PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Bar Medová hvězda

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Alessander

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Mon Nov 17, 2014 3:36 pm

Alessander svoju pozornosť nechal spočinúť jedine na modrovláske a len krajmo si všimol jednu a potom ďalšiu prichádzajúcu. Keď však zívol, hneď sa zdvihol. "No, ospravedlňte ma. Už musím ísť," povedal a vyštartoval k dverám. 
>>> Domov
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Denny
Historik

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Mon Nov 17, 2014 5:59 pm

Denny sledovala krútivé pohyby tanečnice a cítila akúsi nenávisť k tej modrovláske. Ako mohla vykonávať takúto prácu. Radšej skrútila pohľad na Alessandra, ktorý práve odchádzal. Dlho ho už nevidela a dosť sa zmenil. Keď ešte hrával futbal a bol ešte v tom veku, kedy vojnu berú za hru, bol zraniteľnejší a citlivejší, ba dokonca aj zdržanlivejší, no teraz. Zaplatila, pozdravila sa a spolu s Ježurom odišla do Jaskyne.

>>> Jaskyňa
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dragon-rock.slovakforum.cz
Ambrosine
Alchymista

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Mon Nov 17, 2014 7:29 pm

Nějak se to uvnitř zaplnilo. A jak Ambra viděla, všichni kromě jejího budoucího spolupracovníka to byli jezdci. Protočila oči. Písnička už naštěstí dohrávala. Stejně tohle celé bylo jen kvůli a pro Jaciána. Ještě než stihla Denny odejít, skončila i Ambra.
"Tak to by myslím stačilo, už tak si o mně bůhvíco myslíte. A ne, fakt se tímhle neživím," prohlásila a střelila pohledem po vysoké hnědovlásce, která se měla k odchodu. Pak vzdychla a oblékla si své tílko. Ladně seskočila z pódia a přejela pohledem tmavovlásku i Jaciána. "Je pozdě, takže pokud tu nechcete trávit noc samotní..." naznačila, že by nejspíš měli jít. Jaciánově společnosti by se však nebránila, to musela uznat. Na druhou stranu by riskovala, že ji Lyässa sežere. Což už kvůli Nëf nechtěla.

Počkala, až všichni odejdou. Poté se dala do uklízení sklenic, které na stolech nechali rozmrzelí návštěvníci baru (nebo jak jim říkala Ambra, místní ožralové a čumilové). Byla tak zamyšlená, že si ani nevšimla, že k ní jde Carl. "Bylo to úžasné," pošeptal jí do ucha, až sebou cukla a praštila ho přes tvář utěrkou. "To bolelo," podotkl s hravými jiskřičkami v očích. "A divíš se? Když na mě tak vybafneš!" odsekla zamračeně. "A nezkoušej to zase, nebude ti to k ničemu..." Její slova však zanikla v polibku. Vytřeštila oči. Ne že by to nečekala, ale nemohla si prostě pomoct. A tak se poddala. Bylo to velmi lehké, se poddat, když tak dobře líbal. A když se jí tak dotýkal. Bezděčně se zachvěla, vzpomněla si na to, jaké to s ním bylo. Ale to už ji dotlačil k pódiu a vysadil ji na něj. Tílko měla rázem zase dole a za chvilku i všechno ostatní...
Ráno se probudila v jednom z křesílek, přikrytá dekou a nahá. Hned po probuzení se zamračila. Nemělo se to stát. Oblékla se a začala vzdorovat Nëfiným nesouhlasným pohledům a pocitům. Vzala ji do náruče a odkráčela z baru ven. Do přírody, vstřebat to a uklidnit se.

>> Les
Návrat nahoru Goto down
Sarah
Duchovník

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Fri Nov 21, 2014 6:38 pm

<<<Kníhkupectvo
I s celou hrubou sériou si to zamierila domov, no po ceste sa jej do cesty postavil bar a tak nenamietala a vošla dnu. Posadila sa k jednému zo stolov, sériu si položila na stôl a zadívala sa kamsi do diaľky.
O chvíľu pri nej stál celkom pohľadný chlapec s blond vlasmi. Dovolila si venovať mu krátky úsmev a skôr, než stihol otvoriť ústa, zastavila ho mávnutím ruky, aby nemusel opakovať dôverne známu otázku. „Dám si Latte“ povedala a pozrela mu do očí aby zistila, akou tieňohrou hrajú. Modrá, farba jeho dúhoviek sa jej vryla do pamäti. Uškrnula sa a čakal, čo barman urobí.
Nakoniec len prikývol a stratil sa za barom, kde Latte pripravil a o chvíľu položil pred Sarah.
Rozhodla sa hneď zaplatiť, preto pridala barmanovi do vrecka pár peňazí po tom, čo už pred ňou Latte stálo.
Ponaťahovala si stuhnuté svaly na krku, vypila Latte a chystala sa na odchod, keď v tom ju zastavil barman s výdavkom, i keď mu jasne povedala, že si to má nechať. Bolo to prekvapujúce, pretože ostatný by si asi peniaze nechali, ale keď, tak budiž.
Pripravila sa na počasie vonku a z miestnosti vyšla s hrde vypnutou hruďou.
>>>Domov
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://santiago.slovakforum.net
Coralina

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Sat Nov 22, 2014 2:26 pm

Nakoniec, po pár kávach a zmrzline, ktorú zlízal Koláčik, išla späť do jaskyne. Nemala čo veľmi robiť.
Návrat nahoru Goto down
James_Stanson

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Thu Feb 26, 2015 7:52 pm

Inu, docela jsme se my dva shodli a já byl za to rád. Moc lidí jsem tu neznal, v podstatě bych je spočítal na prstech rukou. A nové známosti by nebyly na škodu.
Vůči dívkám jsem byl stále trochu ostražitý a moc si je k tělu nepouštěl, maximálně třeba na jednu noc nebo tak. Takové to pobavení...
Ale na tohle teď nemyslet.

Už z náměstí byl dobře vidět bar označený nápisem Medová Hvězda. Koukl jsem jen na svého společníka a vydal se ke dveřím. Otevřel jsem, nakoukl jsem dovnitř a pak také vešel.
Líbil se mi dlouhý bar a v jedné části i tyče a pohodlné pohovky.
Tak sem asi budu chodit častěji...
Nicméně má cesta vedla rovnou k baru, kde jsem si i objednal.
"Jacka, s ledem," objednám si takovou tu klasiku na vychutnávání. Nehodlám se ztřískat. Pak se otočím pohledem k Eddiemu.
Návrat nahoru Goto down
Edward Sinclair

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Sat Feb 28, 2015 7:47 pm

"Tedy, taky obyčejně netrávím odpoledne u skleničky, o tom vás ujišťuji; nemyslete si prosím, že jsem nějaký alkoholik," usmál se Eddie ještě na lesní mýtině.
To ne; jen velký mudrc a zasloužilý feťák.
Tykání Edward s potěšením přijal a sbalit si své věci bylo otázkou jen několika chvilek. Pravda, snad ještě podivnější než popíjení uprostřed dne bylo popíjení v doprovodu všeho svého entomologického vybavení, které neměl kdy si zanést domů. Malou chvíli uvažoval nad tím, že by se na okamžik omluvil a doběhl si aspoň uložit síťku do svého bytu, ale...
Ale ty moc dobře víš, jak těžké by bylo znovu odejít. Opustit tu zamčenou zásuvku, která tě tak toužebně volá.
Edward věděl - a tentokrát svému novému vnitřnímu hlasu neodpověděl.
Volbu hostinského zařízení vyhrál ve městě všeobecně oblíbený a poměrně slušný (i když poměrně je dost důležité slovo) bar Medová hvězda, který Eddie zejména za svých let mnohokrát navštívil. Podle Jamesova výrazu snadno usoudil, že na tomto místě se jeho novému známému zamlouvá, a při objednávce pití se rozhodl jít v jeho stopách.
"Rovnou dva, díky," usmál se na servírku a snažil se přitom předstírat, že nemá kolena umazaná od trávy a složená síť v jeho ruce k němu vlastně vůbec nepatří - ta se tu ocitla jistě jen náhodou. Pak se otočil na Jamese.
"Na nové město a nové známosti?" otázal se a pozvedl sklenku v nabídce přípitku.

Návrat nahoru Goto down
James_Stanson

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Sun Mar 01, 2015 10:21 am

"A také nový život," uchechtl jsem se a přiťukl sklenkou s klenku. Pak jsem si cucnul Jacka, náležitě převalil přes jazyk a polk se značnou chutí. Už jsem si dlouho nedal dobré pití... Většinou nebylo s kým pít, když jsem byl zalezlí doma.
Eddie sebou tahal všechno své vybavení a mne ani nenapadlo, že by asi bylo dobré, kdyby měl tu šanci se stavit doma a odložit si. Špinavá kolena vem čert, ale co... Se to neposere ne?
"Kruci, to popíjení jen tak mi chybělo," zadívám se na sklenku a protočím jí na baru. Pak zvednu pohled k Eddiemu.
Ne, že bych se s kolegy prostě nesebral a nezašli jsme na pivko. Ale chodit se stále stejnými lidmi... Skoro každý den se vidíme v práci... A říká se, změna je život.
Návrat nahoru Goto down
Alessander

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Sun Mar 01, 2015 6:33 pm

//Nevadí, že vás obslúžim? Very Happy
Alessovi sa skutočne do práce nechcelo, ale veď keď už si vybavil tú brigádu tak do toho baru chodiť musel. Po hlave mu stále chodila Denn s jaštericou, ktorú mal aj ten chlapík, asi Jac, ktorý tu bol, keď Ambrosine tancovala okolo tyče. To bol teda zážitok. A pred tým si tu získal prácu barmana.
Poobzeral sa a všimol si dvoch zákazníkov. Zdalo sa, že ešte majú čo piť, ale plánoval k ním podísť. No nezmohol sa na to a tak radšej poupratoval pri voľných stoloch až napokon pozrel znova ich smerom a to mu nedalo.
Podišiel k nim a uškrnul sa. "Dáte si po tomto poháriku ešte niečo?" spýtal sa a pohľadom prechádzal z jedného zákazníka na druhého.

Naposledy upravil Alessander dne Sun Mar 01, 2015 6:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Sun Mar 01, 2015 6:37 pm

//Mě by jen zajímalo, s kým sis to místo domlouval(a)? Třeba alespoň dát vědět a poptat se, jestli můžeš, abych tě případně napsala nahoru do příspěvku? xD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dragon-academy.forumczech.com
Alessander

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Sun Mar 01, 2015 6:54 pm

//Ale ono to tam bolo. (Ne nebolo, ale už to tam je) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Sun Mar 01, 2015 7:27 pm

//Ale o tohle vůbec nejde. Jde o to, že ses ani nedomluvil(a). Ale stejně mám takový dojem, že pro Ala už tu asi není místo, musíme to probrat s ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dragon-academy.forumczech.com
Denny
Historik

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   Sun Mar 01, 2015 7:35 pm

//Why??? Sad
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dragon-rock.slovakforum.cz
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Bar Medová hvězda   

Návrat nahoru Goto down

Bar Medová hvězda