Dragon Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jeskyně, místnost s vejci

Goto down 
+8
Sitric
Bianca
Theodor
Coralina
Denny
Theresa
Jacián
Poutník
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Denny
Historik
Denny


Posts : 105
Join date : 21. 10. 14
Age : 22
Location : Niekde v okrese MI, ale je to v MI :D

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 7:59 pm

//To neva.. Very Happy

"Hej," odvetila nahnevane a pohladila Jantára po šupinatej hlave. "Asi áno... Má ich za knižnicou," zamračila sa a podchvíľou sledovala dráča. "Áno, majú ešte tri, spolu s tým, čo ukradla a bez toho čo sa vyliahlo..." Dráča pustila na zem.
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-rock.slovakforum.cz
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 13, 2014 10:01 am

Zahrëlis znepokojeně bloudil pohledem po jeskyni. "Nevím, na co ta vejce a geneticky upravená dráčata chtějí, ale nelíbí se mi to..." prohlásil tiše a sedl si na jeden ze schodků. "Jsi už v pořádku?" zeptal se jí. Víc udělat nemohl.
Denny se udělalo lépe. Vlastně mnohem lépe. Nic ji už nebolelo a cítila se jako na nadýchaném obláčku. Její mysl byla klidná a mohla cítit čísi přítomnost - Jantarovu.
"Byla bys ochotná se k nim přidat? Stát se Vyhnankyní a podávat nám informace?" zeptal se pochmurně a s potemnělou tváří.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Denny
Historik
Denny


Posts : 105
Join date : 21. 10. 14
Age : 22
Location : Niekde v okrese MI, ale je to v MI :D

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 13, 2014 10:34 am

Denny pocítila veľkú úľavu v prítomnosti Jantára a tak prikývla a k tomu dodala: "Áno už je to lepšie. Čo je tomu dráčaťu?"" spýtala sa, keď dráča narazilo do steny.
Nad duchovov otázkou pootvorila ústa. "Pokiaľ budem potom môcť byť znova slobodná tak áno. Aj dlho potom rozmýšľala o tejto otázke a sledovala zmäteného Jantára.
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-rock.slovakforum.cz
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 13, 2014 11:40 am

Duch se na Denny smutně podíval. "Je slepý," odpověděl tiše a lítostivě na něj pohlédl. "Jeho vejce... bylo poškozené. Tohle je následek," vysvětlil. "Ale myslím si, že na druhou stranu bude mít víc vyvinutý sluch a čich. A také všeobecné cítění - uvidí jakoby vnitřním zrakem, ale nebude to jako vidění normální. Spíš bude tušit," dodal povzbudivě.
"Ano, samozřejmě, ale na něj dobu bys musela být s nimi..." odpověděl a pokývnutím hlavy.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Denny
Historik
Denny


Posts : 105
Join date : 21. 10. 14
Age : 22
Location : Niekde v okrese MI, ale je to v MI :D

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 13, 2014 1:50 pm

Denny zavrtela hlavou. "A nemôže pozerať na svet mojimi očami?" spýtala sa a ľútostne hodila očkom po hendikepovanom drakovi.
"Dobre, skúsim to. Čo je potrebné sa dozvedieť?" spýtala sa a potom pozrela na Jantára, ktorý sa usalašil vo svojom bývalom hnoezde a zaspal. Bol taký roztomilý.
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-rock.slovakforum.cz
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 6:50 pm

Duch pokrčil rameny a zatvářil se trochu nejistě. "Pokud se vám podaří zvládnout myšlenkovou komunikaci a následně Splynutí, pak nejspíš ano," odpověděl váhavě. "Ale nemusí se to podařit, tak nechci, abys příliš doufala a pak byla zklamaná," dodal rychle. Myslel to s Denny a jejím drakem dobře, takže jim nechtěl dělat velké naděje. "A i tak to nebudete moct používat pořád, ubírá to energii a chce to velkou praxi," prohlásil tiše.
"Hlavně kde přesně její jeskyně je, co přesně je její cíl, kdo všechno s ní spolupracuje a všechno, co by nám mohlo nějak pomoct," odpověděl zamyšleně a mnul si bradu. "Teď tě možná bude brát trochu lépe, když se ti Jantar vylíhl," přemítal podmračeně. "A moment, co mělo znamenat to v lese s vejcem a tím divným mužem?"
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Denny
Historik
Denny


Posts : 105
Join date : 21. 10. 14
Age : 22
Location : Niekde v okrese MI, ale je to v MI :D

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 8:19 pm

Denny len prikyvovala na znak, že Zahrëlisa počúva, ale popri tom sledovala Ježura. Už mu stihla dať aj vtipnú prezývku. Nadšene sa usmiala na spiace dráča.
"No, ja dúfam, že to zvládneme. Spolupracuje s ňou akýsi John... To on bol ten muž, ktorý mi dal Jantárové vajce a hlavne: Chceli zistiť kde je jaskyňa," poslednú vetu nezrozumiteľne zašepkala. "Chceli odo mňa, aby som im chytila jaštericu od jazera," dodala a ticho vzlykla. Jantár sa na vzlyk prebudil a hľadal svoju jazdkyňu svojimi sluchovými zmyslami až kým ju nenašiel a vložil jej hlavu do roztvorených dlaní. Denny ho pohladila po ostnatej hlave s ušami.
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-rock.slovakforum.cz
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 9:09 pm

Zahrëlisovi se celá situace ani trochu nezamlouvala, ale co mohli dělat. Nic. Tedy prozatím.
"Dobrá, běž se prospat, ale zůstaň raději tu. Když se dáš touhle chodbou, dojdeš k síti menších jeskyní, které kdysi sloužily jako dočasné pokoje jezdcům. Nějaký si vyberte," vyzval ji. Předtím si však nechal všechno hezky po pořádku znovu povykládat. A poté už Denny i s Jantarem nechal odejít.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Denny
Historik
Denny


Posts : 105
Join date : 21. 10. 14
Age : 22
Location : Niekde v okrese MI, ale je to v MI :D

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 14, 2014 11:29 pm

"Fajn," povedala a hneď sa rútila malou chodbou s dráčaťom v náručí. Vyhľadala nejakú príjemne zariadenú izbu a zaľahla do postele. Ježura sa usadil vedľa jej hlavy a chvostík si omotal okolo celého tela.
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-rock.slovakforum.cz
Denny
Historik
Denny


Posts : 105
Join date : 21. 10. 14
Age : 22
Location : Niekde v okrese MI, ale je to v MI :D

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 16, 2014 6:00 pm

Denny sa prevalila na posteli a otvorila oči. Nemohla spať a po prvom stretnutí s Jantárom bola akoby nabitá elektrinou. Posadila sa, čím zobudila malého draka, ktorý sa presunul do jej náručia. O chvíľu sa postavila popreťahovala si kosti tak ako to len mohla s drakom na rukách. Zovrela ho a vyšla von z jaskyne. Nočný svet sa jej zdal akýsi nový. Pomaly, ale isto sa presúvala do mesta. Nechcela síce riskovať, že ju niekde uvidia s drakom, ale aj tak: nechcela spať a nechcela ani čakať v jaskyni a hladiť Ježura po šupinách. 

>>> Hostinec U Freimana
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-rock.slovakforum.cz
Theodor

Theodor


Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 2:11 pm

<<< Mýtina
Teddy běžel jen chvíli(jak jinak), ale nakonec se musel zastavit, aby si oddechl. Dobře, zbytek bude muset dojít, protože by z toho běhu asi dostal infarkt. Vážně nechápu jak někdo může běhat závodně. Nebo kdo může dělat jakýkoliv sport. Člověk by řekl, že za tu dobu co je Theodor u policie si na běhání zvykne, ale většinou je to tak, že ostatní běží a on je v klídku dojde.
Bylo mu celkem jedno zda se ty dvě vydali za ním, vlastně ani jednou se za nimi neohlídl i když ho na chvíli napadlo, co se asi tak stane s jeho odznakem. No tak přinejhorším dostane nový, no což.
Konečně se dostal(chvilkovým během, chvilkovou chůzí-ta tedy převládala) k Jeskyni. Chvíli jí pozoroval z trochu větší dálky. Nikdy si žádné ve zdejších lesích nevšiml. Možná to bylo tím, že nikdy nebyl tak hluboko. Nakonec popošel ještě blíže, ale dovnitř se vstupovat neodvážel. Co kdyby tam na něho něco skočilo?
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 2:28 pm

Před jeskyní se objevil další kandidát na jezdce. Zahrëlis na něho už čekal. A šel mu naproti. "Vítej, Theodore. Zavolal jsem tě sem, protože si myslím, že bys mohl být dobrým dračím jezdcem. Možná nevěříš na draky, ale uvěříš..." A dovedl ho do jeskyně, kde mu pokynul k vejcím.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Theodor

Theodor


Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 3:20 pm

Duch. Byl tam duch. To bylo asi jediné co Teddík nečekal. Ducha. Dobře, tak teď už jsi se vážně pomátly, Theodore. Nejdříve drak, teď duch. Ale na hlas nic neříká, raději. Vypadá to, že se od minule už poučil. A že to "minule" bylo teprve před pár minutami. "Já a.. A Drač-dračí Jezdec?" Vypadne z něho poněkud neinteligentně a jeho jistota je opět fuč. Jak jinak taky, že.
Ale vypadal se za ním a to hned z několika důvodů. Jeden z nich byl, že chtěl věřit. A taky ho zajímalo co se uvnitř ukrývá..
A to co bylo uvnitř jeskyně bylo.. Neuvěřitelné! Byli tam vejce, ale vejce slepičí to být nemohla. Byli překrásná. Theo na chvíli zadržel dech, v jeho očích se blesklo poznání. To pravé poznání. "Mů-můžu?" Zeptá se s menším úsměvem a jakmile má dovoleno přiblížit se k vejcím a sáhnout na ně, udělá to.
První(ale třetí podstavec) bylo vejce oranžové a jeho barva připomínala pomeranč. Teddy chvíli váhal, ale nakonec vztáhl ruku a položil jí na oranžové vejce.
Další bylo vejce černé, hladké. I na to si Theodor nejprve sáhl než se přesunul k poslednímu vejci barvy zelené s bílými okraji. To z nich se mu asi líbilo nejvíce, i když jeho oslizlý povrch už tak hezký nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Denny
Historik
Denny


Posts : 105
Join date : 21. 10. 14
Age : 22
Location : Niekde v okrese MI, ale je to v MI :D

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 5:14 pm

Denny sa odvážila vyliezť zo svojej kamennej izby a Jantár ju ticho nasledoval. Vysielal k Dey nesúhlasné pocit, pretože od rána iba čakala, či jej nepríde správa, alebo len čosi robila na mobile. Ježura sa však chcel hrať. Abnormálne začal skákať a neprestal ani v hlavnej miestnosti, kde sa nachádzal návštevník. "Zdravím," Denny konečne zdvihla zrak od iPhonu. Ježura nadhodil dračí úsmev a prestal skákať až keď pocítil aj prítomnosť smrteľného človeka. Potom sa snažil ísť k svojmu hniezdu, no narazil do Theodora. Denny k nemu ihneď priskočila a vzala draka na ruky. "Ospravedlňujem sa za neho. On vás nevidel," ospravedlnila sa za draka a potom si konečne obzrela muža. Nechcela hneď rozkrikovať, že Jantár je slepý. Pohľadom hľadala mužovho draka, no keď ho nenašla, na tvári sa jej usadil úškrnok. Pomaly začala cúvať s Ježurom v náručí a v tieni čakala, ktoré vajce začne praskať.
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-rock.slovakforum.cz
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 5:29 pm

Zahrëlis pobaveně přikývl. Pohlédl směrem k vejcím. Nejspíš se ještě nemá stát jezdcem. Nebo možná ano, ale dráčeti se ven nechtělo. Pozdravil Denny s Jantarem a podíval se na Theodora.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Theodor

Theodor


Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 6:10 pm

Sáhl na všechny vejce, utřel si ještě ruku do kalhot u toho posledního, protože bylo prostě oslizlé a jakmile to udělal, ustoupil kousíček dál. Snad jako by se bál, že by se jedno z vajec mohlo začít hýbat, prasknout a z něho by vylezl drak. Teddyho by asi v tomto momentě kleplo a on by se podle všeho svalil k zemi. Mrtev. Dobře, to možná ne, možná by prostě jednoduše omdlel, ale to nemění nic na tom, že by tomu asi neuvěřil.
"Ech?" Vypadne z něj dost inteligentně když ho pozdraví cizí človíček(další žena? Co jsem komu udělal? Ještě, že ten duch je muž!) a nahodí trochu nechápavý výraz. "Totiž.. Zdravým," odvětí s přikývnutím a nahodí menší úsměv. Dobře, to chce klid Teddy. Slyšíš klid! Okřikl sám sebe v duchu. Když do něj narazí jantarový dráček má co dělat, aby nevykřikl vyděšeně jako holka, ale povede se mu kousnout se do rtu a tím pádem křik zadržet. "Nevadí, je to rozhodně lepší než kdyby mě pokousal," broukne v odpověď a jemně nad tím pokrčí rameny. Pohled ducha je mu značně.. Nepříjemný. Už jen z toho důvodu, že je to další nadpřirozená bytost. A sám Teddík se podle všeho nachází v líhništi draků. Pokud ho neklepne dneska, tak už nikdy.
Návrat nahoru Goto down
Denny
Historik
Denny


Posts : 105
Join date : 21. 10. 14
Age : 22
Location : Niekde v okrese MI, ale je to v MI :D

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 6:18 pm

"Dúfam, že sa nebojíte drakov," povedala s úškrnom po tom čo sa dostala do tieňa a Laston ostražito začal vrčať na muža. "Och, ospravedlňujem sa. Zabudla som sa predstaviť. Moje meno je Denny a toto je zatiaľ  Jantár, ale aj Ježura," predstavila sa. Jantár vyslal k novému známemu nenávistné pocity. Chce ochraňovať svoju Jazdkyňu a dokázať, že nie je slaboch kvôli strate zraku. Ešte raz zavrčí, no nepohne sa. Zaútočí až keď sa začne niečo diať. Inak by to nemalo zmysel. "Jantár!!!" zavrčala Denny na draka a jemne ho capla po hlave.
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-rock.slovakforum.cz
Coralina

Coralina


Posts : 23
Join date : 25. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 6:57 pm

Len tak si ležala vo svojej izbe, Koláčik jej ležal na bruchu a ona do bloku mechanicky kreslila srdiečka, hviezdičky a podobné vzory. Odrazu začula z miestnosti s vajcami akýsi krik. Zamračila sa. Posadila sa, čím zhodila Koláčika na zem. Nespokojne zamručal, a Coralina ho hneď dvihla. Mračiac sa vybrala do miestnosti s vajcami. Len čo vošla, našla tam Denny, Zahrëlisa a akéhosi muža. "Čo je to tu za rámus?" Opýtala sa. Koláčik v jej rukách pôsobil ostýchavo, akoby najradšej zaliezol Coraline pod žltý pršiplášť. Vyzerala by s ním ako tehotná, tak robustný ale bol.
Návrat nahoru Goto down
Theodor

Theodor


Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 10:15 pm

"J-Já? Jistě, že ne," odfrkne si a založí si ruce na prsou. I když toho pokousání se bál, už takhle ho stále brněl palec. Draci. Mýtická stvoření a on byl v jejich líhništi. Paráda. To byla jedna z věcí, které si vždycky přál(kecá). "Theo," představí se jednoduše a pohled stočí k dráčkovi. No, nevypadá zrovna dvakrát přívětivě. A ještě ty nenávistné pocity, které ho najednou zaplavili. Couvl o krok dozadu a zahleděl se raději jinam.
"Rámus?" Kde se ti nový příchozí berou? Nechápu," skvělé. A ještě ke všemu mě pohltil další pocit, ale byl jiný než ten nenávistný. Cítil jsem se najednou.. Prázdný a nutně jsem potřeboval odsud se dostat. "Já-já musím jít," vyhrkne a dneska už podruhé(to mě vážně chce někdo zabít? Nesnáším běhání!) se rozběhne pryč. Neví kam, stejně jako nevěděl kam míří když šel do této jeskyně.

>>Jeskyně Theresy
Návrat nahoru Goto down
Bianca

Bianca


Posts : 11
Join date : 25. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 9:07 pm

<<< Náměstí

Sice jí nebylo zima, ale celou dobu se třásla.Nejspíš strachem jelikož v lese se jí ani trochu nelíbilo.Navíc nevěděla kde hledat tu blbou jeskyni a takhle v dešti.Ten chlápek asi nemá špetku rozumu. Povzdechne si a vydá se dál.Bloudění lesem se jí nikdy moc nelíbilo a byla sama. Napadlo jí jestli jí bráškové budou hledat nebo tak něco.Jak tak kličkovala mezi stromy, uviděla najednou nějáké skály nebo co, tak šla dál.Spatřila ji, tu jeskyni která se jí zjevila tam na náměstí. Pomalu k ní přejde.Neví jestli má jít dovnitř nebo tak něco a tak je nejistě stojí na jejím okraji aby na ní aspon nepršelo.
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 9:23 pm

Přivolal si tu dívku. Cítil její váhání, ale nutil ji jít dál. "Zdravím tě, Bianco, potřeboval bych s tebou mluvit," promluvil k ní duch a pokynul jí směrem do jeskyně. "Nemusíš se bát, měl bych pro tebe takový úkol..." Mluvil upřímně a také k ní vyslal speciální pocity, které měly navodit důvěru.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Bianca

Bianca


Posts : 11
Join date : 25. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 9:50 pm

Podívá se na toho kdo na ní promluvil.Byl to ten co viděla i s jeskyni předtím.Věděl její jméno a to se jí nelíbilo."Zdravím, smím vědět jak znáte mé jméno?" Zeptá se celkem klidně a pomalu nejistě vstoupí do jeskyně s tím že si sundá kapuci a odhalí tak své vlásky které zůstaly suché. "Upřímně se nebojím, jen nevím co mám čekat.A úkol?" Tázavě se zadívá na toho pro ni pořád neznámého.Mohl se jí aspon představit když zná její jméno.Založí si ruce na hrudi a upře na něj své šedo-modré oči.
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 24, 2014 10:21 am

Duch se jen pousmál. "Znám toho hodně," prohlásil. "Ano, úkol. Chtěl bych, abys mi pomohla chránit vejce. Dračí vejce, která jsou zde schovaná," potvrdil a poté jí vysvětlil všechno okolo draků. Že existují, že si vybírají jezdce a tak podobně. Pak jí nabídl ubytování v některé z jeskyní. Ačkoliv předpokládal, že bude muset zůstávat na noc doma, byla ještě moc mladá.


Před jeskyní se objevil velký stín. Stín dospělého draka. Nysdraie. A něco nesl. Dvě vejce. Opatrně přistál a prošel do jeskyně. Zahrëlise ujistil, že nemá zlé úmysly, a předal vejce. Nerad se s nimi loučil. Byly to jeho potomci. Skrýval je před Theresou a teď je donesl do jeskyně, kde doufal, že budou v bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Bianca

Bianca


Posts : 11
Join date : 25. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 24, 2014 10:18 pm

"Hodně?"Tázavě se na něj zadívá a znovu si ho prohlédne.Štvalo jí že se jí pořád nepředstavil."Chcete aby malá holka chránila něco tak důležitého jako jsou dračí vejce".Zeptá se jej ještě klidně a zavrtí nad tím hlavou.Vyslechne si jeho slova a krátce se zamyslí.Něco o dracích četla a vetšinou si je pořád kreslila.Teda přesněji kreslila to co se jí zdálo.Přes noc v jeskyni zůstala a přemýšlela.Když uvidí velký stín, dojde ke vchodu do jeskyně.Byl to určitě drak a podle velikosti,dospělí.Podívá se na toho muže s tázavým pohledem.Pořád netušila co má dělat.Jelikož nápln jejího úkolu jí jaksi nezdělil.
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 25, 2014 8:22 pm

Přikývl. "Ano, hodně," potvrdil. "Mimochodem se jmenuji Zahrëlis," představil se, jelikož přesně vycítil, na co asi tak Bianca myslí. Pobaveně se pousmál. "Ano. Nevím proč, ale připadáš mi jako vhodný člověk," odvětil jednoduše a nechal ji si vybrat nějakou z jeskyní na přespání. "Zůstaň prostě tu. Mezitím ti povyprávím něco o naší historii - tedy o historii jezdců," pronesl a začal vyprávět.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
Sponsored content





Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně, místnost s vejci   Jeskyně, místnost s vejci - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jeskyně, místnost s vejci
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jeskyně Theresy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Hra :: Les-
Přejdi na: