PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 James Stanson & Itirÿs

Goto down 
AutorZpráva
James_Stanson

James_Stanson

Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

James Stanson & Itirÿs Empty
PříspěvekPředmět: James Stanson & Itirÿs   James Stanson & Itirÿs I_icon_minitimeTue Feb 17, 2015 1:32 pm

Jméno: James Stanson

Věk: 25

Pohlaví: Muž

Povolání: Hasič

Vzhled: Účes moc neřeší, jelikož nosívá vlasy poměrně na krátko. Jednak kvůli práci a jednak je to pro něj pohodlnější. Dobře se myjí a prostě mu sednou.
Oči má spíše do modra a co se týče vousů, nechává si mírné strniště. Přece se nebude holit každý týden no ne? Je to tedy spíše lenost. Ale uznejte, sekne mu to.
Je zvyklí na tahání těžkých věcí a tak si udržuje kondičku. Není to Arnold, že by mu bicáky lezli z pod trika. Ale břicho má ploché a vyrýsované.
Celkově je dost vysoký, asi 185cm a tak něco váží. Ale většinu jeho hmotnosti tvoří právě svaly. Snaží se udržovat svoje tělo a nechce zlenivět. Možná to bylo tím, co se stalo v jeho minulosti.
Taky má pár jizev. Jedna rozsáhlá na pravém rameni, když mu hořící trám spadl na ruku a roztrhl kombinézu. Za jednak mu pošramotil ruku hřebíkem a za druhé dost nepříjemně popálil.

Povaha: Něco se v něm v minulosti zlomilo a změnilo ho to. Uvnitř sebe stále zůstává hrdinou a hasičem, a to až do morku kostí. Dokázal by se obětovat pro ostatní a to i pro ty, které vůbec nezná. Vlastně to má v podstatě jako hasič v popisu práce. Jen toho prostě prožil hodně a tak žije osaměle. Užívá si života a s žádnou dívkou se po zlé zkušenosti nechce moc vázat. To už by muselo být, aby se znovu zamiloval...
Jinak je to ale člověk pohodový a kliďas. Drží si kondičku a formu a to nejen při pravidelných povinných trénincích. Často si chodívá zaběhat a nebo zapadne domu na půdu do tělocvičny. Jen tak ho něco nerozhodí a s okolím se snaží vycházet dobře.
Už se i zapletl do několika barových rvaček a pokud tomu není schopný zabránit, nenechá se ponížit a rve se jako lev.

Historie: Terry je obyčejný Američan, který žije obyčejný život. Nic extra, nic speciálního. Snad jeho práce byla hodná ke zmínění. Byl totiž hasičem, profesionálním. A nebo vlastně snad pořád je... No a tak končí ta zajímavější část a přichází takové to klišé.
Pochází z Oklahomy, takoví zapadákov. Ne, že by to tam neměl rád, ale cítil se... jakoby v pasti.
Jako děcko to tam měl rád. Spousta kamarádů, spousta prostoru na blbnutí a spousta zábavy. A že se dokázal zabavit vždycky.
Žádné počítače, snažil se většinu času trávit venku na vzduchu. Vyřezával si ze dřeva, nebo si prostě četl někde v louce pod širým nebem. To dělával, když neměl co dělat a všichni jeho kamarádi byli pryč.
Jak ale rostl, prostředí se začalo měnit. Střední škola ho vyškolila, ale když odmaturoval a konečně se cítil volný, opak byl spíše pravdou. Všichni jeho přátelé se rozprchli po státech a on zůstal více méně sám. Co se dalo dělat, najít si nové přátele...
Dal se k hasičům, protože si rád hrával na hrdinu a ještě radši si hrál se sirkami. Věděl, že je to riskantní povolání a že ten plat není adekvátní, ale nemohl si pomoci. Pro ostatní by udělal první poslední a někdy to až přeháněl, že mu to bylo spíše ke škodě než ku prospěchu. Ale toho si začínal pomalu všímat.
Našel si nové přátelé, našel si dokonce i přítelkyni se kterou trávil čas. Všechno vypadalo dobře a všechno se zase obracelo k lepšímu. Jenže mu asi nebylo souzeno, aby to tak bylo napořád.

Když mu bylo 25, oba dva jeho rodiče zemřeli při otravě CO. S přítelkyní bydlel už samostatně, ale i tak ho tato událost samozřejmě dost strhla k zemi. Měl je rád, oba. Vychovali ho, dali mu za uši když provedl něco, co neměl a podrželi ho, když to potřeboval. Vždy si s nimi rozuměl a oni pak zemřeli, protože špatně hořeli kamna...
Byl z toho špatný a osud mu potom udělil další ránu. Nedopatřením zjistil, že jeho přítelkyně ho podvádí a to už delší dobu. A to ho odrovnalo a změnilo.

Chtěl začít nový život a tak se přestěhoval do jednoho menšího domku v Heritage. Bylo to menší městečko a daleko daleko od všeho tady.
Své srdce hasiče si uchoval a i přesto všechno tu práci chtěl dělat. Nechal se zaměstnat městem a byl spokojený.
Jeho povaha se ale změnila. Myslel si, že si chce najít přítelkyni, se kterou by zůstal a za nějakou dobu založil rodinu. Ale to ho po té zkušenosti přešlo. Začal být skeptický a rozhodl se nepoutat. Prostě se seznámit, užít si a pak se pohnout dál. Ne, že by chtěl někomu lámat srdce ale... Prostě hledal ženy, které to viděli jako on. A našel...

Je tu nováček, ale s městem se už více méně seznámil. Stále někdy hledá, ale prozatím vždycky našel. Ono to tu zde taky není velké že? Každý každého zná, jak z nějakého filmu...

Rodina: Jedináček. Jeho otec se jmenoval William a jeho matka Sarah. Rodiče ho měli rádi a dobře ho vychovali. Bohužel zemřeli při otravě CO a to mu uštědřilo ošklivou ránu v životě.Známosti:
Jacián
Danny
Bianca
SarahItirÿs

Jméno: Itirÿs
Pohlaví: samice
Datum narození: 19.8.2014 (51.herný den; IRL: 11.3.2015)
Barva: růžové s červeným popraškem
Vejce: na první pohled malé vajíčko růžové barvy, přičemž bylo jakoby poprášené drsným červeným práškem

Povaha:
Táto dračica rozhodne patrí k jedným z najláskavejších a najmilších dračíc. Ku každému sa chová milo a priateľsky, nech už dotyčný k nej prechováva akokoľvek silný odmietavý postoj. Jej sfarbenie jej rozhodne sedí, pretože na svet sa pozerá cez riadne rúžové okuliare. Itirÿs verí, že každý je vo svojej podstate dobrý a na nejaké zlo rozhodne neverí. V každom sa snaží toto dobro nájsť, nech už v akejkoľvek maličkosti. Je to veľmi trpezlivá dračica, dokáže vydržať na mieste a nehnúť sa aj celé hodiny, to isté platí aj o jej nervoch, ktoré má priam zo zlata. Nedokáže ju naštvať absolútne nič, až na to, kebyže vidí, ako niekto ubližuje niekomu jeh veľmi blízkemu. K svojim blízkym je veľmi ochranárska a najviac rozhodne na svojho Jazdca. Toho si bude strážiť ako oko v hlave a bude hysterčiť pri hocijakom, či už len malom, škriabanci. Jej vzťah k nemu bude veľmi silný a ako malá na ňom veľmi lipne. Je ako jeho tieň, ktorý za ním stále cupitá. Taktiež sa u nej v budúcnosti objaví silný materinský pud, či už k dráčatám alebo len malým deťom. Je to teda veľmi citlivá dračica, rozhodne nie je typ, čo nebude okolie ochudobňovať o svoje pocity. Jej oči budú ako otvorená brána do jej duše. Bude sa riadiť skôr srdcom ako rozumom, empatia jej rozhodne nebude cudzia. Z toho dôvodu však citovo nebude veľmi silná a zradu od jej blízkych ju zasiahne dvakrát tak silno a vylizovať sa z toho bude dlho. Preto bude musieť James dávať v týchto situáciach pozor, aby dračica príliš neprepadala depresiám, ktoré sa v takej chvíli môžu objavovať.

Vzhled:
Tato dračinka bude menšího vzrůstu - přesně na hranici průměrné velikosti menšího typu. Její šupiny budou mít stejnou růžovou barvu, jakou neslo i její vejce. I červený poprašek se na ní projeví, ne ale na celém těle. Jen na nose, z něhož bude pokračovat směrem nahoru mezi rohy, přes krk až ke špičce ocasu a zároveň i na přední stranu nohou. Z tohoto důvodu se jezdci nedoporučuje jezdit bez sedla - poprašek totiž bude velice hrubý a škrábavý. Okolní šupiny však už budou krásně hladké a lesklé. Bude mít krásné jasně zelené oči a rohy s ostny budou u kořenů červené, avšak barva bude postupně světlat, až bude úplně bílá. Budou však spíše menší a tupé, takové zakrslé. Stejně tak drápy, které nebudou její největší zbraní. Největší zbraní bude totiž oheň a za dobrých podmínek bude i díky dlouhým úzkým křídlům výborně plachtit. Nastal by problém ale v momentu, kdy by přestal foukat vítr a nastalo úplné bezvětří. V tu chvíli by letěla dolů k zemi jako kámen a snad nic kromě magie, plachtění či jiného draka by ji nezachránilo. Zato dokáže využít ve svůj prospěch i to nejmenší zaševelení větru. To také způsobí, že se naučí létat o něco později než ostatní a i jezdce unese později. Bude velmi citlivá ke změnám směru větru či jeho rychlosti, což se jí bude velice hodit. Jako dráče bude možná špičky křídel tahat po zemi a stoupat si na ně. Časem se ale srovnají vzhledem k tělu, ačkoli i tak budou o něco delší než u ostatních draků.

Schopnosti:
Let - rychlost > +
Let - vytrvalost > ++
Let - akrobacie > +
Let - nosnost > -

Síla > -
Stisk čelistí > =

Běh - rychlost > =
Běh - vytrvalost > +

Chrlení ohně - žár > ++
Chrlení ohně - vytrvalost > +++
Chrlení ohně - míření > ++

Element: země


Naposledy upravil James_Stanson dne Sat Mar 14, 2015 11:16 am, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

James Stanson & Itirÿs Empty
PříspěvekPředmět: Re: James Stanson & Itirÿs   James Stanson & Itirÿs I_icon_minitimeTue Feb 17, 2015 1:54 pm

Pro úvod tě zde vítám,
profil splňuje všechny podmínky jen mě trochu kouše Povaha, která je vůči zbytku profilu trochu krátká, i když splňuje podmínky. Nechceš jí zkusit rozepsat? K ničemu tě nenutím, je to jen přátelská rada.

V celku jinak můžu říct jediné, a to že s tímhle profilem souhlasím. Pro schválení ale musíš počkat na Osud. Smile
Návrat nahoru Goto down
James_Stanson

James_Stanson

Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

James Stanson & Itirÿs Empty
PříspěvekPředmět: Re: James Stanson & Itirÿs   James Stanson & Itirÿs I_icon_minitimeTue Feb 17, 2015 2:12 pm

Děkuji děkuji Smile
Jo, povahu jsem vzal tak jako z krátka, ale myslím si, že vystihuje vše podstatné Smile Poslední dobou už nevím, co k těm postavám vymýšlet Very Happy
Uvidíme, co na t ořekne adminka Wink
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

James Stanson & Itirÿs Empty
PříspěvekPředmět: Re: James Stanson & Itirÿs   James Stanson & Itirÿs I_icon_minitimeTue Feb 17, 2015 2:19 pm

Také tě tu u nás vítám (Very Happy),
musím souhlasit s Jaciánem, povaha je oproti jiným kolonkám docela krátká, ale v konečném důsledku to ani tolik nevadí. Můžeš ji pak kdykoliv rozepsat Wink

SCHVÁLENO!

Pokud nikdo nic nenamítá, přesunu tě do kartotéky Smile
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

James Stanson & Itirÿs Empty
PříspěvekPředmět: Re: James Stanson & Itirÿs   James Stanson & Itirÿs I_icon_minitimeThu Jul 23, 2015 4:26 pm

~ OBNOVENO Z NEAKTIVNÍCH ~
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
James_Stanson

James_Stanson

Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

James Stanson & Itirÿs Empty
PříspěvekPředmět: Re: James Stanson & Itirÿs   James Stanson & Itirÿs I_icon_minitimeThu Jul 23, 2015 4:30 pm

Já byl aktivní furt, jen nebylo s kým hrát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
James Stanson & Itirÿs Empty
PříspěvekPředmět: Re: James Stanson & Itirÿs   James Stanson & Itirÿs I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
James Stanson & Itirÿs
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Kartotéka :: Dračí jezdci-
Přejdi na: