Dragon Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pravidla psaní

Goto down 
AutorZpráva
Poutník
Admin
Poutník


Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Pravidla psaní Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla psaní   Pravidla psaní I_icon_minitimeMon Oct 20, 2014 7:07 pm


  • Přímou řeč píšeme tučně a dáme ji do uvozovek - např. "Včera jsem šel do hospody a prochlastal jsem celej plat."


  • Myšlenky vaší postavy píšeme kurzívou a nedáváme k tomu nic - např. Neměl jsem včera prochlastat celej plat...


  • To, co vaše postava dělá, píšeme normálně a nic k tomu nedáváme - např. Včera šel do hospody a prochlastal celý plat.


  • Draci zde mluví normálně nahlas, ale dokážou se svým či jiným jezdcem pooužít i myšlenkovou komunikaci, pokud je to něco, co nechtějí, aby ostatní slyšeli. Píšeme to barevně (barvu si zvolíte dle barvy vašeho draka) a kurzívou - např. Včera ten můj pitomec prochlastal celej plat.
    Ale pozor! Se svou postavou a drakem se musíte myšlenkovou komunikaci teprve naučit!


  • Dále když se vaše postava někam přemisťuje, napište to na konec příspěvku a před to dejte třeba >> Bar nebo --> Bar nebo prostě cokoliv, čeho se to bude dát poznat.


Dodržujte prosím tato pravidla, ať to je přehledné a sjednocené. Nechci po vás, abyste tu psali sáhodlouhé slohy, ale příspěvky o čtyřech řádcích zase prosím také ne. A můžete samozřejmě psát v první i ve třetí osobě, podle toho, co vám vyhovuje.
Návrat nahoru Goto down
https://dragon-academy.forumczech.com
 
Pravidla psaní
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: INFO :: Oznámení-
Přejdi na: