Dragon Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mýtina

Goto down 
+4
Theodor
Ambrosine
Denny
Poutník
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
James_Stanson

James_Stanson


Posts : 80
Join date : 17. 02. 15

Mýtina       - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mýtina    Mýtina       - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 26, 2015 4:15 pm

Krátce, jednoduše, rozumím. To je nejideálnější a takové odpovědi většino přicházeli od lidí, kteří o tomto vědí své a mají taky vzpomínky, o kterých se nechtějí bavit a nikomu je sdělit. Hold svět je krutý a vždy takoví bude. Jen pár lidí ho pro vás dokáže zpříjemnit, tedy když máte kliku.
"Ano, díky bohu. Však je to ošklivé a proti přírodě... Velkoměsta a všechno, já nevím," pokrčím rameny a usměji se. "Navíc mne tu velice příjemně překvapila jedna věc. Takoví unikát, ale to prozrazovat nebudu, na to si musíte přijít sám," uchechtnu se, když si vzpomenu na včerejšek, jak jsem se schovával před Lyässou za stromem. No jéje, to bylo sakra překvápko.

Dostane se i nabídka k nějakému pití a prozkoumání místní hostinské kultury. Jinak řečeno, prostě prozkoumat nějakou tu hospůdku a u toho otestovat kvalitu že.
"Normálně tedy takhle přes den nepiji, ale jednou za čas..." přikývnu na souhlas a pak se ještě zarazím. "Jen jedna věc. Řekl bych, že jsme zhruba stejné ročníky a já mám mnohem radši tykání. Souhlas?"
Trochu obalená nabídka k tykání. Mě je to příjemnější a hlavně se nemusím krotit a mluvit z patra. Prostě tak.
Návrat nahoru Goto down
 
Mýtina
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Academy :: Hra :: Les-
Přejdi na: