PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Theresa Sinclaire & Nysdrai

Goto down 
AutorZpráva
Theresa

Theresa

Posts : 11
Join date : 25. 10. 14

Theresa Sinclaire & Nysdrai Empty
PříspěvekPředmět: Theresa Sinclaire & Nysdrai   Theresa Sinclaire & Nysdrai I_icon_minitimeSat Oct 25, 2014 9:31 am

Jméno: Theresa Sinclaire
Věk: 123, ale díky magii vypadá na 25
Pohlaví: Žena
Povolání: Dříve zastávala významnou pozici ve špitálu - ošetřovala, operovala a pomáhala medicíně se zdokonalit. Poté se však přesunula do jeskyně a práci vykonává pouze nárazově, když nutně potřebuje.

Vzhled:
Její teplé čokoládové oči by měly člověka hřát a jevit se vlídné. Tak to ovšem není. Dívají se na vás s chladnou vypočítavostí a sarkazmem. U některých je to však právě naopak. Na některé se dívá s láskou a to pak jsou její oči opravdu krásné. Její vlasy jsou tmavě hnědé, skoro až černé, ale konečky se postupně zesvětlují, až jsou téměř blond. Nejčastěji nosí jednoduchá tílka a plátěné kalhoty v přírodních barvách. V zime se zabalí do medvědí kožešiny, ze které si udělala něco na způsob pláště/kabátu. Její drak jí medvěda ulovil a ona si pomohla magií.

Povaha:
Oči jsou oknem do duše. Tady to ale neplatí. Zprvu se na vás bude díva nadřazeně a vypočítavě, ale jakmile zjistí, že opravdu nejste ztrátou času, začne se chovat trochu vlídněji. K obyčejným smrtelníkům se ale vždy bude chovat trošku nadřazeně, k jezdcům už ne. K drakům - zvlášť k tomu svému a dráčatům - se chová velmi mile a něžně, až je to skoro posivné, jak rychle se dokáže najednou změnit. Popravdě dráčata miluje a už dlouho se s nimi nesetkala. Navíc doufá, že jí nová krev pomůže vytvořit to, o co se už dříve snažila. Ale bez úspěchu. To nic nemění na tom, že opravdu vypočítavá je. A také dost jízlivá a škodolibá, když může. Nemůže vystát ducha v jeskyni, proto tam chodí málokdy. Celkově nemůže vystát hlavně dospělé lidi, kteří se jí pořád snaží něco nařizovat, přikazovat, radit a tak dále, a proto se od lidí raději oddělila. Stále si však udržuje přehled o tom, co se ve městě i v jeskyni děje.

Historie:
Její příběh je značně složitý a plný zklamání.
Narodila se zde v Heritage, ale před 123 lety. Tehdy to byla malá vesnička, kterou založili jezdci. Ale to už dávno před jejím narozením. Jakmile se ozval dětský a zároveň mužský pláč, všichni věděli, co se stalo. Dítě - totiž Theresa - přežila, ale její matka ne. A tak už jako malá přišla o matku. Její otec to nemohl nikdy přenést přes srdce, ale musel se věnovat svým povinnostem. Byl totiž dračí jezdec. A navíc jeden z hlavních a starších. Jeho dračice mu tehdy velmi pomohla v překonání žalu. Od té doby si žila Theresa dobře. Vesnice neměla nouzi o suroviny, byli docela bohatí a uměli se o sebe postarat. První světová válka je nijak nezasáhla díky tomu, že byla vesnička tolik izolovaná od ostatních. S druhou světovou to však bylo už jinak. Pokusili se je obsadit Němci. A spatřili draky. A tak započaly hony na ně. Hodně draků vybili a mnoho z mrtvých se zabilo samo, jelikož jim zabili jezdce. Anebo ho od něj odřízli. Tak se stalo, že najednou ve vesnici žádní draci ani jezdci nebyli. Němci odešli a dál se o obyvatele příliš nestarali. Theresa to přežila v oné jeskyni, kde v současnosti žije. Otec ji i jejího draka zachránil tím, že ji tam poslal. Dala se do zvelebování svého nového obydlí a nějakou dobu vůbec nevycházela. Dříve se snažila přesvědčit otce a další starší, aby se lépe zorganizovali. Kdyby to byli udělali, teď by žili. Jenže oni neposlechli a Theresa si dala za cíl společenství jezdců vybudovat. O vejcích v jeskyni totiž věděla. Zahrëslis je totiž její otec, který je tam ukryl a teď tam stráží.

Rodina:
Matka - Svou matku nepoznala, ale prý jí je velmi podobná. I svým chováním.
Otec - Zahrëlis. Býval to docela milý muž, ale po smrti své družky se změnil. Léta o samotě v jeskyni ho však také změnila. Překonal smutek nadobro a už na minulost nemyslí.

Zajímavosti:
~ na paži má tetování v podobě několika propojených obličejů


Nysdrai

Pohlaví: Samec
Vejce: Malé, hrubý povrch, tmavě šedá barva - jako kámen
Barva: Tmavě šedá, barva kamenů
Barva plamenů: Stříbrná

Povaha:
Tento dračí samec patří mezi ty povahově velmi stálé a pevné jedince. Jen tak něco ho nerozhází a na prvním místě je jeho jezdkyně. Ne že by na ni byl nějak neobvykle upjatý, ale ví, že to má těžké a že ho potřebuje. Dokáže být komukoliv velkou oporou a podporou, když je to potřeba. Také umí být vrbou a vyslechne si všechno, co vás trápí. Případně dodá ještě nějakou radu a co je nejlepší, pokud si to nepřejete, nikomu jinému to nepozradí. Prakticky nic ho nenaštve kromě situací, kdy je ubližováno nevinným. Ať už smrtelníkům nebo dráčatům. Občas má takové chvilky, kdy je velmi smutný a nikdo s ním nehne. Ani Theresa ne. To vzpomíná na svou družku, kterou mu zabili. Tyto chvilky se střídají s těmi, kdy sní ve dne. Je schopen si lehnout na skálu, zahledět se do oblak a snít.

Vzhled:
Je drobný, ale zároveň dobře osvalený. Jeho šupiny mu poskytují vynikající krytí v horách, kde když si lehne a nehýbe se, nikdo nepozná, že tam je. Kromě Theresy a jiných jezdců. Jsou hrubé jako kameny a jeho ostny a rohy mají světle šedou barvu stejně jako i drápy. Na konci ocasu má čtyři delší ostny - dva na každé straně, což z jeho ocasu dělá nebezpečnou zbraň. Také mu nějakou dobu trvalo, než si na něj zvykl a naučil se ho používat, aniž by něco nebo někoho zranil. Na svět se dívá lehce namodralýma téměř bílýma očima. Ale jsou to oči přátelské a vlídné.
Není stavěn pro boj na zemi, ač je jeho ocas dostatečně silnou zbraní. Lépe ho dokáže využít ve vzduchu, stejně jako se tam i cítí jistěji než na pevné zemi. Není to bůhvíjaký akrobat, ale působí ve vzduchu elegantněji. Zatímco na zemi by občas mohl někomu připadat jako neohrabaný. Chrlení ohně je jeho silnou stránkou - dokáže ho chrlit dlouho a je neobvykle horký. Jeho žár je mnohem větší, než je obvyklé u jiných draků.

Rodina:
~ dcera Lyässa, dračice Jaciána
~ partnerka Inndeän, dračice Johna - mrtvá
Návrat nahoru Goto down
 
Theresa Sinclaire & Nysdrai
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Kartotéka :: Dračí jezdci-
Přejdi na: