PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Theodor Alexander Line&Canyöro

Goto down 
AutorZpráva
Theodor

Theodor

Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Theodor Alexander Line&Canyöro Empty
PříspěvekPředmět: Theodor Alexander Line&Canyöro   Theodor Alexander Line&Canyöro I_icon_minitimeMon Nov 17, 2014 1:54 pm

Jméno: Theodor Alexander Line
Nechává si však říkat Teddy, Theo či Alecu
Věk: 25 let
Pohlaví: Muž
Povolání: Pracuje jako detektiv na oddělení vražd, také se dále věnuje historii a právům.

Vzhled: Theodor Alexander Line je vysoké, hubené postavy. Na jeho těle moc svalů nenajdete, ale sem tam se nějaký vyskytne. Každý by si tipl, že když pracuje u policie, bude mít nějakou kondičku, u Aleca tomu tak není. Drží si ho spíše kvůli jeho znalostem. Nikdy se nehrbí, takže svou výšku ještě umocňuje.
Jeho vlasy mají hnědou barvu, ovšem někdy se mohou zdát trochu nazrzlé a jsou krátké. Oči má šedé a už jen podle toho jak se na vás dívá je poznat, že toho hodně ví. Nad očima se mu klene černé obočí. Větší nos a růžové rty skvěle padnou do jeho obličeje. Barva kůže je světlá. Jeho tvář mu zakrývá několika denní strniště, i když ne vždy. To podle toho jak je líný se oholit. Vždycky se, ale do pár dnů vždy oholí, nikdy by totiž nepřežil kdyby měl mít vousy.
Jako detektiv nemusí nosit policejní uniformy, takže ho velmi často zastihnete v obleku. I ve volném čase si na sebe raději hodí oblek než třeba tepláky.

Povaha: Teddy sám sebe označuje jako nepochopeného génia. Jeho sociální IQ je tak nízké jak je vysoké jeho IQ intelektuální. Vůbec se neumí vcítit do druhých, takže se velmi často stává, že říká lidem to co nechtějí slyšet. Ne, že by to myslel zle, ale už takový prostě je. Také ho většina zvířat a dětí nemá rádo, prostě se mu raději straní nebo začnou třeba brečet. Většinou neumí ani pořádně navazovat nové kontakty, a pokud je ve větší společnosti, raději odejde. Také se radši věnuje svým koníčkům jako je například historie, než aby šel jen tak ven sednout si do baru. Také se často uzavírá do sebe, a pokud je někomu položena otázka na kterou zná odpověď, odpoví dříve než tázající. Už jen z toho důvodu, aby tázající náhodou neodpověděl špatně.
Vůbec se nezajímá o sporty, podle něho je to prostě a jednoduše kravina.

Historie: Teddy se narodil jednoho deštivého dne. Už od mala bylo poznat, že jednou bude velice chytrý. Naučil se mluvit dříve než ostatní děti, a vlastně tak nějak vše se učil dříve než ostatní. Ve čtyřech už uměl číst a jeho nejoblíbenější knihy byli o historii, přírodě či lidském těle. Vždycky ho více bavilo číst si, dělat různé pokusy a tak, než chodit venku s kamarády a blbnout. Možná proto nebyl na základní škole oblíbený, vlastně byl i šikanovaný. Často musel dělat domácí úkoly za jiné, protože ostatní děcka to nebavilo. I tak to přežil.
Střední školu vyšel dříve než bylo obvyklé, protože přeskočil hned celý ročník. Vlastně mohl přeskočit i další, ale protože už takto byl mladší než žáci v jeho třídě, bál se, aby ho znovu nezačali šikanovat.
Protože se vždy zajímal i o jazyky, chodil už od mala na různé hodiny a bral je i soukromě. Něco se dokonce učil i sám, protože ho to prostě bavilo. O vysoké škole vždy přemýšlel, nikdy netušil co přesně by chtěl studovat, takže si nakonec zvolil medicínu, kterou také vystudoval dříve, a protože ho vždy bavila i historie, vystudoval i tento obor a chvíli na to i práva. Se svou rodinou si nikdy moc nerozuměl, protože nikdo neměl pro něj pochopení, a proto se nakonec rozhodl, že se odstěhuje z rodného Londýna pryč. Jeho nohy ho donesli až do městečka Heritage, kde se nakonec zabydlel. Brzy začal ve městečku pracovat jako detektiv, kde si ho drží hlavně kvůli jeho IQ. Se svou rodinou si stále dopisuje.

Rodina:
Matka: Deborah Line - Vysoká žena ve středních letech. Tmavé vlasy, oříškové oči. Už od pohledu je velmi přísná, většinu času se mračí, ale všechny své děti má ráda. Pracuje jako ředitelka v knihovně v Londýně.
Otec: Alexander Line - Milý, usměvavý muž. Přesný opak své ženy. Je menší postavy, také není tak hubený spíše trochu více při těle. Má světlé vlasy a šedé oči. Je to učitel historie taktéž v Londýně, kam se přistěhoval když mu bylo dvacet let, jinak pochází z Irska.
Bratr: Sebastian Line - Od svého bratra se liší už jen tím, že jeho postava je na první pohled osvalená. Už od mala se zajímá o sporty a v tuto dobu hraje závodně fotbal za Londýnský tým. Je vyšší postavy, dobře vysportovaný. Má blond vlasy a oříškové oči.
Sestra: Lucinda Brown - Jediná dcera. Je menší postavy po tátovi, a také není tak hubená jako její bratři, nikdy jí to ovšem nevadilo. Má delší tmavé vlasy a oříškové oči. Vdala se když jí bylo dvacet dva a přestěhovala se se svým mužem do Los Angeles.

Zajímavosti: Umí anglicky, japonsky, rusky, španělsky, francouzsky, irsky, latinsky a finsky
Chtěl by se nechat tetovat, ale ještě k tomu neměl dost odvahy
Miluje čaj, občas si dá i kávu
Nemá tolik rád sladké, raději má zeleninu a ovoce
Dříve byl šikanovaný
Chtěl by si pořídit nějaké zvíře

Dovednosti:
• síla 1/20
• rychlost 1/20
• mrštnost 3/20

Drak


Jméno: Canyöro
Přezdívky: Chlup, Chlupáč, Lvíček
Pohlaví: Samec
Vejce: Mramorově šedé s tenkými tmavšími žilkami jakoby prasklinami, chladný hrubší povrch
Barva: Mramorově šedá, černá hříva i chomáč chlupů na ocase, tmavé žilkování

Povaha:
Canyöro je rozený dračí gentleman ale přitom je to velmi dominantní a hrdý drak, který nesnese žádný, ani minimální odpor. Je velmi tvrdohlavý a neváhá se ani vzepřít příkazu svého jezdce, kterého má neustále potřebu poučovat a radit mu jelikož si myslí že vše ví a umí lépe než on, i když tomu tak dost často být nemusí a spíše je oba přivádí do problémů, jelikož si vždy vynutí aby ho Theodor poslechnul. Nikdy se prostě ze svých chyb nepoučí jelikož by to nejspíš bylo pod jeho úroveň. Je galantní a velmi pozorný jak ke dračicím tak k lidským dívkám a nesnesl by kdyby v jeho přítomnosti na účet něžného pohlaví řekl někdo nějaké křivé slovo nebo je nedej bože napadl. To by se Canyöro rozzuřil a nebál by se ani zabíjet. Má dobrý smysl pro humor a sám je to trošku šprýmař ale nikdy to nepřehání. Je to totiž poněkud snílek a má sklony se zasnít a nějakou dobu a zírat někam do blba klidně i několik hodin v kuse bez toho aby na někoho nebo něco reagoval a přemýšlet nad otázkou života a celkové existence na světě. Jako malé dráče bude extrémně zvědavý a doslova všechno by měl nadšení prozkoumat všemi možnými i nemožnými způsoby a že by tím mohl něco zničit by ho vůbec netrápilo. Naopak v pubertě bude extrémně náladový a s klidem zvládne jeden celý den bezdůvodně probrečet a ten druhý by nejraději přizabil každého kdo by na něj prostě jen promluvil.

Vzhled:
Canyöro bude patřit mezi střední draky, ale co na něm bude opravdu zvláštní, budou jeho chlupy. Respektive černá hříva, jakou mají lvi, a chomáč černých chlupů na konci ocasu. Rohy však bude mít také a hříva bude zasahovat i mezi ně a vytvářet jakousi čupřinu, která mu hlavně jako dráčeti bude lézt neustále do očí, tudíž se možná občas stane, že nedopatřením do něčeho narazí. Jeho jezdec bude muset dbát na pravidelné stříhání, pokud nechce, aby Öro do něčeho neustále narážel. Povrch jeho šupin bude stejný jako skořápka vejce - hrubší. Takže jízdy bez sedla nepřicházejí v úvahu. A také budou neobvykle chladné. Díky tomu však Canovi nebude nikdy zima, proto si bude muset jeho jezdec dávat pozor, aby se tepleji oblékl, když poletí ve vyšších výškách. I od pohledu z něho bude čišet chlad, ačkoliv si z toho můžete vytvořit mylnou představu o jeho povaze. Bude dobře osvalený, ale bude muset trochu víc zabrat, pokud se bude chtít vyrovnat těm "silnějším" samcům. Hlavně na hlavě bude mít víc ostnů, než je normální a místo obvyklé jedné řady ostnů na zádech bude mít dvě. Jeho oči budou docela nevýrazné - tmavě šedé. Z tlamy mu čouhá několik ostrých tesáků.
Vynikat bude v pozemním boji. Bude se bít opravdu jako lev, kterému je i podobný. Ačkoliv nebude tak silný od přírody, má předpoklady stát se jedním z nejsilnějších. Zato ovšem bude velmi zranitelný vzhledem k ohni a teplu všeobecně. To bude jeho slabina. Náhlá změna teploty mu může přivodit velké potíže - podobně, jako to mají i plazi. V letu bude průměrný. Unese tak akorát a když bude trénovat, bude se jeho nosnost zvyšovat, až bude v této oblasti nadprůměrný.


Naposledy upravil Theodor dne Sun Nov 23, 2014 5:59 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Theodor Alexander Line&Canyöro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theodor Alexander Line&Canyöro   Theodor Alexander Line&Canyöro I_icon_minitimeMon Nov 17, 2014 2:16 pm

Pěkný profil, jen na začátku u povahy máš zvláštní větu - Jeho sociální IQ je tak nízké jak jeho IQ intelektuální. Nejspíš vím, co jsi chtěl říct, ale uteklo ti na konci slovíčko "vysoké", že ano? Smile A docela mě pobavil překlep v zajímavostech - zelenu místo zeleninu.
A není těch jazyků trošku moc? Ale fajn, je velmi inteligentní, tak zamhouřím oko a s radostí tě můžu PŘIJMOUT! Vítej u nás Smile
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
Theodor

Theodor

Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Theodor Alexander Line&Canyöro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theodor Alexander Line&Canyöro   Theodor Alexander Line&Canyöro I_icon_minitimeMon Nov 17, 2014 2:55 pm

Jo mělo to tam být, upraveno. Kdyby s těmi jazyky byl nějaký problém, klidně nějaký umažu. (třeba ta latina je tam jen spíše z toho důvodu, že má medicínu.)
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Theodor Alexander Line&Canyöro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theodor Alexander Line&Canyöro   Theodor Alexander Line&Canyöro I_icon_minitimeMon Nov 17, 2014 2:56 pm

Klidně to nech, zase takový problém to není Smile
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
Theodor

Theodor

Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Theodor Alexander Line&Canyöro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theodor Alexander Line&Canyöro   Theodor Alexander Line&Canyöro I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 3:54 pm

Doplněny dovednosti. Smile
Návrat nahoru Goto down
Theodor

Theodor

Posts : 37
Join date : 17. 11. 14

Theodor Alexander Line&Canyöro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theodor Alexander Line&Canyöro   Theodor Alexander Line&Canyöro I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 1:01 pm

Přidán jeden Chlup.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Theodor Alexander Line&Canyöro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theodor Alexander Line&Canyöro   Theodor Alexander Line&Canyöro I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Theodor Alexander Line&Canyöro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Kartotéka :: Neaktivní-
Přejdi na: