PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Edward Sinclair & Arikalan

Goto down 
AutorZpráva
Edward Sinclair

Edward Sinclair

Posts : 54
Join date : 24. 02. 15

Edward Sinclair & Arikalan Empty
PříspěvekPředmět: Edward Sinclair & Arikalan   Edward Sinclair & Arikalan I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 4:13 pm

Jméno: Edward Sinclair

Věk: 28 let

Pohlaví: Muž

Povolání: Vysokoškolský učitel, entomolog

Vzhled: Už na střední škole byl Edward idolem dívčích srdcí, čehož náležitě využíval - minimálně během svých studií. Uhrančivé černé oči a sympaticky rozcuchané vlasy téže barvy byly odjakživa zárukou, že Edward bez přítelkyně jen tak nezůstane, třebaže v současné době si dobrovolně zvolil samotu. Je střední výšky i postavy, žádný hubeňour, ale vyrýsované svaly na něm taky nenajdete. Ze všeho nejraději nosí tmavý kabát a pod ním košili s kravatou a džíny. Neupraveného ho najdete snad jen při výzkumu v terénu, kdy často zapomene na svůj vzhled a pak chodí domů s koleny zamazanými od bláta a trávy, protože zrovna zahlédl na zemi nějakého zajímavého brouka.

Povaha: Edwardova povaha by se dala popsat jako ručička mezi dvěma miskami vah a přirovnání by to bylo více než trefné. Na jedné misce by se nacházel skutečný Eddie Sinclair, tak jak se narodil a jak byl vychován. Inteligentní, s pragmatickým náhledem na svět a trochu štiplavým smyslem pro humor, avšak na druhou stranu obdařený nesmírnou láskou ke všemu živému a úžasem, skrze který se dívá na svět - i na věci pro jiné zcela obyčejné. Odpouštějící a neodsuzující, racionální a přitom laskavý. Takový Edward ještě do nedávna byl a tak ho jeho okolí zná dodnes. Avšak na vahách jeho povahy přibyla ještě jedna miska, na níž si hoví velká černá krysa jménem Heroin. Zatím je hubená, skoro vychrtlá, ale každým dnem tloustne a je jen otázkou času, kdy se ručička přikloní k její misce vah - a ta krysa si Edwarda zcela podřídí a zahubí ho.

Historie: Už je to pěkných pár let, co se manželům Sinclairovým narodil jejich prvorozený syn, pojmenovaný po otci Edward. Vyrostl spokojený a milován se svými rodiči a časem i mladší sestřičkou, kterou miluje jako nikoho jiného na světě. Byl dítětem, jaké by si každý rodič přál - vzorné chování a ve škole samé jedničky, časem se dokonce dostal na univerzitu a úspěšně ji dokončil. Snad jen podivný úžas, s jakým vnímal svět kolem sebe, zůstával někdy světem nepochopen; to když Eddie nacházel krásu či přinejmenším fascinaci ve věcech, kterým se druzí lidé raději vyhnuli. Jeho volba zaměření, studium hmyzu, dodnes zůstává vděčným tématem hovorů s rodiči, kteří tuto zálibu v "odporných lezoucích bestiích" nikdy nedokázali pochopit - třebaže se přes ni časem úspěšně přenesli. Aspoň do jisté míry.
Po studiích nastoupil Edward jako učitel entomologie na místní vysokou školu a kromě vyučování je i úspěšným badatelem. Jeho život se vyvíjel víc než nadějně, než mu do cesty souhrou nešťastných okolností vstoupil ten ošklivý černý strašák jménem Heroin. Eddie Sinclair, který by se ještě před několika lety podobným nápadům vysmál, upadl do drogové závislosti, která každým dnem a každou novou jehlou narůstá a zhoršuje se. Jeho okolí zatím nic netuší, ale Edward v současné době balancuje na tenké hranici a lze očekávat, že přijde čas, kdy z ní sklouzne - stejně jako každý před ním, kdo se po tomhle ostří vydal.

Rodina: Edward Sinclair senior už dlouhá léta pracuje jako řidič kamionu a je to právě on, kdo se stará o obživu rodiny. Kvůli jeho povolání do Eddie v dětství nepotkával tak často, jak by nejspíš měl, ale o otcově lásce nikdy ani na vteřinku nezapochyboval. Daleko více času ale trávil s Amandou Sinclairovou, svou matkou. Ta v současné době pracuje jako účetní, což možná zní jako nudné a nezajímavé povolání, ale Amanda si nikdy slůvkem nepostěžovala. Dnes už trochu starší paní v pokročilém střením věku má ve vlasech první šediny, ale humoru a lásky stále na rozdávání. Nejmladším přírůstkem v rodině Sinclairových je pak Edwardova sestřička Clara, takové skřítě nezvedené. V současnosti navštivuje v Heritage základní školu a Edward ji z celého srdce miluje.

Zajímavosti:
Edward se narodil jako štír, ale zkuste mu to předhodit a kousne vás - horoskopy a cokoli spojené se znameními zvěrokruhu ze srdce nesnáší.
Nejoblíbenějším Edwardovým zvířetem je strašek. Ve světě obývaném draky to může vypadat zvláštně, ale okřídlení šupináči nikdy nepřišli Edwardovi ani z poloviny tak zajímaví jako cokoli, co má šest a více nohou.
Edward je mizerný plavec - hoďte ho do vody a nejspíš se bude chvíli plácat, načež se utopí.
Chtěli byste slyšet Edwarda zpívat? Chyba. Krákorání, které by nejspíš vyloudil, spolehlivě trhá ušní bubínky. Zato umí celkem obstojně hrát na housle.
Dámy, pozor! Edward momentálně nedisponuje přítelkyní. Zato jeho byt s ním sdílí nejrůznější druhy strašilek, pavouků a dalších lezoucích či létajících potvor. Nic pro arachnofobiky a odpůrce hmyzu.

Dovednosti:
Síla: 1
Rychlost: 3
Obratnost: 1Arikalan

Jméno: Arikalan

Pohlaví: Samice

Datum narození: 20.8.2014 / 52. herní den => IRL: 19.3.2015

Barva: Temně modrá s různými dalšími znaky

Vejce: Proměnlivě temně půlnočně modré a místy slabě temně tyrkysové, střední velikosti, vodový povrch a vyzařovalo jemné světlo

Element: Temnota

Povaha:
Na celém světě by člověk jen těžko našel zvídavější dráče, nežli je Arikalan. Tahle dračice musí mít - a většinou i má - dokonalý přehled o všem, co se kde šustne a pohne. Všude strká čumák a všechno musí vědět jako první. Většinou se jí to i daří. Je mimořádně vnímavá a inteligentní a i když se snad chvílemi zdá, že je trochu mimo, pořád má dokonalý přehled o svém okolí. Právě její vysoká inteligence je příčinou toho, že dokáže mluvit už od vylíhnutí, čímž nepochybně všechny pořádně zaskočí.
Zvídavost a inteligence samy o sobě jsou dobré vlastnosti, ale život by byl příliš jednoduchý a svět moc růžový, kdyby zůstalo jen u toho. Arikalan nicméně dostala do vínku také dosti černý humor a jistou škodolibost, kterými bude zdárně ztrpčovat život svému okolí a především Jezdci. Pokud si něco zamiluje, pak strašení osob všeho druhu, zejména pak malých dětí a mláďat. Její nástupy na scénu budou samy o sobě dostatečně děsivé a vždy řádně teatrální. Pokud se k tomu připočte ještě dost chabý smysl pro morálku, každý pochopí, že na průšvih je zaděláno.
Arikalan bude vždy tak trochu roztržitá a poměrně nepořádná, třebaže o sebe bude dbát vždy s největší pečlivostí - o své okolí už tolik ne. Výjimkou je její Jezdec, který na jednu stranu rozhodně nebude ušetřen jejího zvláštního smyslu pro humor, na druhou stranu bude jeho závislost na heroinu už od počátku této dračici notně velkým trnem v oku. Udělá proto cokoli, aby svého Jezdce té obludné černé krysy zbavila, i za tu cenu, že tento přístup pravděpodobně povede k nejedné roztržce.

Vzhled:
Oč je Arikalan poměrně nezvyklým drakem v oblasti povahy, o to podivnější je, co se týče vzhledu. Zajímavou otázkou je, zda vůbec kdy chodil po Zemi divnější drak - a odpověď? Ne, nejspíš ne.
Genetické pokusy se na ní rozhodně odrazily v plné čáře. V první řadě stavbou těla draka vlastně ani moc nepřipomíná. Co ztratila na výšce, to si bohatě vynahrazuje délkou, takže v dospělosti z ní bude pořádná žížala. Zato na končetinách příroda dost šetřila, a tak Arikalan zcela postrádá křídla a nohy má jen poměrně krátké, zakončené dvěma prsty s krátkými drápy. Její chůze tak bude do značné míry připomínat spíš vlnivé plazení.
Dokonce i o šupiny byla Arikalan kdesi v průběhu výroby ošizena. Namísto nich má hladkou a poměrně pevnou kůži temně modré barvy, která se na břišní straně přelévá do tyrkysové. Rovněž spodní čelist má v barvě tyrkysu. Kromě toho se jí po hřbetu už od nozder táhnou dva fosforeskující pruhy, které ale budou vidět především ve tmě. Na světle se zdá, jako by její hřbet tvořila jednolitě temně modrá barva a jen pozorný pozorovatel může zahlédnout měňavý náznak těchto pruhů. Oči má tato dračice zářivě zlatožluté, s posměšně pronikavým pohledem.
Ve chvíli, kdy příroda rozdávala zvláštnosti, Arikalan si jich nabrala plné hrsti a ještě si přišla pro přídavek. Tam, kde by měla mít trny, jí z hřbetu vyrůstají tenké zlatožluté nitky, z nichž každá je zakončena jiskřící kuličkou téže barvy. Tyto výrůstky jsou velmi horké, ve tmě vyzařují jemné světlo a na dotek rozhodně nejsou příjemné - dokáží nepříjemně poranit. Mimo nich vyrůstají Arikalan na různých částech těla jakási dlouhá pera tyrkysové barvy, která jsou na dotek jemná jako motýlí křídla. Dvě dlouhá jí zdobí hlavu v místech, kde by normální drak měl rohy, několik menších pak lemuje líce. Rovněž nad předníma nohama na místě křídel a z lokte předních nohou vyrůstá dračici několik podobných pírek, která však křídla suplovat nedokáží. Mnohem víc jich pak má na konci ocasu, stejně jako oněch svítících zlatožlutých koulí.
Arikalan bude vždy upřednostňovat spíše noční život, při kterém lépe vyniknou její fosforeskující a svítící atributy; rovněž ve tmě perfektně vidí. Zato na slunci bude muset spíš mhouřit oči. Největší pochoutkou se pro ni stanou ryby, které bude svými poměrně krátkými kuželovitými zuby zručně chytat. Díky tvaru těla z ní bude víc než slušný plavec, zato létat se naučí až kolem druhého měsíce života a z velké míry díky magii. A pokud by ji snad chtěl někdo naštvat, tak pozor - v přední části horní čelisti má dva vyklápěcí jedové zuby, podobně jako mají třeba zmije. Její kousnutí rozhodně žádnou radost nepřinese.

Dovednosti:
Let - rychlost
Let - vytrvalost
Let - akrobacie
Let - nosnost

Síla > +++
Stisk čelistí > ++

Běh - rychlost > -
Běh - vytrvalost > ++

Chrlení ohně - žár >
Chrlení ohně - vytrvalost >
Chrlení ohně - míření >

+ Jedovatost


Naposledy upravil Edward Sinclair dne Thu Mar 19, 2015 9:14 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Nayara

Nayara

Posts : 50
Join date : 17. 02. 15
Age : 20

Edward Sinclair & Arikalan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward Sinclair & Arikalan   Edward Sinclair & Arikalan I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 8:00 pm

Vítam ťa u nás, Smile

Ja osobne v karte nevidím žiadne nezrovnalosti, zdá sa mi celkom slušná a tak som PRE Wink
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Edward Sinclair & Arikalan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward Sinclair & Arikalan   Edward Sinclair & Arikalan I_icon_minitimeTue Feb 24, 2015 8:03 pm

V první řadě vítej a v té druhé...
Nemůžu než souhlasit s Nay, což znamená SCHVÁLENO! Můžeš hrát Wink

Jsem mooc zvědavá na hru s černou krysou Heroinem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
Sponsored content
Edward Sinclair & Arikalan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward Sinclair & Arikalan   Edward Sinclair & Arikalan I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Edward Sinclair & Arikalan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Kartotéka :: Neaktivní-
Přejdi na: