PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa

Goto down 
AutorZpráva
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa Empty
PříspěvekPředmět: Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa   Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa I_icon_minitimeThu Oct 23, 2014 2:42 pm

Profil postavy:

 • Jméno: Jacián Taxiarchai Evstathios
  Věk: 19 let
  Pohlaví: Muž
  Povolání: Student Psychologie a Historie na Vysoké škole
  Popis vzhledu: Značkové oblečení od nejlepších návrhářů různých stylů, střihů i barev. Přes košile po trička, přes různé džíny i všemožné značky bot. Šatník tohohle mladého muže je velmi pestrý a on se za to nijak nestydí. Jeho styl oblékání se totiž liší den ode dne stejně jako jeho nálada a proto potřebuje mít velký výběr a člověk nikdy neví co na něm zase uvidí. Jacián je 177 cm vysoký, atletické a svalnaté postavy s tím že má široká ramena a tím i přiměřeně velkou sílu v rukou. Vlasy má kudrnaté pískově a zároveň tmavě hnědé. Má ve vlasech vždy obě barvy, ale na různých pramenech vlasů podle toho jak moc je na slunci nebo stínu. Tvář má hladkou až na lehké strniště, na které už je příliš zvyklý než by ho dával pryč. Oči má jantarově hnědé, někdy mylně popisovány jako lískově hnědé a jeho plné, světle růžové rty, které jsou nejhezčí když se Jacián usměje. Jeho tvář ale může být i velmi krutého vzezření pokud se zamračí ale to není zas tak časté jako úsměv.
  Povaha: Jacián je klidný, nekonfliktní mladý muž, který bojuje jen v případě největší nouze. Není to proto že by se bál ale protože si je vědom své vlastní síly a toho že by mohl lehce ublížit. Je sebejistý a nenechá se jen tak něčím nebo někým zastrašit. Často díky tomu budí dojem ochránce a dobré opory pro ty kdo potřebují pomoc, kterou jim Jacián velmi rád poskytne. Dokáže být i dominantním vůdcem, který si dokáže snadno prosadit to co chce a to s co nejmenší námahou, jelikož si vždy nejdřív promyslí co udělá než to udělá. Rád pracuje sám za sebe ale spolupráce mu problém nedělá, i když se ve skupině vždy snaží být za vůdce. Velmi rád překonává jakékoliv překážky a různé nástrahy a řeší různé hádanky. Čím těžší daný úkol je a čím více se u něj zdá že je nemožné ho splnit, tím víc ho to láká. Asi jako květina čmeláka. Je také soutěživý a rád přijímá různé výzvy, i ty nejabsurdnější. Jaciánova povaha se pak trochu různí podle toho s kým mluví. Jiné muže bere jako soky, ať už v lásce nebo v boji, a je k nim ostražitý. K ženám je pozorný a rád se zdržuje v jejich blízkosti, ale pokud o ně nemá vážnější zájem tak se drží jen u přátelského a zdvořilého tónu hlasu. Děti nebere příliš vážně ale má je rád a nedovolil by aby se některému z nich něco stalo. Celkově je ale i velmi náladový a i přes jistotu jeho povahy se Jacián projevuje docela různě podle toho jakou má zrovna náladu či v jaké je zrovna situaci.
  Historie: Jacián se narodil v Řecku, nebo přinejmenším tam ho jeho otec vychovával. Jeho otec byl architekt a často se tak stávalo že na delší dobu odjel pryč a starala se o něj jeho teta. Ve škole moc přátel neměl a to jen kvůli jeho nestálé povaze. Jednou byl hodný a nápomocný, samý úsměv a druhý den z něj byl mrzutý pesimista. Byl zkrátka hodně náladový což bylo k jeho občasným pyromanským sklonům bylo děsivé. Jeho nejhorším zážitkem ale bylo, když v osmi letech nechtíc podpálil talár kněze na svatbě svého otce. Jeho novou mámu to vyděsilo a jeho otce, který věděl o občasným ohnivých kouscích věděl to naštvalo. Měl pak velmi vážný rozhovor o jeho chování a tomu že si s ohněm skutečně nesmí hrát. Musel se tedy naučit tuhle svou podivnou zálibu v ohni potlačit a hlavně o tom nemluvit se svou nevlastní matkou. Jeho povaha se ustálila v jedné podobě, a to v té lepší podobě, naštěstí už někde ve dvanácti letech. To totiž začal chodit do školy jeho první mladší sourozenec. Postupně se mu jich ale nastřádali hezcí čtyři s tím že s každým z nich své nevlastní matce rád pomáhal. Byli to tři sestry a jeden brácha a že byli nevlastní? Na tom vůbec nezáleželo, přinejmenším né jemu. Byl prostě dokonalým starším bráchou, který dohlíží na své mladší sourozence a chrání je. Dalo by se říct že na nějaké své schopnosti, které měl plně zapomněl, nezabýval se jimi a žil si klidný život. Dokončil základku, vystudoval střední školu a chystal se jít na vysokou za kterou se rozhodl odstěhovat do městečka Heritage. Žije zde už pár měsíců a za tu dobu se spíše věnoval svým studiím než procházením se po městě ale brzy si to chystá vynahradit.

  Rodina:
  Otec - Marsyas Evstathios - Jaciánův otec pracuje jako Archivář a právě po něm Jacián získal lásku ke knihám a všemožným hádankám.
  Nevlastní matka - Coralina Evstathios - Jaciánova nevlastní matka, kterou má nadevše rád. Pracuje jako Cukrářka ve své vlastní malé cukrárně.
  Mladší sestra - Admeta Evstathios (12 let) - Nejstarší z mladších sourozenců. Učí se na Základní škole a jejím handicapem je že je němá. Narodila se totiž s poškozenými hlasivkami.
  Mladší sestra - Chloe Evstathios (10 let) - Chloe chodí jak jinak než na Základní školu a má velkou zálibu v hraní na piano. Je to trochu průšvihářka.
  Mladší sestra - Stella Evstathios (6 let) - Nedávno začala chodit na Základní školu a je ze všech Jaicánových se projevuje jakkoliv jen minimálně.
  Mladší brácha - Laertes Evstathios (4 roky) - Nejmladší s mladších sourozenců je většinou s Coralinou v Cukrárně nebo ve školce.

  Zajímavosti:
  Stále má sklony k pyromanii, i když je to potlačená a nevýrazná vlastnost.
  Studuje na Vysoké škole lidskou Psychologii a Historii.

  Dovednosti:
  Síla - 2
  Rychlost - 2
  Obratnost - 1
Profil draka:


 • Jméno: Lyässa
  Pohlaví: Samice
  Vejce: Ocelově modré, matně lesklé, na dotek studené, lehce hrubé
  Barva: Ocelově modrá s matnými odlesky
  Element: Blesk
  Povaha:
  Lyässa rozhodně nepatří mezi ty ušlápnuté draky, kteří se všem přizpůsobí nebo se pokusí alespoň o kompromis. Vždy si tvrdě stojí za svým názorem a celkově je hodně tvrdohlavá. Má přirozenou schopnost každého umlátit argumenty a všemožnými důvody, když se s ní chce někdo o jejím názoru či úmyslech přít. Tahle kombinace je až vražedná, a každý by si měl nejdřív rozmyslet zda jí chce skutečně chtít odporovat. Když už se nakonec ukáže že pravdu měl opravdu ten druhý ukáže se i její urážlivá stránka osobnosti. Není zase až tak závislá na svém jezdci jako když byla dráče, ale i tak se mu často drží až příliš blízko než aby mu to bylo milé. Je extrémně žárlivá, a nejraději by zakousla každou člověčici o kterou by se její Jaciánek začal trochu víc zajímat. Naprosto stejné instinkty má, i když se nějaká člověčice začne zajímat o něj a Lyä se to dozví. Podle jejího názoru pro něj žádná lidská dívka není dostatečně dobrá. Je to i velmi přátelská dračice co lehce navazuje vztahy s kýmkoliv dalším, ovšem pokud už od pohledu vidí že je ten dotyčný slabší nebo poddajnější nátury tak se k němu může začít chovat i nadřazeně. Své přátele si ale vždy velmi chrání a nikomu by nedovolila aby je ponižoval nebo nějak shazoval. Je to taky poněkud drzounka a šprýmařka co nemá ráda, když se kolem ní někdo mračí jelikož ona sama je v celku veselý tvor. Mezi její nejoblíbenější činnosti patří létání jelikož se létat naučila o dost dříve než jiná dráčata. Nebojí se riskovat a dovolí si ve vzduchu i manévry, nad kterými jiným tuhne krev v žilách.

  Vzhled:
  Její šupiny jsou méně hrubé, než je obvyklé, ale delší jízdy bez sedla se ani tak nedoporučují. Nesou krásnou ocelově modrou barvu stejně jako její vejce a lehce se matně lesknout. Za šera a tmy se zdají mnohem tmavší, jako kdyby pohlcovaly světlo okolo. Celkově je menší stavby těla - vlastně patří k těm nejmenším drakům, kteří se kdy vylíhli. Je menší než malí draci a často jí to i poněkud štve. Ale co postrádá na velikosti, vynahradí svou průbojností a tvrdohlavostí. Její rohy a drápy jsou uhlově černé a navíc kolem hlavní linie hřbetních ostnů má další dvě linie o něco málo menších stejně černých ostnů. Její oči jsou světle modré až skoro bílé a velmi pronikavé.
  Je to rozená dračí letkyně. Její křídla jsou silnější a delší než u ostatních draků a umožňují ji plachtění, i když vítr neproudí příliš silně. Zároveň je výborná vzdušná akrobatka a troufne si i na různé letecké kousky. Na zemi se pohybuje velmi elegantně, ale při pozemním boji mívá velikostní nevýhodu.
  V chrlení ohně bude průměrná - ani špatná ani nijak zvlášť dobrá.

  Rodina:
  Otec - Nysdrai
  Matka - Inndeän
  Sourozenci - sestra Nëfernay, bratr Kanëyfi a jeden nevylíhlý
  Partner - žádný / ještě je moc malá!
  Potomci - žádní / ještě je moc malá!

  Dovednosti:
  Let - rychlost > ++
  Let - vytrvalost > +
  Let - akrobacie > +++
  Let - zátěž > --

  Síla > -
  Stisk čelistí > =

  Běh - rychlost > =
  Běh vytrvalost > +

  Chrlení ohně - žár > =
  Chrlení ohně - výdrž > =
  Chrlení ohně - míření > +Naposledy upravil Jacián dne Sun Mar 01, 2015 7:36 pm, celkově upraveno 12 krát
Návrat nahoru Goto down
Poutník
Admin
Poutník

Posts : 214
Join date : 20. 10. 14

Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa   Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa I_icon_minitimeThu Oct 23, 2014 2:45 pm

Vítej u nás! Profil pěkný Smile
SCHVÁLENO!
Návrat nahoru Goto down
http://dragon-academy.forumczech.com
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa   Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa I_icon_minitimeThu Oct 23, 2014 5:39 pm

V profilu upraveno Povolání a přidána Zajímavost.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa   Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa I_icon_minitimeThu Oct 23, 2014 8:03 pm

K profilu dodán Profil Draka.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa   Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa I_icon_minitimeSat Nov 22, 2014 1:27 pm

K profilu přidány Dovednosti.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa   Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa I_icon_minitimeMon Nov 24, 2014 4:04 pm

K profilu draka přidána Kolonka Rodina.
Návrat nahoru Goto down
Jacián
Léčitel
Jacián

Posts : 67
Join date : 22. 10. 14

Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa   Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa I_icon_minitimeTue Feb 17, 2015 2:49 pm

Aktualizace povahy Lyässy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa   Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jacián Taxiarchai Evstathios & Lyässa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Kartotéka :: Dračí jezdci-
Přejdi na: