PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Taraneh Matsimela & Aryos

Goto down 
AutorZpráva
Taraneh
Bojovník
Taraneh

Posts : 17
Join date : 25. 10. 14

Taraneh Matsimela & Aryos Empty
PříspěvekPředmět: Taraneh Matsimela & Aryos   Taraneh Matsimela & Aryos I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 12:50 pm


Profil postavy:

 • Jméno - Taraneh Matsimela
  Věk -  17 let
  Pohlaví - Žena
  Povolání - Studentka Bezpečnostně právní činnosti na Střední škole
  Vzhled - Vysoké kožené, nejlépe černé nebo hnědé boty na podpatku a s čím vyšším a užším tím lepší. Navíc když jsou ozdobené řetízky, cvočky a jinými železnými cinkrlátky tak je spokojená. Džíny nenosí a pokud tak jsou nějak ručně vyzdobené nášivkami, flitry nebo jednoduše ustřižené a jsou z nich tří čtvrťáky nebo kraťasy. K tomu šedé nebo jiné tmavé tričko, nejlépe z krátkým rukávem, bez rukávu nebo ještě lépe samo držící a na to černou bundu z kůže a je oblečená. Nejlepší na tom je že bunda nevypadá jako z kůže. Na krk si občas pověsí nějaký řetízek nebo svou oblíbený žlutý, hedvábný šál. Tohle je její oblíbené oblečení. Taraneh je 1,83 cm vysoká a sportovně štíhlá. Aby taky ne když neustále nějak cvičí, i nevědomky. Na rukou nosí nějaké kovové náramky a prstýnky, a nehty má vždy nalakované na růžovo. Vlasy má po pas dlouhé, černé a s medově hnědým melírem. Kůži na obličeji má přirozeně hladkou a rysy tváře ostře řezané. Oči má vždy zvýrazněné černou tužkou na oči a černou řasenkou. Oči samy o sobě mají ten hezký, teplý hnědý odstín. Obočí má úzké a hezky klenuté nad očima. Rty má plné, hezké a namalované světlou růžovou rtěnkou, která je tak blízká jejích přirozené barvě, jen v trochu zářivější podobě. Nejednou už slyšela že se k tomu co se učí její vzhled nehodí ale ona to naprosto ignoruje.
  Povaha -  Neohrožená ale ochotná pomáhat. Je velice přísná a občas by se dalo říct že až přehnaně trvá na dodržování pravidel a při jejich nedodržování reaguje klidně i agresivně. Nebojí se smrt a tak je schopná zacházet i do extrémů a skutečně se ničeho nebojí. Nebo spíše téměř. Bojí se jediné věci, ale už si nevzpomíná co to je. Nikdy o sobě ani o své rodině moc nemluví a je velmi ostražitá vůči každému koho nezná, což jasně říká že nebyla dobrá. Ve všem hned hledá záminku k tomu aby mohla ostatní odsoudit jako nehodné toho aby se s nimi přátelila. Né že by nechtěla přátele jen by nerada aby to byli nějací falešníci. Velmi se zajímá o vše cenné a hezké. Někdo by jí zkrátka nazval strakou, ale to není přesné protože ona nekrade, jen se o to zajímá a dokáže ocenit skutečnou krásu. Krásné oblečení je asi to jediné pro co má kromě spravedlnosti a adrenalinu slabost. Aktivně se věnuje adrenalinovým sportům jako je horolezectví či speologie, potápění či obyčejné skoky do vody nebo base jump či akrobatické létání. Taraneh si zkrátka měla možnost vyzkoušet už hodně věcí a k lidem s podobnými zájmy má velmi vřelé a přátelské vztahy hned od začátku. Co se jí a klučičí části populace na světě týče, není k nim zrovna příznivě nakloněna. Není proč ale prostě se jí chlapci zrovna nezamlouvají. Připadají jí příliš dominantní a to se jí nelíbí jelikož ona sama se považuje za velmi dominantní osobnost, a nemá ráda když jí někdo poroučí. To ale neznamená že si ráda nějakého toho hezkého kluka neprohlédne. Na vážné vztahy jí ale neužije. Možná jen občas na nějaký flirt ale nikdy né nic víc.
  Historie - Taraneh se narodila v Íranu kde také vyrůstala, ovšem je to Peršanka stejně jako otec a zbytek její rodiny. Nemůže ale říct že by se nějak chlubila odkud pochází. Nemá k tomu důvod, i když je to na jejím jméně trochu poznat, jinak se jim ale prakticky nijak nepodobá. Taraneh byla vychovávaná v celkem velké rodině ovšem bez matky. Její matka zemřela když jí byly pouze 2 roky a to na rakovinu. O její výchovu se staraly především její tety a otec, ovšem ani strýcové se nedají opomenout. Když byla malá, její sestřenky a bratranci si z ní dělali legrácky že je až příliš poslušná ovšem dalo by se to nazvat pouze klidem před bouří. Ve škole bývala ráda protože jí bavilo se učit ale to byl jen dočasný stav, který se později výrazně změnil. V pozdějším věku, přibližně v desíti letech, se ale její povaha poněkud změnila. Nepřestala být poslušná ale stala se důraznější a méně bojácnou a rok co rok se její povaha dále vyvíjela do současné podoby. Její rodina v ní začala vidět velmi zajímavou dívku, která už nepotřebuje tolik chránit jako dřív a věnovali jí dokonce více volnosti a podporovali jí v její zálibě v právech i extrémních sportech, k čemuž byli nejdřív velmi odmítaví. Taraneh se tudíž začala toulat a hodně času trávila venku. To byl důvod proč nakonec povolili. Tohle byl zkrátka její normální život, tedy pro ní. Když jí bylo 13 tak ale její otec odjel na služební cestu, ze které když se vrátil bylo Taře oznámeno že bude mít novou matku a že se bude stěhovat. Na svatbě která se konalo o pár měsíců později šla za družičku ale z donucení. Se svou novou macechou moc dobře nevycházela to ani náhodou. Obě se ale před otcem tvářili jak dobré jsou kamarádky byla mezi nimi ale očividná rivalita a nesnášenlivost. Maraquel totiž mohla být klidně její starší sestrou než matkou. Měsíc po svatbě se všichni tři přestěhovali do Heritage. Byl to nápad macechy, prý aby se Tara zklidnila a vyrostla z ní správná mladá dáma bez tak nebezpečných zálib. Že by se to ale při podpoře Tařina otce pro Taru dařilo se ale říct nedá. Je ale jisté že Taru Maraquel skutečně změnila. Jak Tara vyrůstala byla donucena najít zálibu v hezkém oblečení a módě. Naučit se tanci a správnému chování jelikož byla proti své vůli přihlášena do kolektivu mladých dívek, které měli být ve svých 16 letech, uvedeny do společnosti jako mladé dámy. Tara to skutečně přetrpěla a po uvedení, kde se umístila jako jedna z těch nejkrásnějších začala na protest chodit na Kriminalistický obor. Brzy jí to ale začalo upřímně zajímat a bavit a dokonce hodlá později ve studiu pokračovat i na Vysoké škole.
  Rodina:
  Otec - Antonio Matsimel - Hlava rodiny a Tařin otec. Pracuje jako velmi úspěšný právník. Od doby co se znovu oženil si s ním Tara moc nerozumí a poněkud se odcizili. Antonio se jí ale snaží udobřit různými dárky a podporováním jejích zájmu jelikož nevidí kde se stala chyba a očividně ho ztráta důvěry jeho dcery trápí.
  Nevlastní matka - Maraquel Matsimela-Rhiela - Macecha a sokyně. Vlastní síť kadeřnictví po celé Americe. Tara s ní soupeří prakticky ve všem v čem to jen jde. V kráse, odvaze, znalosti módy... V přítomnosti Antonia se chová jako dokonalá manželka a hodná žena. O samotě je to velmi majetnická ženská a nejradši by se Tary zbavila aby jejího otce měla jen pro sebe.
  Zajímavosti:
  Taraneh byla v 16 letech uvedena do společnosti jako správná mladá dáma.
  Na střední škole studuje kriminalistický obor.
  Má alergii na růže a kopretiny. Jiné květiny jí nevadí.
  Má tetování notové osnovy se svou oblíbenou písní přes celá záda a havajskou květinu jakož to houslový klíč na krku.

  Dovednosti:
  Síla - 2
  Rychlost - 1
  Obratnost - 2


  Profil draka:
  Taraneh Matsimela & Aryos Quickie_3_by_auroranebularis-d8l1h82
  Jméno: Aryos
  Pohlaví: Samec
  Element: Vzduch
  Vejce: Střední velikosti, docela hladký povrch, zašle bronzové barvy s tmavšími flíčky, podobné ptačímu
  Barva: Bronzová na peří s černými šupinami na nohou
  Povaha:
  Aryos patří mezi důvěřivé jedince, kteří bezmezně věří, že v každém je špetka dobra a lze ho určitým způsobem probudit. Což bývá mnohdy velmi otravné a nejen pro jeho jezdkyni. Má v oblibě všechno živé a v životě by neublížil ani mouše. To je ale trochu větší problém, protože potřebuje hodně masa, aby se vyvinul v plnohodnotného draka. Tudíž se bude muset jeho jezdkyně postarat o to, aby ho měl dostatek. A taky o to, aby se naučil, že lov zvířat není špatný, nýbrž potřebný pro přežití. A že to je přirozené. Jinak se Aryos bude odmítat vydávat do lesa lovit. V brzkém věku bude s masem opravdu problém, nebude ho chtít ani žrát. Když ho to ale jezdkyně naučí, nebude s tím problém. Mírumilovnost mu už však zůstane napořád. A v pubertě bude velmi... hormonálně zasažen, pokud se tomu tak dá říkat. Rozbrečí ho každá maličkost - i rozšlápnutý brouk, dojemná scéna v telenovele, uschlá kytka... No, bude to s ním k nevydržení. Vždy bude dbát na to, aby jak on, tak jezdkyně vypadali upraveně a měli všechno uklizené a urovnané. Bude detailista a perfekcionalista. Každé smítko prachu v něm vzbudí touhu uklízet. Bude velice empatický a citlivý vůči ostatním v jakémkoliv věku. Bude se vždy starat o ostatní a o to, jak jim je, jestli jsou v pořádku a podobně. Bude obětavý a ochotný. A také velice trpělivý.

  Vzhled:
  Tenhle drak se víc jak na draka podobá na gryfa. Je totiž pokryt peřím místo šupin. Lesklým peřím, které se podobá na bronz. Je ale měkké - prostě normální peří, jen se leskne a vypadá jako kovové. Pouze na nohách má šupiny a to černé, lesklé a hladké jako sklo. Šupiny zhruba od kloubů plynule přechází do peří. Aryos je celý pokryt peřím, ale na břiše ho má hebké a prachové. Na zádech pro změnu docela hrubé a dlouhé. Na křídlech má letky, které mu umožňují plynulý a docela rychlý let. Let je také jeho silnou stránkou. Létat rychle a bez problémů. Naopak však bude mít problém s létáním se zátěží. Oheň také nebude zrovna jeho silnou stránkou. Navíc bude vůči němu velmi zranitelný, jelikož jeho peří je hořlavé. Jen jeho tlapy budou nehořlavé a odolné vůči žáru. V boji na zemi bude průměrný, jelikož bude velikostně patřit mezi střední a možná trošku větší draky. Na hlavě bude mít dva rohy stočené směrem dovnitř a dolů a mezi nimi bude mít chocholku, kterou bude moct zvedat či připlácnout k hlavě podle nálady. Místo normální tlamy bude mít ptačí zobák - zahnutý, jakoby orlí. Bude ovšem černý a lesklý přesně jako šupiny na nohách. Na konci ocasu bude mít vějíř per, které bude moct roztáhnout či zatáhnout. Jeho oči jsou stříbřitě šedé.

  Rodina:
  Otec - není znám
  Matka - není známa
  Sourozenci - nejsou známi
  Partnerka - nemá / je moc mladý!
  Potomci - nemá / je moc mladý!

  Dovednosti:
  Let - rychlost > +++
  Let - vytrvalost > ++
  Let - akrobacie > =
  Let - zátěž > --

  Síla > =
  Stisk čelistí > +

  Běh - rychlost > +
  Běh - vytrvalost > =

  Chrlení ohně - žár > --
  Chrlení ohně - výdrž > +
  Chrlení ohně - míření > -


- Druhá postava hráčky za Jaciána.


Naposledy upravil Taraneh dne Thu Mar 12, 2015 6:57 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Taraneh Matsimela & Aryos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taraneh Matsimela & Aryos   Taraneh Matsimela & Aryos I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 1:20 pm

SCHVÁLENO!
Můžeš hrát Smile
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
Taraneh
Bojovník
Taraneh

Posts : 17
Join date : 25. 10. 14

Taraneh Matsimela & Aryos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taraneh Matsimela & Aryos   Taraneh Matsimela & Aryos I_icon_minitimeSun Nov 23, 2014 1:06 pm

K profilu přidány Dovednosti.
Návrat nahoru Goto down
Taraneh
Bojovník
Taraneh

Posts : 17
Join date : 25. 10. 14

Taraneh Matsimela & Aryos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taraneh Matsimela & Aryos   Taraneh Matsimela & Aryos I_icon_minitimeTue Nov 25, 2014 8:25 pm

Do profilu přidán Drak.
Návrat nahoru Goto down
Taraneh
Bojovník
Taraneh

Posts : 17
Join date : 25. 10. 14

Taraneh Matsimela & Aryos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taraneh Matsimela & Aryos   Taraneh Matsimela & Aryos I_icon_minitimeThu Feb 19, 2015 12:49 pm

Doplněny dovednosti draka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Taraneh Matsimela & Aryos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taraneh Matsimela & Aryos   Taraneh Matsimela & Aryos I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Taraneh Matsimela & Aryos
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Kartotéka :: Dračí jezdci-
Přejdi na: