbálne položenie rovnakej otázky. Potom sa ale znova zamračí, keď Taraneh objaví pavúka. "Pavúky sú duše mŕtvych, čo nás chránia." Povedala na ich obhajobu. Ona sa ich nebála, bála sa horších vecí. Napríklad gombíkov. Alebo paralelných vesmírov.
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSun Oct 26, 2014 4:18 pm

Coraline zničehonic pocítila zvláštní, ale neodbytnou potřebu vyrazit do lesa přímo k jeskyni s vejci, o které však neměla tušení.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Taraneh
Bojovník
Taraneh

Posts : 17
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSun Oct 26, 2014 4:27 pm

Krátce se na ní podívám nad tím jejím tichým připomenutím že je Coralina. Jen nad tím trochu protočím oči ale jakoby mimochodem přikývnu. Jak chce tak jí tak budu říkat, i když se mi to jméno nelíbilo. "Já studuju taky na střední. Bezpečnostně právní obor. Kriminalistika." Informuju Coralinu nad tím jejím tázavým pohledem. Bylo mi jasné na co se tím ptala. Očividně se jí ale nelíbilo co jsem provedla s pavoukem. "Já vím. Pavouci nosí štěstí ale to neznamená že je musím mít nutně ráda." Poznamenám a pokrčím nad tím jednoduše rameny. Vážně jsem tyhle potvory neměla ani trochu ráda. Neměla jsem ráda žádný hmyz protože byli odporní a otravní.
Návrat nahoru Goto down
Coralina

Coralina

Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSun Oct 26, 2014 5:32 pm

Zaujato počúva Taraneh, no zrazu pocíti to nutkanie. Nevedela, čo to má byť, ale bolo jej to fuk. Proste chcela ísť do lesa. "To je super odbor... Povedala neisto. Snažila sa odolávať, ale bolo to veľmi silné. Počúvala ešte jej ďalšiu vetu a prikývla. Mala pravdu, každý si mohol a nemohol mať rád čo chcel. Ona pavúky zrovna neobľubovala, no boli prijateľné. Viac ako gombíky. "Počuj, mala by som ísť. Už meškám na stretnutie. Zaklame. Už to nevydrží. Ešte zamrmle niečo na pozdrav a potom rýchlym krokom odíde z parku smerom k mestu.
>>>Jaskyňa s vajcami
Návrat nahoru Goto down
Evelyn

Evelyn

Posts : 9
Join date : 19. 11. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 5:56 pm

Pomaly vkročila do parku. Nemala nejakú extra náladu na prechádzky, no dlhší pobyt vonku jej vôbec nemôže uškodiť. Poobzerala sa po veľkom parku, no veľa ľudí tu nevidela. V rukách držala skicár s ceruzkou. Pomaly prišla k jednému zo stromov a sadla si tam.
Kreslenie nebolo jedno z jej najobľúbenejších činností, no i tak by sa rada naučila kresliť. Pomaly začala kresliť rôzne stromy ktoré mala pred sebou. Zo začiatku to vyzeralo, že to bude strašná katastrofa, no nakoniec z toho vyšiel veľmi pekný obrázok. Keďže sa jej nechcelo začínať nový, chvíľu sa hrala s tieňom a pozadím. Pritom na kraj a medzi koruny stromu popísala rôzne slová. I keď to vyzeralo, že je plne sústredená na obrázok, jej myseľ lietala všade naokolo. Premýšľala nad rôznymi vecami z minulosti. Občas jej myšlienky ušli do budúcnosti. No napriek tomu sa znovu vrátila do prítomnosti a obzrela sa, či tu niekto iný s ňou nie je. Pomaly si vydýchla, keď zistila, že je sama. Cudzia spoločnosť bola naozaj tá posledná vec ktorú potrebovala.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeTue Feb 17, 2015 3:33 pm

To horko bylo už poněkud neúnosné a Lyässa mi už taky lezla na nervy jak neustále opakovala abych s ní šel někam k vodě. Byl jsem rád že jsem se z jejího dosahu dostal aspoň na chvilku, když si ona rozhodla dát šlofíka. Park navíc nabízel trochu oddychu v podobě stínů. Bylo s podivem že tady nebylo moc lidí, nejspíše měli v domech dobré klimatizace nebo byli moc líní chodit ven. Sám bych asi taky nikam ven nešel ale s otravnou dračicí se doma vydržet nedalo. Teprve teď jsem měl pocit že lituju toho že si mě vybrala. Dojdu k nejbližší lavičce ve stínu a sednu si na ní doufajíc že tady bude aspoň trochu chládek.
Návrat nahoru Goto down
James_Stanson

James_Stanson

Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeTue Feb 17, 2015 3:50 pm

Jestli takhle bude ještě další týden, tak nás budou volat každý den...
Povzdechl jsem si a podíval se z okna. Byl jsem zpocený jak dobytek, takže jsem zalezl do vlažné sprchy, oblékl se do čistého a vypadl někam ven.
V parku je alespon trochu stín. Ok, jdeme to testnout Jamesi!

Vypadl jsem tedy z domu, zamkl za sebou a vyrazil nejkratší cestou do parku. Pozoroval jsem okolí, a kupodivu tu bylo celkem prázdno.
"Kapánek vedro co?" prohodím směrem k cápkovi na lavičce, který měl zjevně stejný nápad, jako já.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeWed Feb 18, 2015 3:00 pm

Okamžitě se otočím za hlasem, když mě někdo osloví. Byl to nějaký chlápek, kterého si trochu podezřívavě prohlédnu. Kdo ví kdo to vlastně byl. "Jo. Je poněkud moc vedro." Přitakám a lehce se zamračím, když ucítím příval nespokojených pocitů od Lyässy. Nejspíše už se domákla toho že jsem někam odešel bez ní. Ani bych se nedivil kdyby se tady brzy ukázala. "Co že jsi v parku a né někde u vody?" Optám se ho a krátce se podívám na oblohu jestli neuvidím přilétat tu svou majetnickou dračici. Trochu jsem se totiž obával jak by na ní tenhle chlápek reagoval. Ono hold každý člověk je jiný.
Návrat nahoru Goto down
James_Stanson

James_Stanson

Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeWed Feb 18, 2015 3:58 pm

"Jestli bude takhle vedro ještě další týden, asi zdechnu..." odpovím jen krátce a bokem se opřu o jeden ze stromů v aleji. Zapadnu do jeho stínu, protože to je utrpení.
Ani nevím, proč jsem se s ním začal bavit. Komunikativní člověk sice jsem, ale víte jak, to spíš někde na párty a v baru a podobně...
Padne ale otázka ohledně vody a vlastně to není ani špatný nápad.
"Špatně se opaluji, hned se spálím. A pak je to kurva nepříjemné..." A zvlášť, když se potřebuješ nasoukat do uniformy že...
"Tvoje výmluva?" složím ruce na hrudník a zůstávám opřený o strom.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeWed Feb 18, 2015 8:53 pm

Lehce se uchechtnu nad tou poznámkou. "Mohlo by být i hůř." Podotknu a pootočím se tak abych na něj viděl. Bylo by neslušné nedívat se na toho s kým mluvím a takové chování mi nebylo podobné. "Tak se máš držet ve stínu nebo si pořídit dobrý opalovací krém." Navrhnu jednoduše. Já v tom prostě problém neviděl. Navíc za mnou jako ocásek většinou chodila dračice, která mohla posloužit jako umělý stín. Nebylo by ale dobré kdyby se o tomhle využívání dozvěděla. "S Lyöu by jsem si moc vody v tomhle horku neužil, když by se tam rozvalila a zabrala celou plochu pro sebe." Jak Ocelku znám tak by přesně tohle udělala a mě do té vody nepustila. Nebo by mě polila vodou že bych už do té vody ani nemusel.
Návrat nahoru Goto down
James_Stanson

James_Stanson

Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeWed Feb 18, 2015 9:05 pm

"Jo, jenže pak si musim dávat bacha, abych si nespálil záda. Ty si sám nenamažu," uchechtnu se nad tou představou. Celý od krému a záda rudé, to by bylo velice vtipné. Pochodovat po pláži a dělat bububu.
Ta další věta mě ještě více rozesměje.
"Tak to tu máte buď velmi malé koupaliště, nebo je ta Lyöa trochu mohutnější ženské postavy," trochu se zašklebím nad tou představou. "Ale nic proti, jen žert," doplním ještě a rukou jen tak naznačím, že to měl být fór. Nejsem typ člověka, co by si z lidí utahoval... Naopak, díky své práci je to pravý opak.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeWed Feb 18, 2015 9:43 pm

"Co přítelkyně, která by ti je namazala nebo si přes záda jednoduše přehodit mokrý ručník." Navrhnu nové řešení. Neviděl jsem v tom zase až takový problém jako on. Nemohl jsem se ale nezasmát nad představou Lyÿ jako mohutné ženy. "Lyässu by jsi musel vidět aby jsi pochopil jak to myslím." Podotknu a chtěl jsem ještě dodat že to neberu nijak zle ale nemohl jsem jelikož mi náhlý poryv větru prozradil že si mě už jmenovaná našla. "Tady jsi! Já doufala že už jsi šel někam k vodě a ty si tu vysedáváš na lavičce v parku." Spustí má drobná dračice sotva mistrně přistane na chodníku mezi stromy, aniž by některý ze stromů přibrala, složí si křídla na záda a vykročí směrem ke mě a chlápkovi jehož jméno jsem zatím nestačil zjístit. "My o vlku a vlk za dveřmi." Neodpustím si a Lyä mi hned věnuje ne zrovna nadšený pohled. "Ty jsi mě tady snad nějak pomlouval Jaciáne?" Optá se mě a věnuje pohled i právě tomu chlápkovi. "To určitě ne Lyö. Přece si nebudu pomlouvat vlastního draka." Ujistím jí aby jsem si ještě neschytal za nějakou její paranoiu.
Návrat nahoru Goto down
James_Stanson

James_Stanson

Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeWed Feb 18, 2015 10:28 pm

"Přítelkyně je sice dobrá alternativa, ale trochu si potřebuji dát od ženskejch odstup, alespoň na chvíli," prohodím. Nehodlám mu tu říkat o své minulosti, ale tak tohle je dosti zjevné.
"No jo no jo, na vlastní oči vždy nejlepší že?" uchechtnu se, ale v zápětí mi úsměv ze tváře opadne. Byl cítit závan větru, což bych i uvítal. Ale to co následovalo jsem krapet... nečekal.
Jakmile jsem uviděl dosedat na zem to... zvíře, na první pohled draka řekl bych, do očí my vyskočil výraz zděšení a překvapení.
"Co to?!"
První reflex my jako hasiči zavelel schovat se, alespoň za ten pitomý strom a vzít nohy na ramena. A při tom ještě odtáhnout toho cápka.
Už už jsem byl připravený vystartovat, popadnout ho a mizet ale...
Ono to mluví? Mluví s tím chlapem? Mluví naprosto normálně?

Opatrně jsem tak nějak vykoukl zpoza toho stromu a věnoval krátký pohled tomu chlapovi, delší tomu draku.
"Hádám, že ty mýty a pak důkazy co lidé tvrdili, že jsou pravé, opravdu byly pravé," povím a polknu.
Je to vůbec možné? Nemám náhodou halušky z toho vedra? Fatamorgana?
Vyjukaně koukám na oba dva.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeThu Feb 19, 2015 12:33 pm

Chápavě přikývnu nad jeho poznámkou. Raději jsem na to už nic neříkal. Nehodlal jsem se šťourat v něčem do čeho mi absolutně nic nebylo. "Já co skutečně neuvidím nebo se o tom nějak nepřesvědčím tak tomu nevěřím." Podotknu a potlačil jsem smích nad jeho reakcí na Lyässu. Nebylo by to zrovna taktní. Né každý hold příjme přítomnost draka dobře. Lyässa sama ale byla taky pobavená, i když to nedávala tak najevo jako já. Ona taky neměla mojí mimiku obličeje. "To nevíš že každý mýt nebo báje má pravdivý základ, ať už si jí pak lidé všelijak změní a upraví ke své spokojenosti?" Ne. Lyä si tu poněkud kousavou poznámku vůči němu nemohla odpustit a popravdě já měl na jazyku něco podobného jen mě ta dračice předběhla. "Rád bych ti představil Lyässu, o které jsme ti říkal a já jsem Jacián. Jak sis už asi domyslel z jejího oslovení mé osoby." Dodám tedy nakonec pro ujasnění a trochu se zamračím jelikož jeho jméno jsem poněkud neznal abych i jeho představil dračici.
Návrat nahoru Goto down
James_Stanson

James_Stanson

Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeThu Feb 19, 2015 2:01 pm

Pohled na chlápka, na draka, na chlápka, na draka, na chlápka... Stále jsem stál polo schovaný za stromem, tak nějak mi to dodávalo alespoň ten minimální pocit bezpečí, i když to nebyla pravda že... Asi jako když spíte s nabitým revolverem pod polštářem, taky je vám v tu chvíli k ničemu...
Ten drak na mě mluví? Eeee... Tak nějak to můj mozek nemohl skousnout a když jsem viděl, jak se ten chlap usmívá a zjevně baví na můj účet, řekl jsem si, že asi to nebude jen v mé hlavě.
"Takže žádná fata-morgana? Vážně je skutečná?"
Ano, použil jsem ženské oslovení, však my to tak nějak došlo. S tou vodou a tak... Ale on jí hned představil a sebe zrovna tak, takže já byl za vola, protože moje jméno tu ještě nepadlo.
"James," povím a vystoupím zpoza stromu a pořádně si prohlédnu dračici. Snad na to nebude háklivá. Přeci jen, každý den nezjistíte, že draci opravdu existují... Můj sen, který jsem měl jako malý harant, se začal plnit.
"Teď už to vím," dodám ještě jako odpověď na otázku o mýtech. Přeci nejsem nezdvořák že?
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitimeThu Feb 19, 2015 3:20 pm

Raději jsem na jeho otázku neodpovídal jelikož Lyä už tak vypadala poněkud uraženě. "Haló. Já jsem přímo tady. Nemluv o mě jako bych tu nebyla." Poznamená Lyä trochu otráveně a protočí nad ním oči ale nezlobila se. "Ale pokud nevěříš klidně si sáhni. Nerozpadnu se na střípky představ." Ujistí ho pobavená Lyä a natáhne k němu křídlo jelikož byla líná udělat k němu těch pár kroků. "Lyässa je zatím ještě dráče. Pokud by jsi chtěl poznat dospělého draka musel bys potkat Nysdraie." Informuju Jamese a položím Lyë ruku na krk. Byla sice vyšší než já ale za dospělou jí snad nepovažoval. Lyässa si zatím užívala Jamesovu pozornost. "Jen pozor abych se neokoukala. Nejsem svá sestra Nëfernay abych tolik lákala pozornost." Bylo jasné že si z Jamese Lyä jen utahuje. Pozornost jí nevadila ani trochu. "Je fajn že už věříš jelikož Lyässa tady není jediný drak, a bylo by divné kdyby jsi se divil nad každým kterého by jsi potkal." Upozorním ho s úsměvem a Lyä na to souhlasně přikývne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Park    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park    Park    I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Park
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Hra :: Heritage-
Přejdi na: