PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Historie jezdců a městečka

Goto down 
AutorZpráva
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Historie jezdců a městečka Empty
PříspěvekPředmět: Historie jezdců a městečka   Historie jezdců a městečka I_icon_minitimeSat Nov 15, 2014 11:02 am

Prolog

Kdysi dávno, velmi dávno, než aby si to mohl obyčejný člověk pamatovat, byla založena vesnička Heritage. Založilo ji šest jezdců se svými rodinami, které nesly jména Miaressi, Darraway, Cole, Deroux a Finn. Šestá však neexistovala - otec pětice Starších se jmenoval Zahrëlis a ten svým synům rozdělil pět magií. V horách žili divocí draci, kteří jezdcům občas dali svá vejce, aby jejich potomci měli také šanci se stát jezdci. A také se jimi stávali.  Společenství jezdců se rozrůstalo, ale drželi se stranou od "normálního" světa. Učili se magii, učili se žít se svými draky a tak podobně.

Přistěhovalci

Jednou se však do vesnice dostala skupina lidí, kteří nepatřili ani do jednoho rodu. Usadili se tam, akceptovali draky, kteří jim létali nad domy, a vycházeli s jezdci a jejich rodinami dobře. Později však chtěli vesnici rozšířit. A tak se stalo, že ve vesnici bylo rázem mnohem víc obyčejných lidí než jezdců. Těch nebylo moc ani na počátku, ale teď působili ještě méně mocně. Už v té době to začínalo směřovat ke zkáze jezdectva.

Theresa

Vůdci jezdců Zahrëlisovi se narodil další potomek, avšak zakázaný. Tentokrát to byla ale dcera, takže jí nepřikládal nikdo význam. Její bratři ji brali prostě jako další dítě ve vesnici. Jenže ona byla mnohem silnější. A to i po magické stránce. Vlastně se úplně vymykala dosavadním pravidlům o dědění magie po mužské linii.
Už jako malá byla neposlušnější a sebevědomější. A pak se jí vylíhl kamenný drak Nysdrai. Stala se plnohodnotnou jezdkyní. A jelikož byla dost silná, Starší ji učili a snažili se ji směřovat. Jenže ona chtěla začít experimentovat. A nějak organizovat jezdce, aby se dokázali lépe bránit případným nepřátelům. Což se Starším nelíbilo. A vedlo to ke konci jezdců.

Druhá světová válka

První světová jezdce nezasáhla ani trochu, avšak druhá je dovedla do záhuby. Němci vesnici totiž napadli. Chtěli získat vejce a zotročit draky, aby je mohli použít jako zbraně. Místo toho se to změnilo na absolutní vyvraždění obou stran. Theresa utekla s Nysdraiem a svým přítelem Johnem, kterému už stihli jeho dračici zabít, do hor. Tam se usídlila v jeskyni. Zahrëlis zachránil několik vajec a odnesl je do jeskyně v lese. Jeho drak ho venku kryl, jenže poté ho zabili. A Zahrëlise zabil žal. Stihl svou duši však ještě zapečetit, aby mohl chránit jeskyni a čekat na vhodnou dobu.

Urovnání

Místní pohřbili padlé draky a jezdce a většina se odstěhovala pryč. V dnešní době už z nich skoro nikdo nežije. Mezitím se začala vesnice znovu osídlovat a stala se malým městečkem. Nikdo dnes nemá potuchy o tom, co se tam ani ne před stoletím dělo. Divocí draci jsou neznámo kde, v lese se občas objeví jen jejich zakrnělí předchůdci - zvláštní ještěrky.
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
 
Historie jezdců a městečka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: INFO :: Reálie-
Přejdi na: