PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Sarah Corwood & Kanëyfi

Goto down 
AutorZpráva
Sarah
Duchovník
Sarah

Posts : 54
Join date : 25. 10. 14
Age : 18

Sarah Corwood & Kanëyfi Empty
PříspěvekPředmět: Sarah Corwood & Kanëyfi   Sarah Corwood & Kanëyfi I_icon_minitimeTue Nov 18, 2014 5:04 pm

Sarah Corwood

Věk: 19

Pohlaví: žena

Povolání: študent vysokej školy veterinárnej

Vzhled: Jedna z vecí, ktoré by ste si na nej pravdepodobne nevšimli, sú vyzývavo zelené oči. A najmä vďaka nim nosí Aläes často slnečné okuliare, dokonca občas aj v zime. Na strednej škole z nej bol lajdák, tak ich mávala aj v škole a celé hodiny prespala. Boli len jej krytím.
Príroda ju obohatila štíhlou postavou a plochým bruchom, avšak ubrala trochu v oblasti hrudníka a za to pridala na stehnách. No a pre tento výjav nikdy nenosí kraťasy ani minisukne. V osemnástich si dala urobiť tetovanie pegasa, je umiestnené na chrbte, preto by ste ho ľahko nezazreli.
Počas leta jej šatník tvoria tričká s úzkymi ramienkami a trištvrťové nohavice. Na nohách sú to tenisky, alebo sandále.
Najčastejšie je to čierna farba, ktorá ju zdobí. Rovnako je to aj počas chladnejších mesiacov, kedy má najčastejšie vysoké úzke čižmy, dlhé rifle a hrubý kabát. Pri upršaných jesenných dňoch sú to koženky.

Povaha: Od kedy spoznala na základnej škole prvých priateľov, je neskutočne spoločenská, zábavná a priťahujú ju rôzne párty.
Život si užíva na plno a nikomu nedovolí, aby jej to skazil. Po ju niekto nahnevá, je len malá šanca, že sa bude ovládať a že nevybuchne. No potom,  keď už vybuchne, je naozaj zlé sa s ňou merať.
Nedokáže si udržať chladnú hlavu a do všetkého sa vrhá priamo, často mala preto už aj v minulosti problémy.
Rada si z niekoho vystrelí, tiež rada vrhá rôzne vtipné poznámky na účet druhých, občas aj na svoj, nikdy to však nie sú urážky alebo nadávky. I keď jej povaha je dosť rebelská, dáva si pozor na svoj slovník a sprosté slová sa pokúša používať čo najmenej.
Výber strednej a neskôr i vysokej školy viedol k tomu, že vždy obdivovala zvieratá, i keď jej rodičia žiadne nikdy nekúpili.
Zo všetkého najviac však zbožňuje večierky a párty rôzneho druhu, no keby išlo o niečo staromódne, kde by sa musela navliecť do šiat s veľkými rukávmi, istotne ju tam neuvidíte.

Historie: Jej príbeh sa začal v noci, za studeného mesiaca, kedy sa s oblohou pohrávali snehové vločky. Bol to prvý sneh v roku, preto malé deti výskali a ohadzovali sa malými kôpkami, ktoré zatiaľ stihli napadať.
Aläesin život sa mal začať v dome, pomocou doktorov, pretože nemocnica bola odrezaná od ich domova.
V jednom malom domčeku na kraji Heritaqe však bolo ticho. Očakávalo sa, že sa odtiaľ bude ozývať krik, keďže na svet práve prišlo dieťa, no bolo to inak. Malú Aläes dosť hodnú chvíľu oživovali a keď už prichádzalo na najhoršie a rodičom oznámili, že ich dieťa je mŕtve, krik sa skutočne ozval. Bol to hlas, ktorý dohnal jej rodičov k slzám.
Pre jej rodičov bolo nové vychovávať dieťa, pretože Aläes bola prvá, ktorá prišla na svet pomocou tohoto novo manželského páru.
Mnoho krát sa stalo, že na Aläes neostával čas a zverovala sa do rúk opatrovateľov. Jej rodičia totiž boli plne zasvätení kariére, plánovali lepšiu budúcnosť a už plánovali, že Aläes dajú do detského domova a deti budú mať neskôr, keď budú dostatočne finančne zabezpečený. Ale to boli predsa aj teraz!
Práca bola tiež dôvod, ktorý donútil Aläesinu matku brať antikoncepciu.
Ako čas bežal, Aläesin vek bežal spolu s ním a pomaly sa dostala na základnú školu. Spoznávanie nových ľudí jej prišlo veľmi dobré, našla si totiž mnoho priateľov a stala sa závislou od spoločnosti.
Škola však nebola práve najlepšou výchovnou metódou a Aläes sa stávala malou rebelkou. Neustále niečo vyviedla-fajčila na záchodoch, rozbíjala okná, prípadne niekomu vyviedla kanadský žartík. Doma vôbec nebola trestaná, rodičom to bolo jedno, o svoju dcéru záujem nikdy nemali. Kúpili jej mobil, aby zavolala v prípade, že by niečo vyviedla. Jej rodičia nevedeli o rodičovstve absolútne nič.
Aläes to však bolo jedno, nejako tie posledné roky na základnej škole vydržala a vybrala si strednú odbornú školu veterinárnu. Hoci s jej známkami...Jej rodičia chceli, aby šla študovať na právničku alebo architektku, ale ju by niečo také nebavilo.
Pretiahla sa i týmto časovým obdobím, samozrejme nie bez problémov, navyše prichádzali prvý chlapci, ktorých Aläes zvádzala a menila ako ponožky.
Keď sa začal jej život na vysokej škole, donútila sa začať chodiť viac do prírody a zistila, že jej život dáva zmysel, len je potrebné vedieť, ako ho naozaj využiť.

Rodina: Do jej života sa ako prvá priplietla matka Alessandra.
Alessandra je vysokej štíhlej postavy, obohatená výraznými ženskými krivkami. Z temena po ramená jej vyrastajú pramienky hnedých hustých vlasov. V zelených dúhovkách, plných iskier sa však skrývajú poškodené zrenice a musí nosiť okuliare.
Nosí ebeovo čierne, prípadne šedé sako, doplňujúce čiernou/šedou sukňou.
Ďalším, jej blízkym rodinným príslušníkom je otec Samuel, nižší, ale zato štíhly a pracovitý muž, samozrejme tiež s okuliarmi. Dôsledok tohoto postihnutia je neustála práca za počítačom, keďže ako jeho manželka pracuje na rôznych projektoch v agentúre. Takmer vždy sa vyníma v ebenovo čiernom obleku, pod ktorým má uhladenú bielu košeľu a na hrudi mu visí zelená alebo červená kravata, skrývajúca sa pod
sakom.
Má na krátko ostrihané čierne vlasy, vždy poctivo česané dozadu. Na očiach sa mu vyníma pár modrých očí, medzi ktorými sídli ako kráľ veľký špicatý nos pripomínajúci orlí zobák.

Zajímavosti: Má strach z uzavretých priestorov. Nikdy nemala rada plyšákov ani žiadne barbie, jej sa tieto hračky hnusili.

Kanëyfi


Pohlavie: Samec
Farba: Tyrkysový so šedými odleskmi.
Vajce: Stredne veľké, okrúhle vajíčko s hrubým, ale hladkým povrchom. Nieslo tyrkysovú farbu a občasne sa lesklo striebornou.

Povaha: Kan bude neuveriteľne umelecky nadaný, k hudbe, farbám a všetkému, čo sa týka umenia bude mať cit. Navyše bude vedieť skladať krásne básne a dračicu sa bude snažiť získať práve týmto spôsobom. V prítomnosti dračíc bude ale vždy nervózny a rozpačitý, nebude vedieť preukázať city a bude neuveriteľne samotársky. Oporou mu bude aspoň jeho jazdkyňa, s ktorou bude mať silné puto. V rodine si tiež nájde zaľúbenie a svoje sestry bude znášať veľmi dobre. Inak ale spoločnosť vyhľadávať nebude, dokonca ani za rána svojho života. K hrám sa veľmi mať nebude a svojej jazdkyne sa bude držať ako kliešť, teda pokiaľ by nenašiel niečo zaujímavé.
Na svojom vzhľade si vždy potrpí a aj keď je uzavretý a nerád sa vyjadruje, lesk svojich šupín mu bude prednosťou, o ktorú sa bude starať.

Vzhľad: Kanëyfi bude patriť k stredne veľkým drakom, bližšie ale bude vždy tým menším. Jeho telo s dlhými a pevnými nohami dokazuje vysokú výdrž na zemi, kde sa bude cítiť oveľa lepšie. Telo má dlhšie a pretiahnuté, má dlhší chvost aj krídla pre dlhšiu výdrž, ale let mu bude aj tak trochu cudzí. Aj na svoju korisť nebude útočiť zo vzduchu, ale radšej sa za ňou bude hnať ako poľovný pes. Široký hrudník tiež poukazuje na mohutné pľúca a to tiež značí, že bude skvelým chrličom ohňa. Síce nebude mať vždy šťastie na zameranie a nie vždy trafí cieľ, ale vo výdrži bude vynikať.
Na tomto drakovi je krásny jeden dlhý pár slonovinovo bielych rohov zatočených do zadu. Rovnakú farbu nesú tiež pazúry a ostne, neuveriteľne nebezpečné. Vždy budú dávať dojem, že si Kan potrpí na ich brúsení. Ale to by sa každý mýlil, sú to jeho najväčšie zbrane, ktoré by si nabrúsiť nedal, pretože by sa mohli zlomiť. Impozantné sú hladké a okrúhle šupiny, ktoré by pokojne dovolili i jazdu bez sedla. Nie sú vôbec ostré, ale dlhú cestu by jazdec bez sedla asi oľutoval. Do všetkých strán odrážajú len svetlo vďaka svojmu lesku. A aj napriek tomu, že sú tyrkysové, keď na nich zasvieti mesiac, zdá sa, že je Kan strieborný. Takéto odlesky sa na ňom aj vyskytujú po otcovi, ale len vo veľmi malom množstve. Oči má temne fialové, vždy sa nimi díva nesmierne uprene a vždy hľadí do očí.


Rodina:
Matka/Otec: Inndëan/Nysdrai
Súrodenci: Lyässa a Nefërnay
Partner: -
Potomci: -

Schopnosti:
Let - rychlost > =
Let - vytrvalost > +
Let - akrobacie > =
Let - zátěž > -

Síla > ++
Stisk čelistí > =

Beh - rýchlosť > ++
Beh - vytrvalosť > +

Chrlení ohně - žár > +++
Chrlení ohně - výdrž > ++
Chrlení ohně - míření > -

Sarah Corwood & Kanëyfi Quickie_by_auroranebularis-d8jgafd


Naposledy upravil Sarah dne Sun Mar 01, 2015 7:20 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
http://santiago.slovakforum.net
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Sarah Corwood & Kanëyfi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarah Corwood & Kanëyfi   Sarah Corwood & Kanëyfi I_icon_minitimeTue Nov 18, 2014 7:34 pm

Fajn, teď už nemám problém - SCHVÁLENO!
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Sarah Corwood & Kanëyfi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarah Corwood & Kanëyfi   Sarah Corwood & Kanëyfi I_icon_minitimeTue Nov 18, 2014 7:38 pm

Jo a změnila jsem ti jméno na Sarah, tak se pak nelekni Wink (A příjmení je Carwood, nebo Corwood?)
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
Sarah
Duchovník
Sarah

Posts : 54
Join date : 25. 10. 14
Age : 18

Sarah Corwood & Kanëyfi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarah Corwood & Kanëyfi   Sarah Corwood & Kanëyfi I_icon_minitimeTue Nov 18, 2014 7:40 pm

Corwood, najprv som dala Carwood, ale to som sa pomýlila, takže je to Corwood Smile
Návrat nahoru Goto down
http://santiago.slovakforum.net
Sarah
Duchovník
Sarah

Posts : 54
Join date : 25. 10. 14
Age : 18

Sarah Corwood & Kanëyfi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarah Corwood & Kanëyfi   Sarah Corwood & Kanëyfi I_icon_minitimeTue Feb 17, 2015 2:00 pm

Dopísaný dráčik :3
Návrat nahoru Goto down
http://santiago.slovakforum.net
Sarah
Duchovník
Sarah

Posts : 54
Join date : 25. 10. 14
Age : 18

Sarah Corwood & Kanëyfi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarah Corwood & Kanëyfi   Sarah Corwood & Kanëyfi I_icon_minitimeSun Mar 01, 2015 7:27 pm

Pridané ku Kanovi :
-schopnosti
-rodina
-oči
-obrázok od Eddieho :3
Návrat nahoru Goto down
http://santiago.slovakforum.net
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Sarah Corwood & Kanëyfi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarah Corwood & Kanëyfi   Sarah Corwood & Kanëyfi I_icon_minitimeThu Jul 23, 2015 4:55 pm

~ OBNOVENO Z NEAKTIVNÍCH ~
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
Sponsored content
Sarah Corwood & Kanëyfi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sarah Corwood & Kanëyfi   Sarah Corwood & Kanëyfi I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sarah Corwood & Kanëyfi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Kartotéka :: Dračí jezdci-
Přejdi na: